Announcement

Collapse
No announcement yet.

2016. ATP Challenger Tour // Futures // Juniors

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Stefan-kobe View Post
    Ne moze Escobedo biti veliki igrac nikako brate.
    Zato jer je izgubio finale večeras? Rekao sam da ima velik potencijal, a mislim da Amerika ima najjaču konkurenciju kod mlađih. Zato je Escobedu pravilan razvoj bitan, da se izdvoji od ovih ostalih.
    Tehnički treba doraditi još neke stvari na udarcima, ali je na dobrom putu.
    Živi bili pa vidili

    Comment


    • Originally posted by luka View Post
      Zato jer je izgubio finale večeras? Rekao sam da ima velik potencijal, a mislim da Amerika ima najjaču konkurenciju kod mlađih. Zato je Escobedu pravilan razvoj bitan, da se izdvoji od ovih ostalih.
      Tehnički treba doraditi još neke stvari na udarcima, ali je na dobrom putu.
      Živi bili pa vidili
      Ma kakav Escobedo sta ti je, Amerikanci imaju jedno 500 puta vece talente od njega. Lose se krece Escobedo, a i njegov stil je sklon na previse divljanje.
      OVAKO

      Comment


      • Stefane, možda ipak nešto bude od njega, šta misliš?
        Zasad napreduje

        http://www.atpworldtour.com/en/news/...monterrey-2016

        Comment


        • Jesu li ugasili ono Challenger finale što se igralo u Brazilu? Ne mogu ga naći u kalendaru, pa pretpostavljam da jesu

          Comment


          • Bagnis gazi li gazi. Čovjek igra sezonu karijere i ima 5 osvojenih Challengera ove sezone i to sve u Južnoj Americi. Nastavi li ovako još 3-4 zadnja tjedna, ima čak šanse i da uđe u TOP 50, praktički samo sa bodovima osvojenim na Challengerima. Ima doduše i dva 1/4 finala 250 seriji i to je to što se bodova tiče.

            Comment


            • Laslo Djere je juce protiv Darcisa imao 3-1 i dve BL za dupli brejk u prvom setu,na kraju je taj set izgubio 3-6.U drugom setu je imao zaostatak od 1-5,spasio je silne ML,dosao je do 5-5 i onda je izgubio svoj servis,a imao 40-15.
              Ovaj mec bukvalno oslikava Lasla kao tenisera.

              Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • A Rublev nazaduje li nazaduje. Lik ne moze servis vratiti, defanziva ne postoji, a ofanziva je srednje zalosna. Svaki drugi udarac je u mrezi ili vani, a zgora na to je lik i prenervozan, lomi rekete, svadja se sa sobom i sudijama, sve o svemu razocarava bas. Ima vremena, mlad je jos, ali on tek treba da napreduje, a ne da nazaduje. Ima sad off sezonu, nek je iskoristi maksimalno jer ovo ni na sta ne lici. Prosle sezone je Medvedev bio enigma za njega i za sav teniski svijet, a Rubljo se ganjao sa Andersonom i cetiri setova na USO, razbijao Verdaska i Cilica, a sad brat ne moze poen uzeti na servis Medvedeva.
                OVAKO

                Comment


                • Možda se zaljubio. Uzela ga na neka cura pod svoje garant.

                  A zna se kako ide kad probaš žensko. Mislim kad se zaljubiš

                  Comment


                  • Prva Challenger pobjeda za mladog De Minaura. Veliki je potencijal mladi Australac, a pripadnik je već razvikane generacije u kojoj je još Shapovalov,Tsitsipas, Alliasime, Kuhn ...
                    Sutra ima i finu šansu da preko Talijana Gaia ode u svoje prvo četvrtfinale.

                    Comment


                    • Opelka u finalu challengera,kakva ce to zverina biti.

                      Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • I prva Challenger titula za Opelku,opasan je momak,opasan.

                        Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • Kakvo namjestanje od strane Mcdonalda i Polanskog, strasno... Najpre je Mekenzie vodio 4-1 i razbijao Polanskog i nakon toga popio brejk i kod 4-3 zatrazio MTO, a problem bio trbusni misic. I od taj momenat pa sve do kraja servirao underhand, niti jednom nije normalno servirao. Ajde ok to, ali do kraja seta Polanski ne pravi brake, a set ulazi u TB. Da ne pricam sta sve je lik radio u TB-a, valjda je jasno... Uzeo Mcdonald set i nakon toga je Poslanski do 4-4 samo jednom brejknuo Mekenzija, ali ekspresno mu ovaj vratio, a zaboravio sam da napomenem da se Mekdonald kretao kao Djokovic u poenima. I uspeo Polansky kod 5-4 da " probie" otpor Mekdonalda i uzeo set. U treceg je bilo statiranje Mekdonalda i doslo se do 5-1 30-0 i lik predao!!!!!!!!

                          Ovo je prava sramota, mora ATP kaznjavati ovakve stvare. Prvo mislim da Mekdonald nije bio povredjen, jer da je bila povreda trbusnog misica ne bi se on kretao kao Djokovic... Druga stvar, Polansky je "cuda" radio na one underhand servise Mekdonalda, poizbacivao sve sto se moze izbaciti. Sve o svemu sramota prava i mora ATP da reaguje.
                          OVAKO

                          Comment


                          • Ako nekoga zanima kako izgleda borba sa kompleksima Kozlova protiv Mmoha, neka pogleda meč koji je sada u tijeku.
                            Mmoh ga je ove godine dobio 3 puta, Kozlov nije uzeo ni set, sada je opet izgubio set sa 6:1...
                            Šteta bi bilo da izgori Kozlov od ovog udaranja po glavi, ima jako velik potencijal, a vidim i ojačao je konstitucijski.
                            Ovaj Mmoh izgleda starije od Karlovića jbte

                            Edit:

                            Stefane, koji je smisao namjestit meč, ako će netko predavati, nije ovo doba Ivaniševića
                            Last edited by luka; 16-11-16, 19:12.

                            Comment


                            • Malo gledam i finale brze Brescie. Grigelis i Vanni.
                              Vanni ima bandažirana oba koljena kao da je pivot u rukometu

                              Comment


                              • Ako ste se poželili zemlje Schwartzman i Dutra Silva igraju klasik u Montevideu.
                                Poželio sam se crvenih prljavih čarapa

                                Comment

                                Working...
                                X