Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2015/16 FEBRUARY

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by Ricma View Post
    Imamo pogresno poimanje drugo violine.Druga violine poput Vejda u Majmiju kad je dosao Dzejms, poput Irvinga sada u Kavsima i zilion slicnih primera.On da je bio glavni tada Lejkersi ne bi dosli do titula, svi treneri su gledali kako da zaustave Seka i svoju igru su vise ''prilagodjavali'' Seku nego Kobiju.Znalo se tada ko je veca pretnja po kos.Lebron nijednom nije imao u svojoj ekipi vrhunskog trenera, a zato je svakakve timove vodio do finala.Jedino je podbacio 2011 i to mu je jedina mrlja u karijeri, da je bio blizu svog nivoa Majami bi tada osvojio prsten.On dok god je zdrav ce da bude glavni igrac u svojoj ekipi i oko njega ce sve da polazi.

    Meni su sve te liste irelevantne i pocecu vise da ih uvazavam nekoliko godina kasnije kada se prasina oko Brajanta bude slegla.Isto tako ESPN svakodnevno koristim i necu zbog par nebuloznih naslova da se okrenem nekom drugom sajtu, jer takvih idiota ima svima.Uzmi jos u obzir da je sediste ESPN-a u Njujorku.

    @Aleksa

    Slab argument, Kobe bi sa ekipom Klivlenda iz sezone 2006-07 jedva upao u PO.
    Po ovome ispade kao da smatramo da je Kobe bolji jer je penzija pred vratima. Da Kobija povrede nisu iscimale proslih sezona, mislis da se ove godine oko njega ne bi vrtio cio svijet u Lejkersima? Pa i on gdje god da ode bio bi glavni, bez plakanja i smjene trenera. LBJ-a bih mnogo boljim igracem smatrao da manje prica i da ne drobi svako malo. Jesi majstor, ali nemoj mi se zaliti kao da je ti je privatna liga. Mnogo naduvana licnost
    1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
    1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
    sigpic

    Comment


    • #32
      LeBron je sut katastrofa ove sezone i to se vidi, sve vise igra na silu i hoce da dobije poene na postu, sve zbog toga sto ga ne ide sut...


      Do pre meseca dana je imao najlosije procente suta van reketa od svih igraca lige koji su dovoljno puta sutirali da bi ih uzeli u razmatranje...

      Prerano je usao u pad, videcemo dali ce se popraviti do kraja sezone, ako se ne popravi ode jos jedan prsten, verovatno jedna od zadnjih sansi za osvajanje istog

      Comment


      • #33
        Od kako se Favors vratio, Utah ima 5-1, i taj jedini poraz je ujedno njegov prvi mec od decembra. U napadu i ne toliko, ali primeti se da je reket sa njim i Gobertom zakljucan, a onda dodati i da Hood i Hayward imaju odlicne role, tu nema greske. Dzaba sto Cousins belezi nestvarne partije, Jazz sa Favorsom vise lici na PO ekipu. Samo se nadam da ce i ako udju u PO, uci kao sedmi ili cak sesti, jer ce taj tim sa osme pozicije ionako sluziti za metlu Dubsima.

        LeBronu je ovo svakako zadnja sansa, samo problem je sto je Curry nestvarno jaci nego prosle godine i inace ceo tim Dubsa, dok LeBron i druzina bas suprotno.

        @Reise, nema nista od tog tradea za Griffina, kamoli trade u Denver.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • #34


          Damn, nisam bolji mix gledao, a onda na kraju naravno ostavljeno mesto za boga "ove" igre.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • #35
            sigpic

            Comment


            • #36
              Originally posted by quard1aN View Post
              Po ovome ispade kao da smatramo da je Kobe bolji jer je penzija pred vratima. Da Kobija povrede nisu iscimale proslih sezona, mislis da se ove godine oko njega ne bi vrtio cio svijet u Lejkersima? Pa i on gdje god da ode bio bi glavni, bez plakanja i smjene trenera. LBJ-a bih mnogo boljim igracem smatrao da manje prica i da ne drobi svako malo. Jesi majstor, ali nemoj mi se zaliti kao da je ti je privatna liga. Mnogo naduvana licnost
              Preveliku ulogu dajes Lebronu, sve sto se desavalo i sto je imalo veze sa njim ima veze sa njegovim agentom koji stoji iza svake stvari zbog koje ljudi su zamrzeli Dzejmsa.Taj Ric Pol nema samo uticaja u Klivlendu, nego i van njega.Klipersi bili pametni 2013 godine i dali Bledsa Finiksu.Od nedavno zastupa Dzon Vola i sigurno ce u skorije vreme jos par igraca da privoli na svojoj strani i time da postane jos mocniji i uticajniji.Kobi jedino nije bio glavni igrac kada je tu bio Sek na to sam i ciljao, gledajuci ovu listu zapazio sam da se jos nisu pojavili Meloun, Dankan i Sek.Ovog poslednjeg spominjem zato sto nakon 2003 godine nije bio priblizno dominantan kao u Orlandu i u Lejkersima, Kobi Brajant je imao duzi vek trajanja i zbog toga treba da bude ispred njega.U TOP 10 Kobi sigurno spada, a trenutno ga ne bih stavljao ispred Dzabara i Dzonsona.Uostalom sadasnji NBA je sprdnja naspram onog u kakvom su igrali ova dvojica jer se dozvoljavala prljava igra u vecoj meri, a zvezde nisu bile ni priblizno zasticene kao sada.Dzordan je pre par godina izjavio da bi on po ovakvim pravilima trpao redovno 40 poena i uopste ne sumnjam da bi bilo tako.Kobija ne smatram ni najboljim igracem Lejkersa ikada, a kamoli da spada u top5 igraca.U ovom trenutku ne bih ni Lebrona ni Kobija stavio u top5, mada Lebrona ce pre ili kasnije poceti da ''izdaje'' telo s obzirom da se puno trosio svih ovih godina tako da ne verujem da ce i on da bude u top5.Tesko da ce on na ovom nivou da bude kroz 3-4 godine zato sto se oslanja na fizikalije a takvi igraci obicno imaju kraci vek trajanja.

              Comment


              • #37
                Ode ovo predaleko. Popustam ovdje, iako sam tvrdoglav MJ goat, Kobi u top 10
                1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                sigpic

                Comment


                • #38

                  sigpic

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by quard1aN View Post
                    Ode ovo predaleko. Popustam ovdje, iako sam tvrdoglav MJ goat, Kobi u top 10
                    Oko ovoga se slazemo.

                    Comment


                    • #40





                      Last edited by quard1aN; 08-02-16, 00:42.
                      1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                      1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        Kaže Woj u kolumni kako Knicksi nešto opasno kuvaju, za 2017. spominje se Westbrook, i Walton ovog ljeta kao glavni trener.
                        http://sports.yahoo.com/news/if-phil...ail&soc_trk=ma

                        Stein kaže kako će Kingsi pokušati kroz par dana potpisati Geogra Karla...

                        Kobe

                        Last edited by Bastia33; 09-02-16, 17:52.

                        Comment


                        • #42
                          Butler 3-4 nedelje van terena. Bullsi u vrlo losoj situaciji, kako im ide ova sezona mogli bi i plej of da propuste.

                          EDIT: Pau ga mijenja na All-staru.
                          Last edited by Reise; 09-02-16, 19:47.
                          sigpic

                          Comment


                          • #43
                            Sanse da propuste PO su male, cak i bez Jimmya za ove 3-4 nedelje. Sta znam, mislim da Rose polako ubacuje u brzinu vise i da deluje dosta bolje nego na pocetku sezone, naravno ako bude zdrav s obzirom da vec dva meca nije igrao, tu stoji jedan veliki upitnik.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • #44
                              Imali su srece da se povrijedio pred All-star, pa mu se nedelja mice. Rose je podigao nivo, ali nije ni blizu Butlera. Vidio si im poraze. Denver je pocistio pod sa njima u 4/4, Minnesota ih dobila... Sinoc, ajde igrali su i bez Rosea, ocekivan je bio poraz. Podize se i Charlotte sad, nisu oni daleko od Bullsa.
                              sigpic

                              Comment


                              • #45
                                Ma jasno je odavno da je ovo Butlerova ekipa i da niko nije ni blizu njemu, ali eto cini mi se da Rose deluje dosta bolje i bolje je ikakav pomak, nego nikakav, on na terenu kakav god da je je boost. Ja Hornetse i vidim u PO, ali mesto Pistonsa koji su mi nekako tanka ekipa, sta znam. Neverovatan oporavak MKG-a, i uskoro povratak Big Ala naslucuje ako nista, na jos bolje rezultate.
                                Ceo taj donji dom Istoka mi je nekako potpuno nekonstantan overall.

                                A imam neki osecaj da ce se Jimmy vratiti i pre ove 3 nedelje.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X