Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2016. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    nisam nikad... ali glavni turniri su bili na SK
    sigpic

    Comment


    • #17
      I bice ponovo za tacno 8 sati
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • #18
        na kokoj televiziji?
        sigpic

        Comment


        • #19
          Na onoj koju si pomenuo
          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

          sigpic

          Comment


          • #20
            Originally posted by Zika View Post
            na kokoj televiziji?
            Dohu prenosi Eurosport kao i do sada od prvog dana takmicenja , SK prenosi Brisbane/Chenai od cetvrtfinala kao i obicno sa turnirima 250.
            Similis simili gaudet

            Comment


            • #21
              ми ко два глува и мутава... мој птт укинуо СК и сада се распитујем како ћу и шта ћу... ок снаћићу се некако...
              sigpic

              Comment


              • #22
                Originally posted by ClayWarrior View Post
                Kada si video prenos nekih kvalifikacija?
                Video sam ja

                Prenosio ES prosle godine zadnje kolo kvalifikacije upravo za Dohu cini mi se i za jos jedan turnir, znam da je Berer igrao uglavnom a i Braun cini mi se. Cini mi se da je bilo i za neki turnir na travi koji je ES prenosio.
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • #23
                  A ja ga pitao za SK I ne znam sta ocekujem nedeljom dan pred pocetak meceva

                  Mislim da su i iz Stutgarta isle
                  Last edited by ClayWarrior; 03-01-16, 18:03.
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    видим да мора све да се нацрта... неки провадери су укинули да пуштају спорт клуб, мој провајде је тај и ја сам остао без и једног канала спорт клуба на тевеу... знам да је рано за преносе, али сам хтео на време да се распитам где и како гледати, пошто овде има добро обавештених, поставио сам питање на време, где и како да се сналазимо за будуће преносе... ваљда сам сада био јасан? или ме неко зеза? надам се само да не морам у ово савремено доба поново да купујем антену, пошто сам у истој улици где је и спорт клуб, па да их хватам преко антене?
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Coric ima lijepu sabsu za 4-finale ili vise:

                      1. kolo: Granollers
                      2. kolo: Krajicek/Ram
                      4-finale: Agut
                      1/2-finale: Anderson

                      Sutra igra oko 14.30 po nasem vremenu, prije njega Ante Pavic vs Almagro.
                      Last edited by tenis; 03-01-16, 19:59.

                      Comment


                      • #26
                        Bolje bi mu bilo da se sutra ne zeza, dovoljno je setao sponzorusu po rajskim destinacijama
                        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          Tako govoris o pravoj ljubavi
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • #28
                            Ma nek je zeni

                            U Dohi su izgleda postavili kameru na drugi teren, mecevi Sardija i Edmunda su za sada u ponudi strima
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by ClayWarrior View Post
                              Bolje bi mu bilo da se sutra ne zeza, dovoljno je setao sponzorusu po rajskim destinacijama
                              Slazem se. Treba se zezati ali ne treba pretjerivati. Jer ako pocne pretjerivati karijera ce mu trpiti. Treba tu pripaziti kao i pronaci stalnog trenera.
                              Najbolje bi mu bilo pronaci neku normalnu curu a svakako se ove rijesiti sto prije. Ovakve moze samo usput. Dovoljno je on pametan...

                              Comment


                              • #30


                                да ли је ово по нашем времену? ујутро око 5 сати
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X