Announcement

Collapse
No announcement yet.

MotoGP- Commercial Bank Grand Prix of Qatar

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by VR6 View Post
    trka je bila dosadna kao i svaka u kojoj Žizela izbije na prvo meste negde oko polovine krugova.... MM razočaravajući, a Doktor mi već deluje da je omatorio
    Po meni su rezultati manje-vise ocekivani(izuzev Iannonea). Sezona je duga, bice tu jos problema I kikseva dovoljno za sve. Niti se Marquez ucutao niti je Vale omatorio, jednostavno ne mogu da voze na limitu dovoljno dugo jer ne poznaju do kraja ponasanje novih guma. Tek ce da se zakuva. Ducati je znao na cemu je pred ovu trku I nista manje nisam ni ocekivao od njih. Andrea je sam pogresio. Meni se cini da je bas u temenu krivine kada je kritican balans, nagazio belu liniju prednjim tockom. Moguce da je to presudilo. Lorenca moram da pohvalim jer je odradio posao u pripremi fenomenalno. Trka I dobar rezultat su dosli kao plod kvalitetnog rada njega I njegovog tima. E, sad, to je kad Lorenco zna da ima prednost, pa moze po svome. Videcemo kako ce biti kada se snage izbalansiraju, a do toga dolazi uskoro neminovno, pa krenu svi da ga pritiskaju. Onda ce drugacija pesma da se peva! Pitam se ko ce prvi da skine zipper sa usta?
    sigpic
    No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

    Comment


    • Originally posted by BogdanB View Post
      Mislim da nismo dobili trku kakvu smo ocekivali, sta mislite? Verujem da je svako od nas ocekivao da puca od preticanja a to bas nije bio slucaj. Kada je krenulo preticanje, Janone je pao, zasto brate Janone?
      Maestralna voznja Lorenca, u njegovom stilu. Po meni je ovo realan poredak kada se pogleda ceo vikend, mislim da je mogao Markez na drugo mesto a Dovi na trece. Rosi zasluzeno cetvrto mesto.



      Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2
      Pa,nije baš prema očekivanjima ali je bila (po meni) vrlo uzbudljiva.Mislim da veća uzbudjenja dolaze tek nakon 2-3 trke,kada steknu malkice više sigurnosti u pneumatike...Da su gume ostale iste pa da kažem da sam se razočarao ali,kada se malo bolje razmisli,nova elektronika,nove gume hmm ,meni bilo odlično ...
      Last edited by Sima :); 20-03-16, 23:18.
      http://i.imgur.com/M5S4dhH.gifv

      .

      Comment


      • Rossi: “I was never in the real fight”
        o tome ja pričam

        Comment


        • Trka je bila ok samo sto je taktika ta koja ubija trku u pojam...aj mozda mogu da se vade na gume da nisu hteli da forsiraju od samog starta,ali...vr46 je bio jako pasivan i predugo cekao na duel izmedju markeza i dovia...trbao je da krene cim je maniac pao,i kad je lorenco izbio na celo.mozda ne bi pobedio ali bi sigurno bio na postolju...

          Comment


          • Dobar je Rossi..Malo gume, malo su ova trojica bili prebrzi...Bice jos bolji u Argentini.Prvi macici se u vodu bacaju!
            Last edited by BogdanB; 21-03-16, 10:00.
            Zovite

            Comment


            • Posle bitke svi generali, posle trke svi vozači
              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
              До поновног сусрета, твој Швабо

              mala H2H 2018/19
              suicide
              2019
              velika H2H 2019/20

              Comment


              • malo su mi ona dvojica na jamahama,sad jos moram da strepim i od dukatija ostaje mi da se nadam da stoner ipak nece odluciti da sedne na jedan

                ali onaj usporeni snimak na kraju trke kada lorenco prolazi pored rosija i markeza i pokazuje podignutu pesnicu a oni gledaju belo..jacu scenu odavno nisam videlarepriza nije neophodna
                don't be scared homie
                sigpic

                Comment


                • Svaka ti cast ako si uspela kroz kacige da vidis kako oni gledaju belo LOL!

                  @vr6

                  O tome da li je Rosi za penziju, pokazuje jos jedan podatak. On je na ovoj trci bio brzi za 4.878 sekundi nego prosle godine kada je pobedio ;)

                  Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2
                  Last edited by BogdanB; 21-03-16, 11:22.

                  Comment


                  • Dal je moguce da komentatori cijeli vikend nisu spomenuli Branu???

                    "I love to speak with Leonard
                    He’s a sportsman and a shepherd
                    He’s a lazy bastard
                    Living in a suit ."
                    Leonard Cohen

                    Comment


                    • Jaooo sto volim kada neko kaze da je Rosi za penziju i da je los a ja ga samo pitam na kom je mestu u sampionatu zavrsio u zadnje dve sezone?

                      Daleko je on od loseg, i bice bolji.....prosle sezone sam sumnjao u njega, ove vise nema toga.

                      Comment


                      • važi, vidimo se 13.11.2016.te posle 15h

                        Comment


                        • Originally posted by VR6 View Post
                          važi, vidimo se 13.11.2016.te posle 15h
                          Pogazićeš ti ove svoje reči mnogo puta ove godine.

                          Comment


                          • Evo kako Bet365 vidi sezonu 2016.

                            1.) Lorenzo 2,10
                            2.) Marquez 2,50
                            3.) Rossi 6,10
                            4.) Ped, Ian, Dov 17,0

                            Comment


                            • Bravo za Lorenca i Vinjalesa

                              Comment


                              • Treci kandidat, poklon kvota, kao kuća

                                Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                                Comment

                                Working...
                                X