Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2016. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by shminka View Post
    Sumnjiv meč igraju i Kuznetsov i Bellucci, Tomas je 7 puta držao svoj servis, a u njegovom 8. servis gemu Kuznetsov pravi brake

    Comment


    • Šta radiš Floriane

      Comment


      • Štima meč, šta bi drugo radio nego to

        Darcis serivao za set, Ferru za meč, obojica izgubili. Ko bi rekao da se ovakve stvari mogu dešavati i u Belgiji, trebale su biti rezervisane samo za Moskvu ove hefte

        Comment


        • Ćao šminka brate
          Ne budi paranoičan tako, pa ne namještaju se u tenisu mečevi nikako

          Comment


          • Originally posted by luka View Post
            Ćao šminka brate
            Ne budi paranoičan tako, pa ne namještaju se u tenisu mečevi nikako
            I Batistuta je krajnje sumnjiv. Kakav turnir.

            Comment


            • Batistuta dobio Novaka, Bublik Batistutu. Zaključak: Bublik bi razbio Novaka.
              Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

              Comment


              • Originally posted by luka View Post
                I smanji tu fuka, nećeš spavat večeras nikako
                Pitaj ga dali spava mirno... Ja ga svaki dan pitam: SPAVAS LI MIRNO SHMINKERU, uvek vesto zaobidje to pitanje, a ne znam koji je razlog.

                Bautista doktorski protiv lika koji je nalik rekreativca, koji pravi po 10 duple po mecu, koji nema nikakav game plan nego samo izadje na teren i sta bude, protiv lika koji je zijanio 6-0 6-1 od veliki Mirza Basic. Moskva je predivan turnir, da ga nema trebali bi ga izmislit.
                OVAKO

                Comment


                • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                  Pitaj ga dali spava mirno... Ja ga svaki dan pitam: SPAVAS LI MIRNO SHMINKERU, uvek vesto zaobidje to pitanje, a ne znam koji je razlog.

                  Bautista doktorski protiv lika koji je nalik rekreativca, koji pravi po 10 duple po mecu, koji nema nikakav game plan nego samo izadje na teren i sta bude, protiv lika koji je zijanio 6-0 6-1 od veliki Mirza Basic. Moskva je predivan turnir, da ga nema trebali bi ga izmislit.
                  Bosanci imaju recept za Ruse

                  Htio bih samo da skrenem pozornost na Dzumhura, shminka ga brani, ok, svatko voli svoje.

                  Damir kao sportas je dno dna.

                  Prosli tjedan Casablanca gubi 6:4 4:0 od izvjesnog Magera, nasljednika dobre stare i uvijek neugodne Talijanske skole sljake, i predaje mec, ok, nikakav problem, predavali su ljudi i na 5:0, predavali i na mec lopte. Damir je kao razlog naveo nesvjesticu, jbg, decko nije popio kave, ne posjecuje cesto SB i ne zna da je ovdje ima u izobilju. Kontam, bolje da preda nego da dozivi kolaps na terenu koji bi usljedio kada bi ostao na terenu jos koju minutu i dopustio covjeku da zavrsi mec u stilu jer se Damira ionako nista niie pitalo.

                  Ono sto bode oci je cinjenica da momak koji je patio od nesvjestice i nije mogao na terenu izdrzati svega 2 gejma, izlazi na teren nakon samo pola sata, i igra parove sa izvjesnim Danilom Petrovicem. Nakon pola sata?! Sat i pol parova rutinski odradeno, pa jel to realno? Ima li tu srama? I ATP na ovo suti, nitko ne reagira?! Mozda ja ne razumijem i to je bio samo Damirov rekuperacijski trening.

                  Ovu danas predaju necu komentirat, svi znaju da jebbio u bolnici, svi cekaju da preda prije meca i kraj price, da preda nakon 1.seta, kraj price, ali ne on predaje mec kada je vec zavrsen.


                  Spacas li mirno Dzumhuru Damire, sramoto.

                  Comment


                  • Vjeruj da ima razlog za predaju protiv Magera. Damiru ja štošta zamjeram, počevši od svađa sa sudijom, pričom sa sobom, trenerom... ne zbog toga što to radio već zbog toga što sebe remeti u svemu. Gubi koncentraciju, fokus, ritam... A jučer ne znam ni što je izlazio, pokušao da uradi nešto, vidio je u 2. setu da ne ide i nije htio da zamara i sebe i protivnika.
                    Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

                    Comment


                    • Vjerujem da je imao opasan razlog za predaju 2 gejma do kraja meca, pa ne bi igrao parove pola sata kasnije da nije ozbiljna povreda u pitanju. Logicno

                      Comment


                      • Eto ti ga na Medvjedev.. Imaš ti još škole do ozbiljnih dečkiju...

                        Teniski romantičar Robert do titule

                        Comment


                        • Lahyani ima bradicu, a ova dvojica u identicnoj opremi
                          Similis simili gaudet

                          Comment


                          • Ajde Schwartzman, okreći ovo i uzimaj titulu

                            Koliko života ima Argentinac, spašava 3 vezane set lopte i pravi break za povratak u set. Richard čak i protiv njega pasivan previše
                            Last edited by luka; 23-10-16, 14:24.

                            Comment


                            • Delpo bi iduću sezone uz pravilne i kvalitetne pripreme, kao i dobar odabir rasporeda trebao imati odličnu sezonu.

                              Comment


                              • Šteta, Shwartzman je promašio u tb par ključnih zicera. Bolji je igrač na terenu, ukoliko ne padne drastično sada, pogotovo psihički, mislim da bi svejedno trebao okrenuti ovaj meč.
                                Delpo još uvijek bez breaka prvi set.

                                Fabio također počeo. To je finale između dvojice zemljaša, koji su iskoristili maksimalno solidan ždrijeb u Moskvi.

                                Comment

                                Working...
                                X