Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evropsko prvenstvo u rukometu - Poljska 2016

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    E jbg, najbolje da ću okretati antenu na turk. Ima na Totalu pored Eutela, Astra i Hot Bird.
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • #17
      Pozdrav,zna li neko da li ce RTS biti otkljucan i na mecu Srbija-Francuska ?
      >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

      Comment


      • #18
        Nista novo za nas, postalo je gubljenje vremena kada gledas rukometnu repku i fala Bogu pa nase necu da gledam u skorije vreme niti sam planirao da bacim pogled na prvenstvo do polufinala prvenstva.To samo neki vrhunski trener moze da promeni nas gubitnicki DNK.

        Comment


        • #19
          Originally posted by Ricma View Post
          Nista novo za nas, postalo je gubljenje vremena kada gledas rukometnu repku i fala Bogu pa nase necu da gledam u skorije vreme niti sam planirao da bacim pogled na prvenstvo do polufinala prvenstva.To samo neki vrhunski trener moze da promeni nas gubitnicki DNK.
          Mec smo izgubili na glupost, moglo je to vrlo lako otici i na nasu stranu. Kako mislis da promenis gubitnicki mentalitet stalnim menjanjem trenera? A nismo bas ni na nivou top sila po igrackom kadru. Ono sinoc je makar licilo na rukomet.
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • #20
            Originally posted by ACM Dejan View Post
            Pozdrav,zna li neko da li ce RTS biti otkljucan i na mecu Srbija-Francuska ?
            Za koju zemlju?
            U BiH/RS je bio je otključan za vrijeme meča protiv Poljske, mislim da će i protiv Francuza.
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • #21
              Originally posted by Tarantula View Post
              Za koju zemlju?
              U BiH/RS je bio je otključan za vrijeme meča protiv Poljske, mislim da će i protiv Francuza.
              Za RS,inace hvala
              >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

              Comment


              • #22
                Originally posted by Indigo View Post
                Mec smo izgubili na glupost, moglo je to vrlo lako otici i na nasu stranu. Kako mislis da promenis gubitnicki mentalitet stalnim menjanjem trenera? A nismo bas ni na nivou top sila po igrackom kadru. Ono sinoc je makar licilo na rukomet.
                Generalno samo jedan u milion moze da nam pomogne i to recimo ako iskopamo nekog vrhunskog trenera koji je na pocetku karijere.Ovako manje vise se nece nista menjati.Stalnim menjanjem trenera moze se doci do tog jednog, samo ih treba smeniti ako bude postojao jak razlog.Ne svake godine, ali da na svake dve-tri.Igracki kadar nam je slabiji i neki od bitnih igraca su prosli svoj prajm, a od ovih mladjih ne deluje da ce bilo ko da ima vrhunsku karijeru za sada.Nase najbolje sanse smo propustili 2013 i 2014 godine protiv Slovenije i Rusije.U te dve godine smo mogli, a nismo ispunili neki nas potencijal.Uvek smo nedoreceni i pozicija nam je slabija od kvaliteta tima zato sto smo teski luzeri.Postalo mi je toliko monotono da tesko da cu da pratim repku u narednom periodu, jer nema covek cemu da se nada.Da gledam kako gubimo tekme na jedan te isti nacin mi ne pada na pamet, jer nisu vredni nerviranja.

                Comment


                • #23
                  40-godisnji Omeje je i dalje najbolji golman na svijetu. Kakav bolesnik.
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    Kakav je Nyokas životinja, čovjek nas je razbio. Ima skok ko prosječan NBA igrač, a jačinu šuta da ne pričam.
                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • #25
                      Očekivan poraz, da vidimo u poslednjem kolu da li mogu momci da dobiju Makedoniju

                      Comment


                      • #26
                        AJMO MOMCI MAKEDONCI
                        Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                        Comment


                        • #27
                          Odlicno prvo poluvreme, +2, na kraju je Manaskov imao 2 gola, oba dosudjena prestap, sumlivo.

                          Ajmo momci, samo nastavite pa da padne domacin pred punom halom

                          Comment


                          • #28
                            Samo sada da ponovimo prvi 10minuta od prvog djela ta sjajna odbrana I tranziciju i 90% padaju poljaci pred svoi navijacima
                            Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                            Comment


                            • #29
                              Jaoo opet u triler zavrsnicu poljaci su dobili, prvo nikcevic promasio sedmerac za remi I srbija je izgubila, evo sada i mi u zadnji 20sekundi nismo uspeli da zabimo gol za 25-25
                              Sada ostaje mec so srbija gdje mozemo proci I so remi jedinu pozitivnu stvar od danasnjeg poraza
                              Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                              Comment


                              • #30
                                Jebem ti srecu

                                Comment

                                Working...
                                X