Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2016

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bese ovo dosadan mec, ja zadremao u prva dva seta zna se ko je goat

    Comment


    • Originally posted by cacanin View Post
      Ne mislim na meceve odigrane vec na obaranje kojekakvih rekorda.
      Ali Nole igra sa najboljima, idolima mnogih teniskih zaljubljenika... evo stiže i do 100 meča uskoro, to je ono na šta je mislio kada je rekao da su ga oni formirali, a ne rekordi.
      Sada ovako formiran, kreće u borbu sa rekordima

      Comment


      • Originally posted by AIRBORNE View Post
        Gledam press con. uzivo Novinar postavio Rogeru hrabro pitanje a Rodzer ga iznapusavao i odrzao mu lekciju, kako treba da se postavljaju pitanja.
        Ulazak u salu za press, ubedjen sam da je plakao u svlacionicu...
        Koje mu jehrabro pitanje postavio?

        Comment


        • Originally posted by Bimbo View Post
          Pa prepričaj nam, šta ga je pitao, šta mu je odgovorio.
          Pitao ga u fazonu da li vise nema velike 4. i da li ga ovo Novakova dominacija podseca na njeguvu i poce da mu nabraja godine njegove dominacije.

          Ovaj zapenio i kao u fazonu pazi sta pitate, to su gluposti a i glupo pitanje (a faca razneo bi ga zoljom (novinara)... bla blla bla, svi mi igramo tenis i zadovoljni smo svojim uspehom i ja i stan i Rafa i Endi ...
          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

          Comment


          • Originally posted by nikola_bg View Post
            Криво ми што није други сет завршио са 6 1, онда би први сервирао у трећем и било би 3 0 највероватније.
            Da, to sam i ja bas komentarisao, kao i ona brejk sansa na 2:2 u trecem, to su bile dve situacije gde je mogao da prelomi mec i rutinski ga privede kraju.

            Iskreno, ocekivao sam da lakse izadje na kraj sa Federerom nego na USO recimo jer je ovo Novakov teren, njegovo dvoriste. Nije mu Federer mogao nista ni kad je bio u zenitu iluzorno je bilo ocekivati da sada moze nesto vise ali onakvom razbijanju u prva dva seta nisam se ni najmanje nadao. To je bila teniska lekcija u pravom smislu te reci a malo je onih koji mogu da se pohvale da su je odrzali Rogeru Federeru. Njegov pogubljeni izraz lica i Ljubicicev seretski osmeh govorili su vise od bilo kakvih reci i komentara. Novak ima taj teret da mora da se dokazuje iznova i iznova, pa je tako njegova danasnja partija ostavila u cudu mnoge koji se smatraju strucnom javnoscu, dok se kod drugih tenisera majstorstvo uzima kao datost. Nije lako nositi se sa tim ali Novak je nasao nacin da se ne obazire na desavanja van terena, sto je jedan novi kvalitet koji je izgradio otkad ga je preuzeo Beker.

            Briljantna partija ali posao ovim nije zavrsen, tako da nema preteranog slavlja i opustanja. Novak je itekako svestan toga.

            Sto se tice pisanja pojedinih forumasa tokom meca, posto vidim da sa svih strana stizu apeli za oprost, da se osvrnem i na to. Ne moze se traziti da se oprosti nekome ko ne smatra da je svojim pisanjem i ponasanjem napravio gresku. To je potpuno apsurdno. Osim toga, nema potrebe za takvom vrstom kampanje i zastitnickog stava, valjda je svako dovoljno inteligentan da oceni kako ce se postaviti prema takvom ponasanju. Sto se mene tice, ja niti osudjujem, niti se narocito zgrazavam, s obzirom na profil osobe o kojoj se radi, a poznajemo se kroz forum prilicno dugo, meni je takvo ponasanje skroz ocekivano, tako da sa te strane nema iznenadjenja. Da je ruzno, ruzno je, to ne moze niko osporiti i opravdanja nema bez obzira na eventualni afekat, tim pre sto se radi o uglednom clanu foruma koji voli tako s vremena na vreme da drzi lekcije o moralu. Sto moramo uzeti kao otezavajucu okolnost, jelte
            Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

            Comment


            • Novak u karijeri odigrao 837 mečeva.
              Od toga sa trojkom 123. Više nego svaki sedmi. I ima pozitivan skor, +15.
              Neverovatan podatak.

              Comment


              • Originally posted by AIRBORNE View Post
                Pitao ga u fazonu da li vise nema velike 4. i da li ga ovo Novakova dominacija podseca na njeguvu i poce da mu nabraja godine njegove dominacije.

                Ovaj zapenio i kao u fazonu pazi sta pitate, to su gluposti a i glupo pitanje (a faca razneo bi ga zoljom (novinara)... bla blla bla, svi mi igramo tenis i zadovoljni smo svojim uspehom i ja i stan i Rafa i Endi ...
                Ništa neočekivano.
                Iako vlada mišljenje da je Federer kao gospodin, on je sve samo ne to. Možda je u naznakama, ali samo kad pobeđuje.
                Nikad, ali nikad ga nisam video da aplaudira protivniku na sjajnom potezu. Svi ostali to rade, a Novak mu je i danas.
                Kad izgtubi, to nije zato što je protivnik bio bolji.
                Neeeeee, to je isključivo zato što je on bio loš i što je dopustio protivniku.
                Kao teniser veliki, možda najveći, ali kao čovek jadnik poslednji, nikakav sportsmen.

                Comment


                • Originally posted by Bimbo View Post
                  Novak u karijeri odigrao 837 mečeva.
                  Od toga sa trojkom 123. Više nego svaki sedmi. I ima pozitivan skor, +15.
                  Neverovatan podatak.
                  sa dvojkom ima +2, skromno
                  Ehh da i meni kao Noletovom navijaču Bojanin post nije tako zasmetao, čak sam želeo to i da napišem, primetio sam da
                  neki jedva čekaju da je napadnu, jer valjda ona ima moć da kažnjava druge, što i radi...
                  Super i treba da kažnjava i dalje, jer bi bez toga ovde bila katastrofa
                  Zna ona i bolje da opiše stanje u kome se nalazi od te njene izjave, ali to svakako ne znači da je treba napadati narednih milion
                  godine, jer to smara, dosta govori i o vama...
                  Last edited by Bulevarac; 28-01-16, 12:48.

                  Comment


                  • Originally posted by notorious View Post
                    Miami i IW ne treba i neće sigurno. Dosta je preskočiti Madrid i 1 između Wimbledona i Uso jer je olimpijska godina.
                    Tacno, sto bi preskako jedan od dva prva mastersa kada posle njih ima pauzu od dve nedelje do sljake, a i oni se igraju u periodu nesto specificnijem tacnije od dvadesetak dana (kada racunamo oba). Treba da igra sve kao i prosle godine + olimpijada. Mozda moze Sinsi da preskoci, ali on najbolje zna u kolik ose bude osecao sveze moze i to da igra.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Dobro, ja generalno u sebi ne volim sto Novak aplaudira bilo kome za neki poen... mislim da mu je to kontra produktivno ali...
                      nema veze.

                      Sto se tice Bojane, apsolutno da joj se oprosti a evo i zasto, svi mozemo reci da je ovaj Novakov nivo tenisa "nikada vidjen" (btw: to je i moje misljenje) ali to je empirija a kod nje ima egzaktna brojka a to je 17. sto mu dodje na -7. Nadam se da smo od nedelje na -6.
                      Sta sam hteo da kazem, draze mi je njeno veliko federerovanje nego Novakovi navijaci koji posle prve lopte koja ode u aut spominju poraz.
                      Nadam se da imam bar jednog istomisljenika
                      Isto tako draze mi je da znam kako se sada i ovoga dana oseca okoreli mozda i preokoreli Rogerov navijac nego da uzivam sto je banovan.
                      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                      Comment


                      • Respect za Federera. Cista magija.

                        Comment


                        • Hoce li se zavrsiti vise Australian open da se naspavam ko covek
                          Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                          Comment


                          • Ma fejkovao da bi dzabe usao i gledao mec.
                            Spoiler
                            Crni humor
                            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment


                            • Originally posted by Navras 16790 View Post
                              Sto se tice pisanja pojedinih forumasa tokom meca, posto vidim da sa svih strana stizu apeli za oprost, da se osvrnem i na to. Ne moze se traziti da se oprosti nekome ko ne smatra da je svojim pisanjem i ponasanjem napravio gresku. To je potpuno apsurdno. Osim toga, nema potrebe za takvom vrstom kampanje i zastitnickog stava, valjda je svako dovoljno inteligentan da oceni kako ce se postaviti prema takvom ponasanju. Sto se mene tice, ja niti osudjujem, niti se narocito zgrazavam, s obzirom na profil osobe o kojoj se radi, a poznajemo se kroz forum prilicno dugo, meni je takvo ponasanje skroz ocekivano, tako da sa te strane nema iznenadjenja. Da je ruzno, ruzno je, to ne moze niko osporiti i opravdanja nema bez obzira na eventualni afekat, tim pre sto se radi o uglednom clanu foruma koji voli tako s vremena na vreme da drzi lekcije o moralu. Sto moramo uzeti kao otezavajucu okolnost, jelte
                              To je to U finalu će sigurno biti teže osim ako se Ljubo ne prebaci da pomogne jednom od finalista

                              Comment


                              • Rod Laver i njegova loža, ko upi*ani, samo što nisu zaplakali.Nije slika kompletne aussie kulture,ali blizu je.

                                Comment

                                Working...
                                X