Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lepe žene svuda oko mene

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Malo sam vas pohvalio, i vi nastavili odlično! Eva je prelepa kao i voditeljka, ova poslednja pumpara bzv.

    Comment










    • Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
      До поновног сусрета, твој Швабо

      mala H2H 2018/19
      suicide
      2019
      velika H2H 2019/20

      Comment


      • Demi Rouz














        "I love to speak with Leonard
        He’s a sportsman and a shepherd
        He’s a lazy bastard
        Living in a suit ."
        Leonard Cohen

        Comment


        • Koliko zene mogi da budu proste, operisane od bilo kakavog stila i ukusa, pa to je strasno. Kakav je ovo trend prostakluka i vulgarizma, sve na izvolte...budi bog! Dzabe joj i lepota i obline kada ne zna to da nosi, a pritom je i seljanka.

          tt
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Ona je nevina Olja.
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Originally posted by Tarantula View Post
              Ona je nevina Olja.
              Nevina ka goblen.

              Comment


              • Originally posted by Tarantula View Post
                Ona je nevina Olja.
                U lakat.

                Comment


                • Ja ne poznajem curu koja je lijepa a da to ne voli pokazati. Zene jednostavno obozavaju paznju.

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan_pg View Post
                    Nevina ka goblen.
                    Hahaha kakvo poredjenje...

                    Jeste ko sto sam ja jordanska kraljica (ona je izuzetna zena sa vrhunskim stilom, zato sam nju bas izabrala).

                    A Samurajcek...i ti blesis za tim splavaricama too much rekla bih

                    tt
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Pih, kako ste prosti.
                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • Originally posted by Lord Samuraj View Post
                        Ja ne poznajem curu koja je lijepa a da to ne voli pokazati. Zene jednostavno obozavaju paznju.

                        Nije Olja mislila da ne pokaze lepotu, nego na ovakav nacin pokazivanje, postoji mnogo "kulturnije" pokazivanje ali da i to bude isto sexy.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Koliko zene mogi da budu proste, operisane od bilo kakavog stila i ukusa, pa to je strasno. Kakav je ovo trend prostakluka i vulgarizma, sve na izvolte...budi bog! Dzabe joj i lepota i obline kada ne zna to da nosi, a pritom je i sekjanka.

                          tt
                          Bravo Olja.

                          Nemoral je veoma popularan danas.

                          Unutrasnja lepota se skoro i ne vrednuje, a posle je djavo kriv kad zivoti budu unisteni, brakovi raspadnuti, pa deca ne dobiju potrebnu negu i upijaju obrasce ponasanja svojih roditelja. A kad deca odrastu, nastave sa slicnim zeljama i potrebama. I tako u krug. Sistem stvaranja nezdravih i losih ljudi samo jaca iz dana u dan.

                          Comment


                          • Ih, Bane, pa ova je bila par puta

                            Comment


                            • Nisu samo splavarke. Pa sve su takve. Evo ovoj sa mog avatara sportska karijera trpi zbog toga.

                              Comment


                              • Originally posted by Scouser View Post
                                Nije Olja mislila da ne pokaze lepotu, nego na ovakav nacin pokazivanje, postoji mnogo "kulturnije" pokazivanje ali da i to bude isto sexy.
                                U apsolutno! Kakvih haljina sexy ima, cak i za ovako rasne zene... pffff..ona crvena sa tufnicama bila bi joj skroz ok, samo da nije onoooliki dekolte, ali haljinica je super..lepe noge, crvene sandale, isticu struk..sve 5..ali ostale su fuj!
                                Treba majkovicu nesto da nasluti valjda, da masta malo radi..a ne sve na izvolte, pipni me samo -.- Ovde nema ni otkopcavanja, sve samo pada

                                Dobro limune, to je sada presiroka prica...ali ima istine

                                Evo recimo moj pik za danas...

                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X