Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2016

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Priznaj shminka da se nadas rimi sutra - Andzi i Andi.

    Comment


    • Mislim da mu je to nebitno otkad je ispao Stan
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Originally posted by NI View Post
        Priznaj shminka da se nadas rimi sutra - Andzi i Andi.
        Taman posla, bila bi baš katastrofa da Andy uzme Novaku još jedan GS

        Comment


        • Favoriti danas loši, 0/2! Nadam se da ce se sutra stvari promeniti

          Comment


          • Favoriti u dublu su osvojili turnir.

            Comment


            • Originally posted by Bimbo View Post
              Saveti Rusedskog Endiju Mariju:
              1. Serviraj dobro – servis će biti ključ jer igraš protiv najboljeg riternera kojeg je ova igra videla
              2. Iskoristi momenat – u važnim trenucima budi agresivniji
              3. Nateraj Đokovića da nagađa sa druge strane terena – igraj raznovrsno jer ako tvoj tenis bude predvidljiv, uvek ćeš završiti kao poraženi
              4. Insistiraj na njegovom forhendu – moraš da se držiš kako meč bude odmicao jer će on biti sve bolji, ali da napadaš Novakov forhend jer će on popustiti pre bekhenda
              5. Dobij mentalne igrice

              Sjajan recept.
              Marej ima samo jedan, ja bi rekao problemčić.
              Može da ostvari samo četvrti savet i napada forhend.
              Ostali saveti su mu potpuno nedostižni.
              1. Drugi servis katastrofa, a Novak se lako nosi i sa prvim
              2. Nema on ono među nogama za to
              3. Njegova igra je sve samo ne raznovrsna. Smaranje do beskonačnosti, pa ko pre popusti.
              5. Protiv Novaka? Hahahahahah

              Ipak strepnja postoji, ako nista onda pusta "verovatnoca"

              Spoiler
              Da ostavimo tih "1o% radi "uroka"



              Last edited by jovan; 30-01-16, 15:06.
              * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

              Comment


              • Jovane,

                Ne budi arogantan.

                Novak je veliki favorit, ali Mari moze da pobijedi. Kolike su mu sanse? Sicurno vise od 10%. Kladionice daju 18% Precjenjuju Novaka.

                Ako pitas kako? Odgovor je jednostavan. Mora da igra super, pozeljno je da Novak malo podbaci. Treba da miksa, malo ofanzivno, malo defanzivno. Treba da dobro servira i pravovremeno izlazi na mrezu. Time se mogu stvoriti uslovi da dobije tri seta. On je obicno dva seta ravnopravan u iscrpljujucoj igri sa osnovne linije. Mora oba takava seta da uzme. Kao na USO 2012. Potom mora da uzme jedan set igrajuci agresivno. Isto kao na USO 2012.

                Comment


                • Originally posted by NI View Post
                  Jovane,

                  Ne budi arogantan.

                  Novak je veliki favorit, ali Mari moze da pobijedi. Kolike su mu sanse? Sicurno vise od 10%. Kladionice daju 18% Precjenjuju Novaka.

                  Ako pitas kako? Odgovor je jednostavan. Mora da igra super, pozeljno je da Novak malo podbaci. Treba da miksa, malo ofanzivno, malo defanzivno. Treba da dobro servira i pravovremeno izlazi na mrezu. Time se mogu stvoriti uslovi da dobije tri seta. On je obicno dva seta ravnopravan u iscrpljujucoj igri sa osnovne linije. Mora oba takava seta da uzme. Kao na USO 2012. Potom mora da uzme jedan set igrajuci agresivno. Isto kao na USO 2012.
                  NI ako si u nesto siguran zasto to ne bi i rekao? Zato sto samim tim na sebe bacas bespotrebni pritisak? Ja mislim da je tenisu potrebno tako nesto. Covek koji ce i pre nego sto izadje na teren reci ono sto misli da ce se desiti i onda izadje na teren i uradi bas ono sto je i rekao da ce uraditi.

                  Novak mozda ne prica puno pre meca ali odise samopouzdanjem i samim tim pokazuje da se ne plasi izazova i da je svestan svoga talenta i onoga sto na terenu moze uraditi apsolutno svakom od svojih protivnika. Tako da ako njegov talenat nama govori da on moze da odere Mareja onda se o tome i treba pricati. Nazovimo stvari pravim imenom.
                  sigpic

                  Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                  Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                  Without error there can be no brilliancy.

                  Comment


                  • Originally posted by notorious View Post
                    Favoriti u dublu su osvojili turnir.
                    Moja greska, mislila sam da su Nestoru dodelili ulogu dozivnotnog favorita

                    Comment


                    • Originally posted by Bonomo View Post
                      NI ako si u nesto siguran zasto to ne bi i rekao? Zato sto samim tim na sebe bacas bespotrebni pritisak? Ja mislim da je tenisu potrebno tako nesto. Covek koji ce i pre nego sto izadje na teren reci ono sto misli da ce se desiti i onda izadje na teren i uradi bas ono sto je i rekao da ce uraditi.

                      Novak mozda ne prica puno pre meca ali odise samopouzdanjem i samim tim pokazuje da se ne plasi izazova i da je svestan svoga talenta i onoga sto na terenu moze uraditi apsolutno svakom od svojih protivnika. Tako da ako njegov talenat nama govori da on moze da odere Mareja onda se o tome i treba pricati. Nazovimo stvari pravim imenom.
                      Jovan je rekao 10%. I moj komentar je bio odgovor na njegovu procjenu. Ja procjenjujen 20%-25% za Marija a 75% do 80% za Novaka.

                      Comment


                      • Originally posted by NI View Post
                        Jovane,

                        Ne budi arogantan.

                        Novak je veliki favorit, ali Mari moze da pobijedi. Kolike su mu sanse? Sicurno vise od 10%. Kladionice daju 18% Precjenjuju Novaka.

                        Ako pitas kako? Odgovor je jednostavan. Mora da igra super, pozeljno je da Novak malo podbaci. Treba da miksa, malo ofanzivno, malo defanzivno. Treba da dobro servira i pravovremeno izlazi na mrezu. Time se mogu stvoriti uslovi da dobije tri seta. On je obicno dva seta ravnopravan u iscrpljujucoj igri sa osnovne linije. Mora oba takava seta da uzme. Kao na USO 2012. Potom mora da uzme jedan set igrajuci agresivno. Isto kao na USO 2012.
                        NI, kako si i sam rekao, recept za Marejevu pobedu je jednostavan.
                        Mora SAMO da uzme prva dva seta u iscrpljujucoj borbi. On Novaka i ne moze oduciti od tenisa u prva dva seta, kao Novak Rodzera npr.
                        Dakle, prva dva u iscrpljujucoj, a onda opet SAMO jedan u agresivnoj igri.
                        Kad pogledas, stvarno jednostavno. Ima samo dva SAMO. Za njega ne bi valjlo kad bi tih SAMO bilo npr pet.
                        E sad, moje pitanje tebi je, moze li on dosegnuti tih mizernih dva SAMO.

                        Comment


                        • Bimbo sutra cemo sve videti, ko kako i sta moze. Da li ce nekoga zaboleti zub, mozda malo stomak, glava, mozda ustane na levu nogu.... mozda ga zena iznervira.

                          Comment


                          • Originally posted by cacanin View Post
                            Bimbo sutra cemo sve videti, ko kako i sta moze. Da li ce nekoga zaboleti zub, mozda malo stomak, glava, mozda ustane na levu nogu.... mozda ga zena iznervira.
                            Zene nisu u Melburnu.
                            Jedan rizik manje za obojicu.

                            Comment


                            • Originally posted by Bimbo View Post
                              Zene nisu u Melburnu.
                              Jedan rizik manje za obojicu.
                              S'tim gore. Telefonski je uvek teze.

                              Comment


                              • Marej u 4 seta
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X