Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier league 2010/2011 season

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uzet ce to Spursi, prvo sto dobro igraju kod kuce a pri tom vole igrati protiv Arsenala..

    Comment


    • -

      Stadion:St. James' Park
      Pocetak utakmice:20:45
      Prenos na:SK

      Newcastle je u posljednje cetri utakmice ubiljezio tri poraza dok sa druge strane Manchester United ima tri pobjede zaredom.U sastav je napokon ukljuceno pojacanje koje je stiglo sa posudbe Stephen Ireland, a u tim se takodjer vracaju nakon suspenzije Cheick Tiote i James Perch dok je golman Harper primio injekciju i upitan je za ovaj susret.Od ranije nema Ben Arfa-e,Gosling-a,Smith-a,Best-a i Nolan-a koji odsluzuje suspenziju.U danasnjoj utakmici United ima priliku da nacini jos jedan veliki korak ka tituli.Najbitnija vijest za navijace je da se vraca Rooney koji je odsluzio suspenziju dok bi se takodjer i Giggs trebao vratiti u prvu postavu.Scholes nece konkurisati za ovu utakmicu zbog crvenog kartona zaradjenog u finalu kupa dok odranije nema Fletcher-a i Hargeaves-a kojem se cak i predvidja kraj karijere.
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Proizvođač sportskih video igrica EA Sports i list “Daily mail” sproveli su istraživanje koji igrači PL su najbrži, najsporiji i koji timovi najviše pretrče.

        Najsporiji fudbaler u Premijeršipu je golman Vest Hema Robert Grin (trči 25.93 km na sat), a od igrača iz “polja” to je veznnjak Totenhema Sandro (26.20 km/h).

        Sa druge strane, najbrži fudbaler u ligi je problematični italijan, Mario Baloteli koji predvodi listu sa prosečnom brzinom od 36 kilometara na čas.

        Od prvih zvezda ove lige, najsporiji je Balotelijev saigrač, reprezentativac Engleske Geret Beri iz Mančester sitija (29.63).

        Njega je skoro kritikovao vezni igrač Njukasla Džoi Barton koji je naglasio upravo Berijevu sporost navodeći njegov duel sa Nemcem Mesutom Ozilom na Mundijalu 2010 nazvavši taj duel kao trku zeca i kornjače.

        Među najsporijima su još Dejvid Vonan(27.39 km/h), Fabris Muamba (27.76 km/h), Džon Heitinga (29.48 km/h) i Majkl Esijen (29.56 km/h).

        Međutim, iako nije najbrži, Beri je lider tima i jedan od najboljih u ligi po pređenim kilometarima (12.75 kilometara) i pokrivenom prostoru tokom meča. Samo dva premijerligaška igrača više pređu tokom utakmice, to su upravo Barton (13.02 km) i Liverpulov Raul Mireleš (13.04 km).

        Po visini tempa kojim igraju tokom meča, pored Balotelija izidvojilo se još 12 igrača - Najdžel Reo-Koker, Bret Emerton, Geri Kejhil, Ešli Kol, Dinjar Biljaletdinov, Kris Smoling, Metju Eterington, Bejl, Piter Odemvingi, Manuel da Kosta, Ugo Rodaljega i Ričard Sterman.

        Tim koji se najviše trudi tokom utakmica je londonski Fulam koji je u duelu sa Mančester junajtedom “pokrio” 127.97 kilometara. “Crveni đavoli” su pretrčali 125.49 km, ali su ipak slavili na “Old Trafordu” sa 2:0.

        Sa druge strane, u poslednje vreme najmanju kilometražu su imali Nenad Milijaš i njegovi saigrači iz Vulverhemptona koji su protiv Aston Vile pretrčali 106.55 kilimetara, ali su ipak slavili na “Vila Parku”, prvi put posle 31 godine.

        Na dnu liste pređenih kilometara su još Vest Bromvič Albion (110.91), Sanderlend (113.94), dok bi razlog loše igre Čelsija ove sezone Karlo Anćeloti trebalo da traži u “lenjosti” njegovih zvezda koji su šesti najgori u tom segmentu sa 116.32 pređenih kilometara po meču.


        http://www.sportklub.info/vest.php?i...rijim-igracima
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Krle postavio sam to juce,pogledaj malo.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by S-Nash View Post
            Krle postavio sam to juce,pogledaj malo.
            Nisam video stvarno, mrzelo me bilo da čitam pređašnje postove
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Ne znam da li ste pogledali ovu listu,ali mislim da na njoj nije mesto Joe Cole-u.

              http://www.goal.com/en-us/news/85/en...agues-10-worst
              sigpic

              Comment


              • Tores mora biti na 1. mestu s obzirom na to koliko je placen.

                Kol je lose odigrao to sto je igrao a od njega se mnogo vise ocekivalo pa je ocekivano na toj listi.Ako bi se probudio,mogao bi mnogo da pomogne Liverpulu.
                sigpic

                Comment


                • Po meni su ovdje Joe Cole i Bebe suvisni , jer oni prakticno sansu nisu ni dobili .. ( mada opet nema logike , sta ces dovoditi igraca ako mu neces davati sansu )

                  Mada po meni ni Balotelliu ovdje nije mjesto , jer je dao golova kao svi zajedno ovi , ali eto , sta je tu je .
                  Last edited by Dale; 19-04-11, 20:21.
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Nisam trebao na toj listi biti

                    Ma ovo je glupost,100 ljudi bi napravilo 100 razlicitih lista tako da je ovo misljenje samo pojedinca i glupo je poredit npr Torresa koji je placen 50 miliona sa Poulsenom koji je placen 4 milion jer ovaj ne moze ni biti promasaj jer se od njega ne ocekuje nista.



                    Last edited by Joe Cole 10; 19-04-11, 20:24.
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Limeni je bolji motivator od Arsena
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Njukastl-Mancester

                        Odlicna utakmica u najavi.Ovo je pre desetak godina bila jedna od najjacih utakmica PL.Moze li Njukastl da uzme bodove Mancesteru?Svakako,St.James Park je i dalje izuzetno tesko gostovanje.Njukastl je ekipa koja igra veoma discplinovano.Dosta trce i mogu lako da se prilagode na stilove igre svih ekipa u PL.To je ekipa sastavljena od velikih radnika na terenu koja nikad ne odustaje i iz meca u mec pokazuje ogroman karakter.Onaj povratak protiv Arsenala je najbolji pokazatelj.U januaru su izgubili Kerola poslednjeg dana prelaznog roka i nisu stigli da nadju adekvatnu zamenu.Kerol je bio uz Nolana glavni igrac ekipe.Odlaskom Kerola Njukastl je mnogo slabiji iz prekida,kao i sa centarsutevima iz igre.Hoze Enrike od odlaska Kerola nema cini mi se nijednu asistenciju.Uz to im je slabija i igra na duge lopte koje salje golman ili zadnja linija,odakle je Kerol odlicno spustao lopte,najcesce Nolanu i Bartonu i iz 3-4 poteza su cesto znali da postizu golove.Motivacije im svakako nece nedostajati ostaje samo pitanje koliko mogu.Sto se tice Mancestera,igraju veoma stabilno i cvrsto drze prvo mesto.Njihova slaba tacka su centralni vezni igraci gde je Flecer jedini koliko-toliko konstantan.Kerik je bleda senka onog igraca od pre par godina,a Pol Skols pokazuje da je vreme za penziju i za razliku od Gigsa ne moze da igra na visokom nivou veliki broj utakmica.Anderson nema veliko poverenje kod Fergusona a mozda bi bio najbolje resenje za tu poziciju i mozda im pojacanje ni ne treba iako se mnogi igraci pominju.Centralni vezni su ove sezone podbacili u mnogim utakmicama.U mecu sa Liverpulom su Dzerard i Meireles igrali povredjeni,a potpuno dominirali sredinom terena i u velikoj meri olaksali posao zadnjoj liniji jer napadaci nisu dobili 5 pravih lopti na toj utakmici.U pobedi Celsija od 2:1 su Ramires i Esjen prosto pocistili veznjake Mancestera,kao i Blekpul do trenutka kad im nije sviran cist penal.Njukastl igra agresivno na loptu sa visokim presingom.Nolan i Barton su izvrsni u ovome i na svakom mecu oduzimaju veliki broj lopti svim protivnicima.Sa druge strane,bekovi Njukastla cesto znaju da ostave dosta prostora krilima protivnika pa bi Mancester mogao da svojom prepoznatljivom kontrom lako dodje do gola.Obe ekipe primaju malo golova iz prekida pa se iz tih pozicija tesko mogu ocekivati golovi.Sve u svemu,neizvestan mec u najavi i nimalo lak posao za Mancester.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                          Nisam trebao na toj listi biti

                          Ma ovo je glupost,100 ljudi bi napravilo 100 razlicitih lista tako da je ovo misljenje samo pojedinca i glupo je poredit npr Torresa koji je placen 50 miliona sa Poulsenom koji je placen 4 milion jer ovaj ne moze ni biti promasaj jer se od njega ne ocekuje nista.



                          Kako je prejako
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Evo sada je trebao biti sviran penal za Newcastle,ali nije jer su ocigledno svi protiv Manchestera
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Vidi malog Chicharita, em ne zna igrati, em ne zna ni da glumi.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Mora Cicarito da nauci da simulira.

                                Vise sam gledao Roma-Inter pa ne znam kako je bilo.Vidim samo da je pred kraj Mancester napadao i da je Gigs imao sansu.Sad se nadam da Arsenal dobija za sebe ali i za Liverpul.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X