Announcement

Collapse
No announcement yet.

NCAA TOURNAMENT 2016 - MARCH MADNESS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Gledao sinoc Notre Dame - Michigan i propustio onu ludnicu na drugim tekmama, klasika

    Danas ima bas dobrih utakmica, jos su prve 3 na CBS-u pa ce uzivanje biti kompletno. Poslastica dana je svakako Indiana - Kentucky, ali ce biti zanimljivo pogledati i duel Poeltla i Sabonisa (Utah - Gonzaga) i Kris Dunna protiv Caroline, mada tada igraju i ovi ludaci u San Antoniu tako da ce to morati sutra da se isprati u reprizi.
    sigpic

    Comment


    • #32
      Kako ginu momci, vratise se sa -21
      sigpic

      Comment


      • #33
        Svaka cast ljudima, niko ne voli da igra protiv ovakvog tima. Taman povedose i cini se sad nova promena momentuma s ovim oopom, pa faulom u napadu

        Comment


        • #34
          Rastavi ih Duke na proste faktore. Allen ne moze da promasi covek. On, Ingram i Kennard dali sve poene, osim dva. Bas lagano

          15:0 serija, nestvarno, i Yale ce se vratiti
          Last edited by p4p1; 19-03-16, 20:20.

          Comment


          • #35
            Boga mi, -9. Htio bih reci Dukci idu dalje, ali March Madness
            1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
            1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
            sigpic

            Comment


            • #36
              Valjda promeni patike Grayson za sweet 16.

              Comment


              • #37
                Fantazija od tekme, bas steta sto jedan od ovih timova mora da ispadne vec u drugoj rundi.

                Murray suta 1-7 za 3, vec vidim kako ce da pogodi jednu kad je najvaznije
                sigpic

                Comment


                • #38
                  Skoro pa buzzer beater Notre Damea za pobedu, iz mozda treceg pokusaja. Ludilo.

                  Comment


                  • #39
                    Nisam bio kuci ceo dan, palim stream i imam sta i videti

                    Sad Buddy overava POY nagradu.
                    sigpic

                    Comment


                    • #40
                      Srpska kolonija Hawaii krece za nekih 1h, mozda malo manje. Samo da Jankovic brat ne udje opet u neke nepotrebne probleme s licnim i moze da se dobije i Maryland


                      Izdivlja Buddy drugo poluvreme, prvo nisam gledao. Trebalo bi da je dovoljno za pobedu.
                      Poceo Hawaii!

                      Sta radi Buddy
                      Last edited by p4p1; 20-03-16, 23:16.

                      Comment


                      • #41
                        Ovo do sada je bilo samo zagrevanje, za desetak minuta pocinje ono pravo
                        sigpic

                        Comment


                        • #42
                          Koliko mi se sviđa kako igra Buddy. Neće on biti odmah ekstra igrač u NBA, treba vremena da se prilagodi na šut i da se razvije u nekog ko protiv defanzivaca u NBA može izgraditi ovako poziciju za šut, u kome ima toliko potencijala i može ići daleeko sa ovakvim skok-šutem. Liči mi na Lillarda, samo sa boljim fizikalijama. Ima jak dribling kad zatreba, ulaz, zna igrati sa visokim igračima bez problema.

                          Sent from my LG-H815 using Tapatalk

                          Comment


                          • #43
                            Nema Michigan Statea da izbaci Virginiju i ove godine Bas im se otvorio put do Final Foura, mada su i zasluzili zbog svega sto su uradili u prethodnih nekoliko godina.
                            sigpic

                            Comment


                            • #44
                              Wiltjer ih bas gasi, kako sutira covek. Nekako usporeno idu te lopte, ulaze kao kap.. prava uzivancija.

                              Comment


                              • #45
                                Bas mi je bilo zao Gonzage, od svih timova koji su ostali oni su mi bili najgotivniji. Ovakve igrace poput Sabonisa obozavam, voleo bih ga videti u zelenom dresu sledece godine.

                                A zanimljivo mi je da, iako je ovo doba one and done-a, glavnu rec na turniru vode uglavnom juniori i seniori: Brice Johnson, Perry Ellis, Brogdon, Niang, Yogi Ferrell, Wiltjer, Demetrius Jackson, Buddy Hield... A od svih igraca u Elite 8, verovatno ce samo poslednja dvojica biti draftovana visoko.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X