Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2016. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Idemo Viktoreee!

    Comment


    • Nista ja to ne sporim, sve je to tako, ali je legitimno jbg, a svako zeli da ima titulu. Zbog toga igraju tenis.
      sigpic

      Comment


      • Steta za Stivens i Curenko. Vidjeno finale. Njihove protivnice su preuzele taj dio zrijeba i idu daleko sigurno.

        Volim da gledam Elison van Ujtvank. Igra lijep tenis, a i atraktivna je izgledom.
        sigpic

        Comment


        • Ono kad postaneš mentalna gromada pa ti se može davati fore po dva seta.
          Nekada šah imade svog Viktora Strašnog a tenis par decenija kasnije ima svog.
          sigpic

          Comment


          • Kako je pocelo, odlicno se zavrsilo/Vico bas deluje pun samopouzdanja/
            * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

            Comment


            • Konacno, zivci odose u PM. Ajdeee.

              Comment


              • Ako neko nije cuo de la Nava odigrao najbolji mec u zivotu, ali ni to nije dovoljno za Viktora.
                sigpic

                Comment


                • Azarenka je ozbiljan favorit za osvajanje titule.
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Браво Викторе! прошли пут си узео бодове, а овде лову... овде не може да се узму неки бодови али је лова огромна за сваку победу... ипак су они професионалци, лова им је најбитнија...
                    sigpic

                    Comment


                    • Nemam nista protiv deklasiranja protivnika, ali Aza na 6:0 4:0 pravi reakcije kao da se vraca u zivot protiv Serene
                      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                      Comment


                      • Troicki je klasičan luzer.
                        Uzme neki turnir iz serije 250, i za par dana u prvom kolu AO,
                        na mrtvu muku prođe čoveka koji će uskoro napuniti 34. godine,
                        i koji je do sada u karijeri odigrao tek 21 ATP meč (skor 6-15), sve ostalo bili čelendžeri, fjučersi i sl.
                        Znači rekreativac, koji igra najbolji tenis u svojoj karijeri pod stare dane (pro je od 1999. ?!?!).

                        Mi imamo veliku sreću što je Novak baš naše gore list, i koji je negacija svih naših "vrlina".
                        Čovek je "clutch player" , kakve smo mi imali samo još u košarci, ali i to davno (Ćosić, Dalipagić, Đorđević, Bodiroga... Stojaković nikad to nije bio jer se uvek skrivao kad se lomio meč.
                        Stariji će se setiti serija Kingsa protiv Lejkersa ili Maveriksa).
                        Izvinjavam se možda nekom vaterpolisti iz sadašnjosti ili prošlosti, to je nažalost trećerazredni sport u odnosu na ove mainstream sportove gde se vrti lova i na koji se ložimo samo mi iz ex-YU i još par nacija.
                        Last edited by Jaqen Hghar; 19-01-16, 13:42.

                        Comment


                        • rekreativac nije baš imao sreće u životu, pa sada ispunjava potencijal koji je imao od samog početka svoje tenis karijere

                          Odlično igra već godinu i po i po svemu sudeći će i dalje napredovati, pokazao je u Dohi i na AOu da se može nositi sa boljima od sebe

                          Samo ga je psiha koštala titule na završnom challengeru prošle godine, kao i ovdje pobjede u prvom kolu

                          Odličan meč, zbog ovakvih mečeva GSovi i jesu najposebniji u ovom sportu

                          Comment


                          • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
                            Troicki je klasičan luzer.
                            Uzme neki turnir iz serije 250, i za par dana u prvom kolu AO,
                            na mrtvu muku prođe čoveka koji će uskoro napuniti 34. godine,
                            i koji je do sada u karijeri odigrao tek 21 ATP meč (skor 6-15), sve ostalo bili čelendžeri, fjučersi i sl.
                            Znači rekreativac, koji igra najbolji tenis u svojoj karijeri pod stare dane (pro je od 1999. ?!?!).

                            Mi imamo veliku sreću što je Novak baš naše gore list, i koji je negacija svih naših "vrlina".
                            Čovek je "clutch player" , kakve smo mi imali samo još u košarci, ali i to davno (Ćosić, Dalipagić, Đorđević, Bodiroga... Stojaković nikad to nije bio jer se uvek skrivao kad se lomio meč.
                            Stariji će se setiti serija Kingsa protiv Lejkersa ili Maveriksa).
                            Izvinjavam se možda nekom vaterpolisti iz sadašnjosti ili prošlosti, to je nažalost trećerazredni sport u odnosu na ove mainstream sportove gde se vrti lova i na koji se ložimo samo mi iz ex-YU i još par nacija.
                            A vidis ironicno ti si potvrda svih nasih "vrlina". Ne bih ja ni Djordjevica pominjao, vidi kakav je ocajan trener ne moze ni do titule da dodje, gde je tu "clutch". A i stvarno me srce boli sto nemamo neke NFL igrace malo da vidim kako se obrce kes, muka mi vise od ovih "nasih" sportova koje pratim
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • Nemoj ovde da pises, zakljucana je tema, niko ne moze da ti odgovori
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Kada ce stati kisa, ima neke najave?
                                OVAKO

                                Comment

                                Working...
                                X