Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2015/16 FEBRUARY

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Hahaha, Dominikanska Republika ima najjacu centarsku liniju na svijet.

    Boston mi je najveci kandidat da napravi nesto do kraja prelaznog, imaju dosta toga da ponude svima. Taj prvi pik Brooklyna je itekako primamljiv, jos imaju odlicnih igraca koji mogu da pomognu svakom timu.
    sigpic

    Comment


    • #62
      Originally posted by Reise View Post
      Hahaha, Dominikanska Republika ima najjacu centarsku liniju na svijet.

      Boston mi je najveci kandidat da napravi nesto do kraja prelaznog, imaju dosta toga da ponude svima. Taj prvi pik Brooklyna je itekako primamljiv, jos imaju odlicnih igraca koji mogu da pomognu svakom timu.
      Pitanje je samo sta se dobija u nasem smeru, jer smatram da nema poente presipati iz supljeg u prazno. Pre sam da ne odradimo nista, nego nesto lose sto ce se odraziti na ekipu u negativnom smislu. Ne treba trovati ovako dobru sezonu
      sigpic

      Comment


      • #63
        Fali igrac koji ce biti lider. Sad oce li ga Boston dobiti u trejdu ili kroz draft, pitanje je. Ainge je bas lose draftovao, mada ima ovaj draft jednog igraca koji ce odma moci da nosi tim i koji nece biti bust. A taj igrac najvjerovatnije nece ni biti biran prvi, Brandon Ingram.
        sigpic

        Comment


        • #64
          Mene zanima da li bi imali neke sanse za KD-a na leto. Kontam da renome Stevens-a i eventualni dolazak Horford-a bi mogao malo da pogura stvari. Mogao bi i on kao KG onomad
          Last edited by colke995; 12-02-16, 01:44.
          sigpic

          Comment


          • #65
            Ako OKC ne prodje dobro u plej ofu, kladio bi se da ce ih napustiti. Boston je jedna od fransiza koja se podize brzo. Sto se ne bi nadao da ovoga ljeta dodju KD i Horford i pik prve runde. Sto da se ne desi ponovo scenario kao sa Garnettom i Allenom.
            sigpic

            Comment


            • #66
              Ne dajem Bostonu bas toliko velike sanse kao vas dvojica.Mislim da ce pre da se opredeli za varijantu da ostane u OKC-u jos godinu dana.Boston sa njim i Horfordom nece imati vece sanse od OKC-a kada pogledas kratkorocno.Vece sanse dajem da predje u Vasington.Ovako bih ja poredjao kandidate: OKC, Vasington, Lejkersi, Boston, pa ko god da je tu ozbiljan.Hjuston bi tu mogao da bude dark horse, kao sto je bilo sa Dvajtom pre par godina.

              Comment


              • #67
                Ja mislim da kruzi ta prica da Ainge nece davati taj BKN pik ni za zivu glavu, osim ako je bas specijalan igrac u pitanju, a jedini koji mi pada na um u nekom trade bloku je DMC.
                Na kraju krajeva, ima Boston itekako sta da ponudi, bez da izgubi tog pika, ali nekako kapiram da je mozda najbolje da nista ne diraju i cekaju FA, i na tu temu se slazem sa Colicem.

                Originally posted by Ricma View Post
                Ne dajem Bostonu bas toliko velike sanse kao vas dvojica.Mislim da ce pre da se opredeli za varijantu da ostane u OKC-u jos godinu dana.Boston sa njim i Horfordom nece imati vece sanse od OKC-a kada pogledas kratkorocno.
                Boston je samo sa Durantom contender Maricu, a kamoli i on i Horford, kakav OKC. Oni ce biti contenderi iz senke (znaci mrka kapa) i sledece sezone pa sve da ostane Durant jer su im ruke vezane i ne mogu bitnije menjati roster. Da je vec sad isfurani "Le Blocka" na nekom nivou pa i da kazes, ali covek je potpuni raspad. Pa covece kad Stevens radi ovo sto sada radi sa realno jednom jedinom da kazemo support cast zvezdom Thomasom, sta ce raditi tek sa pravim superstarom i jos jednom support cast zvezdom kakav je Al.

                A zamisli taj scenario gde uzmes Simmonsa na draftu, i das max ugovore ovoj dvojici. Od postojeceg kadra, kapiram da ce samo Crowderu morati da daju jedan vrlo fin i jak ugovor i to je a must opcija, ali ne verujem ni da ce imati problema sa tim. Ainge bi bio proglasen za boga i verovatno bi mu pravili statuu ispred hale.

                Na kraju krajeva, ako im se zuri, mogu ponuditi neki deal vec sad za Ala, Sully+Lee, plus neki pik koji nece biti relevantan, i tako ce imati jos vise prostora u cap-u jer ce sa tradeom dobiti i Bird rule za Ala. Ali sumjam u neki takav deal, trazice Hawksi taj BKN pik, prica se da su alavi dosta, a da li je Ainge spreman za to, mozda ce biti ako je 99% uveren da dovodi lidera kada pocne FA, ako ne, zasto bi se kockao kada moze da saceka FA.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • #68
                  Bice contenderi, ali bolje pokusati jos jednu sezonu sa OKC-em nego da predje u Boston.Postoji tu druga stvar, Durent se sigurno nece dugogodisnje vezati za OKC sem ako ne osvoje titulu.Kada sam rekao da ostane mislio sam na ugovor 1+1, da bi 2017 godine zajedno sa Vesbrukom presao u LA.Svakako je to privlacnija opcija, nego vec ovog leta sa 30-godisnjim Hofordom predje u Boston.Drugacije bi bilo da je ovaj 2-3 godine mladji.Mada on ne spada ni u top20 igraca u ligi, on je tu na granici AS igraca a Bostonu treba jos jedan superstar(ili barem AS) kako bi Durentu postali privlacna sredina.Isto tako nemaju oni sta da cekaju(tacnije Durent) na razvoj rukija, treba im gotovo proizvod.Horford ne zasluzuje da ima pare ni blizu maxa, ne zasluzuje da prima vise od Milsapa.Durent kada prelazi u novu sredinu juri prsten, isto kao sto je Klivlend leta 2014 trejdovao Viginsa za Lava, ne moze Lebron da ceka na Viginsa.

                  Netsi ce imati bolji skor od Sansa, a mozda i od Minesote.Krauder vec produzio prosle godine i ima jedan od najboljih ugovora u ligi, covek ce postati nepotreban ako dodje Durent.

                  Comment


                  • #69
                    Pa i ja sam mislio isto da ako ostaje, da ce to biti ugovor na godinu i player option za sledecu.
                    Ja ti kazem, OKC je dostigao apsolutni limit sa ovom ekipom, mozda Durant moze i bolje, mozda i Russ moze bolje, ali kao celina taj tim ne moze i nece se maknuti sa mrtve tacke.

                    LA je privlacna sredina za sve, ali to je sada drugi par cipela, plus sto i taj tim treba da se nadogradjuje i nesto nisam sasvim uveren da bi odmah napali titulu.

                    Pricam ti za Boston, a nikakve veze nema to sto Al ima 30 godina (pa on ima jos 3 odlicne sezone sigurno).
                    Ainge upravo treba da ubedi Duranta da predje i da im ne treba jos jedan superstar, jer im realno i ne treba. Cela hemija koju ima tim zasnovana je na neimanju zvezda, gde je SMoY at best, Isaiah Thomas najjaci igrac. Tu je samo jedan superstar dovoljan, a uz Horforda, to je snazan contender na Istoku, on par with Cavs.
                    Nema tu Durant sta da ceka i koga, jer Boston toliko dobro sada izgleda, i toliko je to nekako izbalansirao Stevens, da se nekad prosto zacudim kako nisu u tank modu, a oni top3 seed Istoka. Imace dva igraca koji ce mu biti sjajan support, ima citavu klupu odlicnih role igraca, defanzivno izgledaju fantasticno i imaju vrhunskog trenera koji zna sta radi i sta hoce. Jbes me ako ovo nije dovoljno za nekoga.
                    Simmonsa (ili ko god to bio) i pik sam dodao kao slag na tortu, jer ce onda i u narednim godinama, Boston imati mozda superstara u najavi, sto je dodatni bonus za Duranta.

                    Ne znam, mozda ne gledamo isto, meni Boston deluje kao najjaci projekat za contendera u NBA, pored Jazza.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • #70
                      @Maric

                      Ukoliko bi upao deal za Horford-a, ne razumem na koju foru vidis razlog da bi OKC bio veci contender od Boston-a, i ne kontam zasto to ne bi bila privlacna sredina? Thomas/Smart -- Bradley -- Durant -- Simmons/Olynyk -- Horford + jos koji igraci sa klupe, Crowder, Zeller itd. Pa ta ekipa bi sa Stevens-om mlela sve pred sobom. OKC trenutno ima 2 superstara, propalog Ibaku + 10 ostalih cepanica koji bi mozda mogli u aba ligi da igraju. U Bostonu bi Durant uz sebe imao 2 AS igraca, pitbulove u obliku Smart-a, Bradley-a i Crowder-a, Simmons-a, Olynyk-a i vrv bi se potpisao jos neko. Po meni pakao od ekipe, ali bas pakao. Pa i GSW do prosle godine dok Green nije pruzao ovakve partije je bio superstar + 2AS-a i + odlican ostatak ekipe. Sad zavisi od drugih njegovih ponuda, mada mislim da bi mu u tom slucaju Boston vise legao i od NYK-a, koji imaju igraca i po, Wizards-a (ekipa ima nadimak carobnjaci a Gortat im igra centra ), koji imaju 2 cela igraca, od kojih se jedan povredjuje na svakih 10 utakmica, i Lakers-a sa kojima bi jos morao da ceka. GSW ni ne uzimam kao opciju. Samo eto, prosto moraju se neke stvarcice poklopiti, ali boze moj, poklopile se onomad sa KG-em i Allen-om, zasto ne i sada, bar smo po rezultatima zasluzili nesto lepo.

                      @Fresko

                      Apsolutno potpisujem sve sto si napisao, nema puno toga da se doda. Jazz-u fali Conley + mozda jos jedan dobar igrac sa klupe da budu bas bas brutalna ekipa.
                      Last edited by colke995; 12-02-16, 17:25.
                      sigpic

                      Comment


                      • #71
                        Kada bi igrac kakav je Durant dosao u giganta kakav je Boston, sve se automatski okrece i postaju contenderi. Isto ce biti i sa Lakersima ako pogode s novim fransiznim igracem.
                        sigpic

                        Comment


                        • #72
                          Originally posted by colke995 View Post
                          @Fresko

                          Apsolutno potpisujem sve sto si napisao, nema puno toga da se doda. Jazz-u fali Conley + mozda jos jedan dobar igrac sa klupe da budu bas bas brutalna ekipa.
                          Pricam to vec duze vreme, Conley idealan da naprave najjacu defanzivnu petorku u ligi, ali nesto se suska da su zainteresovani za Teaguea, a s obzirom da su Hawksi pred rasprodajom, bojim se da ce zagristi mamac. Nije Teague los, bolje resenje od Neta svakako, ali meni je on jedan odlican sistemski play i to je to.
                          A jos gora je prica da oni ozbiljno racunaju na Exuma da im bude prvi play.

                          Mislim da su, Burks pre svega, a i ne tako losi Burke odlicne opcije sa klupe. Lyles bi mogao biti jedna odlicna stretch 4-ka, i dodati tu Exuma kojeg ja vise vidim kao SF, i imas tim koji moze da napada sam vrh.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • #73
                            Originally posted by Freshman View Post
                            Pricam to vec duze vreme, Conley idealan da naprave najjacu defanzivnu petorku u ligi, ali nesto se suska da su zainteresovani za Teaguea, a s obzirom da su Hawksi pred rasprodajom, bojim se da ce zagristi mamac. Nije Teague los, bolje resenje od Neta svakako, ali meni je on jedan odlican sistemski play i to je to.
                            A jos gora je prica da oni ozbiljno racunaju na Exuma da im bude prvi play.

                            Mislim da su, Burks pre svega, a i ne tako losi Burke odlicne opcije sa klupe. Lyles bi mogao biti jedna odlicna stretch 4-ka, i dodati tu Exuma kojeg ja vise vidim kao SF, i imas tim koji moze da napada sam vrh.
                            Da, za to sam citao i na stranim nekim forumima, a i na nasim. Mislim, nesto ono malo sto sam video od Exum-a, mi ne kaze da ce od njega biti nesto ozbiljno. Backup play i to je to. Conley je must. Sa Teague-om ce biti jako dobri, ali sa Conley-em bi bili brutalni. Sa prvim bi bili neki nivo Clippers-a, a sa drugim bi protivnickim ekipama bio dobar uspeh da prebace 90 poena. Contenderi bi bili po meni vec sledece godine.
                            Last edited by colke995; 12-02-16, 18:45.
                            sigpic

                            Comment


                            • #74
                              Mannix kaže da su zahtjevi za Horforda i Teaguea prosto smiješni i da 'slabiji' timovi na to ne mogu pristati trenutno...
                              http://www.csnne.com/boston-celtics/...ine-ridiculous


                              Comment


                              • #75
                                Ово је болест

                                Arise, Serbia!
                                You fell asleep long ago,
                                And have lain in the dark.
                                Now wake up
                                And rouse the Serbs!


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X