Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evropsko prvenstvo u rukometu - Poljska 2016

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Iskren da budem ja nikada nisam gledao rukometnu utakmicu u kojoj se ista lomi na jedan gol i da naša, reprezentacija Srbije, pobedi.

    Uvek neki remi, uvek nešto nema sreće....stvarno neverovatno nešto.

    Comment


    • #32
      Da li me zaebavaš...

      Jel ono ušlo od prečku ili mi se učinilo? Video sam da je Stanić pipnuo...
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • #33
        Hahah za 7 sek prime gol... Ej jej
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • #34
          A brate losi smo do zla boga, a vidi se da im je bas stalo da pobede jbg smor bas :/

          Comment


          • #35
            Konecno srecu na nasoj strani to je to junaci su prosli I ako su odigrali losu utakmicu, al ipak morao je I to doci jer prethodne dve smo odigrali vise nego perfektno
            Svaka cast stanic
            Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

            Comment


            • #36
              ja skacem ko lud mislio sam da je odbranio stanic, kad vidim ovi se raduju
              Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

              Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

              Comment


              • #37
                Svaka cast na borbenost Srbima, posteno su se tukli, nisu imali srece na kraju... i da su prosli ne bi bilo nezasluzeno

                Nasi odigrali losu utakmicu, mada moze se to reci i za Srbija, obe reprezentacije su igrale u grcu jer je bila prevelika vaznost utakmice...

                Manaskov

                Comment


                • #38
                  Odbrana koja se uvek pozicionira kao nase najbolje oruzje nam je presmesna i na nivou je rukometa iz okruznih liga, staticna, slabo postavljena i bez ikakve ideje kako a da nekome ne otkines glavu zaustaviti napad.

                  Napad nam je jednodimenzionalan i uvek ide groz sredinu, uvek preko bekova koji siluju dok moze a onda kad naidje jedna francuska koja zatvori bekove mi izduvamo lagano jer nemamo alternativu.

                  Nisam gledao mec gde smo mi igrali postavljen napad za krila, obicno ljudi dobiju neke frljoke pred kraj napada. A o pivotu da ne govorimo.

                  Rukomet je evoluirao u brzo poteznu igru a mi ga jos igramo kao u 80im, mi kontre ne trcimo jer ne znamo sto je sprdnja jer sve bolje selekcije imaju nenormalnu tranziciju i za dve sekunde zavrse kontru. Mi davimo loptu.

                  Jos jedna meni smesna stvar je drkanje i slavlje posle gola i sporo vracanje u odbranu.

                  Sve svemu treba menjati ceo savez a trenera ostaviti jer ne znam ko bi nas uzeo a da ista valja.
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • #39
                    Neverovatno, za nekih 5,6 sekundi primismo gol A taman sam se poradovao kada smo dali vodeći gol i okrenuh se ne gledam dalje i onda šok

                    Comment


                    • #40
                      Kao I mi sto smo bilo losi u odbrani u poslednji napad srbije kad smo dozvolile t.e gledali kalo nikcevic pretrcava celu nasu zonu I niko ga ne zaustavlja I ne radi faul I ostavlja ga Sam da radi sta hoce, tako I vi ste pogresili u zadnji 10sek.. ...samo jedan faul je bio potreban jos na pocetku I prekin tranzicije ali vi svi ste cekali na 6metara malo ne intelegentno i zato sada ste kod kuce
                      Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                      Comment


                      • #41
                        Ja sam kontao da sebicniji igraci od Ilica i Vujina ne mogu biti i lepo je bilo za promenu videti da su "sklonjeni" a onda se pojavi Petar Nenadic kao glavni igrac koji je veci privatnik od njih obojice.
                        Igrom su se realno obrukali na prvenstvu, pivot i igra preko krila nisu postojali, imamo specijalce za odbranu sto se polako izbacuje iz rukometa, dok mi zamenimo igrace problem.
                        Da Sesum,Zelenovic i Nenadic nisu pogadjali iz nemogucih pozicija mi bi svaku izgubli sa minimum 5 razlike, a i ovako kad su pogadjali izgubili smo maltene sve jer nemamo igru nego njihov individualni kvalitet.

                        A ovaj zadnji napad je oslikao svu nasu nesposobnost, na 7 sekundi do kraja ne mozes u rukometu izgubiti ako vodis a imas gram mozga, mi stojimo na 9 metara kad su oni izvodili loptu umesto da smo sacekali kod centra da vidimo ko ce dobiti loptu i samo ga opalis iz sve snage po cenu crvenog kartona, vreme istekne, oni imaju faul tj. sut preko nasih 5 igraca i kraj meca. Ali od nesposobnog trenera do istih igraca, u ovom sportu smo apsolutni luzeri uvek bili. Ako Peric ostane necemo ni na SP otici.
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • #42
                          Nevjerovatno je koliko su Česi bili na strani Makedonaca. Čini mi se jedno jedino isključenje da su imali. Mi smo redovno s igračem manje igrali, još svaki faul sedmerac im davali.
                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • #43
                            Originally posted by Tarantula View Post
                            Nevjerovatno je koliko su Česi bili na strani Makedonaca. Čini mi se jedno jedino isključenje da su imali. Mi smo redovno s igračem manje igrali, još svaki faul sedmerac im davali.
                            Sta kukas za sudiju kad ste sami resavali za svoju sudbinu u zadnji 10sek sta da se radi kad niste dovoljno intelegentni i ne radite faul po svaku cenu, jer I da ste udarili neko igra bi se prekinula I prosli bi 5-6sek a mi opet bi bili udaljeni od gola na neki 14-15metara Tko nema muda da se potuci u zadnji 10 sekunda onda ne zasluzuije I prolaz
                            A nas selektor na tajmaut je reko "zelim svi da se potucete u odbranu" dok vas trazi da uradite blok od 5 igraca I ceka na 7metara od gola to sve govori...
                            Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                            Comment


                            • #44
                              Nisam ja trener pa da im govorim kako da igraju.
                              I budi realan, pa reci da nisu navlačili za Makedonce.
                              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment


                              • #45
                                Ovako je trebalo srbija da uradi faul kao sto je uradio mitkov I ostaje 2 sekunde do kraja al ko nema mozak ostace kod kuce
                                Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                                Comment

                                Working...
                                X