Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier league 2010/2011 season

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da hoce bogatasi pokupovati po ostalim ligama manje timove, pa da mozemo da uzivamo u svim ligama podjednako, da nisu uvek isti timovi prvaci. To je bit svega, sto jaci timovi to je liga bolja.

    Ja bih bas voleo da ekipa Tottenham-a ostane ista i da se jos pojaca, kako bi uz jaci Liverpool predstavljali ozbiljnu konkurenciju sledece sezone.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Smoriste

      Ja bi iznio svoje misljenje ali ne podudara se sa jednim gospodinom,a kad nas dvojca udjemo u diskusiju to ne izadje na dobro

      http://www.skysports.com/story/0,,11679_6953820,00.html

      Kolo Toure suspendovan do 2 septembra.
      Last edited by Joe Cole 10; 26-05-11, 22:04.
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Rednap Messi je mršavi patuljak



        Hari Rednap, menadžer Totenhema i kolumnista lista Sun, na čudan način je pohvalio Lea Mesija, igrača Barselone.

        - Prijatelj mi je pre nekoliko dana, nakon što je video Mesija kako je sam "razmontirao" rivalsku ekipu rekao, da mu Argentinac zapravo izgleda kao tip momka koji poslepodne provodi sedeći u kladionici, puši cigarete i kladi se na konje - napisao je Rednap i dodao:

        - On je mršavi patuljak koji uopšte ne izgleda poput fudbalera modernog doba. Ima smešne male noge koje se pri trčanju kreću na čudan način. Da mi se u mom klubu pojavio sa 16 godina, veroatno bih ga oterao. Ćušnuo bih ga blago po glavi i rekao mu da se izgubi, da za njega nema nikakve šanse, napisao je o najboljem igraču današnjice Rednap u svojoj kolumni za Sun.

        Ipak, Rednap nije želeo da uvredi Lea, već da naglasi kako je sušta suprotnost kada se pogledaju njegove fizičke predispozicije i učinak.

        - Neki od najboljih igrača svih vremena bili su omanji momci. Setite se Džordža Besta, Bilija Bremnera, Džimija Džonstona, da ne kažem Osvalda Ardilesa ili Diega Maradone. Pogledajte, uostalom, Luku Modrića u mom klubu. Reč je o fantastičnom igraču koji je neizostavan deo Spursa - istakao je Rednap.


        http://www.sportal.rs/news.php?id=51660
        Last edited by Lord Gangarić; 26-05-11, 22:58.
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Ako mene neko pita ja bih voleo da Everton zadrzi ekipu (Rodvela, Felainija, Artetu...) i dovede jednog napadaca, dobrog (jer ove godine su stvarno kuburili sa istim) pa da vidimo kako ce se provoditi velikani u plavom delu Liverpula Steta je samo sto je Pienar otisao, bio je vazan igrac u Evertonu, a u Totenhemu nema ni izbliza onu rolu koju je imao ovamo...steta.
          Dogodine ako se Liverpul pojaca, ocekujem jos zanimljivije duele u gradskom derbiju i barem po 10 zutih kartona na mecu, def. jedan od zanimljivijih duela u sampionatu ako izuzmemo susrete vodecih

          Comment


          • Inace, procitao sam da ce Ferguson imati 160 miliona funti na raspolaganju preko leta za transfere...

            Nesto bas i ne verujem, ali i ako bude tako ne verujem da ce potrositi vise od 50-60.

            Comment


            • Originally posted by D-Wade View Post
              Da hoce bogatasi pokupovati po ostalim ligama manje timove, pa da mozemo da uzivamo u svim ligama podjednako, da nisu uvek isti timovi prvaci. To je bit svega, sto jaci timovi to je liga bolja.
              E zbog toga je Bundesliga jedinstvena.Znaju reci ne.Svakog leta dobijaju ponude oko preuzimanja od stranih vlasnika koje stalno odbijaju.Jos samo da Bajern propadne i liga bi bila idealna.
              Ovako dodje mi da se najezim kada vidim svake sezone barem 8 kandidata za vrh tabele+slabi timovi koji znaju da iznenade.

              Comment


              • Originally posted by Maric91 View Post
                E zbog toga je Bundesliga jedinstvena.Znaju reci ne.Svakog leta dobijaju ponude oko preuzimanja od stranih vlasnika koje stalno odbijaju.Jos samo da Bajern propadne i liga bi bila idealna.
                Ovako dodje mi da se najezim kada vidim svake sezone barem 8 kandidata za vrh tabele+slabi timovi koji znaju da iznenade.
                Da si zensko poljubio bih te u dupe, dva dana o tome pricam...kako se samo nisam setio Bundes-a, mada realno oni i Francuzi su mi uvek na kraj pameti, definitivno najzanimljivija liga, sa mnogo meni simpaticnih timova, Leverkusen, Dortmund, Majnc, Keln.....besnili
                Hocu da kazem poenta cele moj price je negde u toj tvojoj recenici

                Comment


                • To je ista kao da kazem,da propadnu Real i Barsa u spaniju,onda kakva bi to bila liga,koje gluposti pricati.
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Originally posted by manda View Post
                    To je ista kao da kazem,da propadnu Real i Barsa u spaniju,onda kakva bi to bila liga,koje gluposti pricati.
                    Ili da par bogatih gazdi kupi Viljareal,Valensiju,Sevilju,Atletiko i vec imamo jednog u Malagi.
                    sigpic

                    Comment

                    Working...
                    X