Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lepe žene svuda oko mene

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tebra ona nije normalna života mi. Ne može joj se naći zamerka bukvalno. Svako ko nadje 99% šanse je da je homo. Znači perfektan mix lepote, i svega.

    Comment




    • Nastavljamo sa skromnim doprinosom. Ne bih ja ništa tu dodao.

      Comment


      • daj neku plavusu
        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

        Comment


        • Comment


          • uf al je pogodi
            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

            Comment


            • Ona i Kendall Jenner trenutno broj jedan.

              Comment


              • Jel moze neka koja ne lici na onog kostura iz kabineta biologije preko kojeg je prevucena koza? Ako ne moze onda bar neka koja jede svaki dan? Pretpostavljam da bi bilo previse da trazim neku koja jede tri obroka dnevno

                Comment


                • Originally posted by belgrade_owl View Post
                  Jel moze neka koja ne lici na onog kostura iz kabineta biologije preko kojeg je prevucena koza? Ako ne moze onda bar neka koja jede svaki dan? Pretpostavljam da bi bilo previse da trazim neku koja jede tri obroka dnevno
                  Amin.

                  Comment


                  • sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Dobra je ova plavusa sto je Uros postavio, a ovo za Kendall kao #1 ne bih da komentarisem.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                        Dobra je ova plavusa sto je Uros postavio, a ovo za Kendall kao #1 ne bih da komentarisem.
                        Ali bas tipicni Uros a

                        Comment


                        • Ništa prijatelji Ana Nikolić vam je slobodna pa izvolte. Vuk i ja se nadjemo samo kod Jevrejki, a inače razmimoilaženje ljuto. Znam da voli Saru Jo.

                          Svaki put kada čujem Saru Jo povratim. Gde ono prave onakvu blamčinu od devojke, kao ona je u fazonu pa se nešto tripuje, smoruša jedna. Uvek se bolje kotira jedna iskrena ograničena slatikca kao Sandra Afrika, Milca Pavlović, ono autentično poluseljoberski slatke i proste, nego gaserka kao Sara.

                          Vrišti čim progovori iz nje "ja sam drugačija, ja sam IN". Nikad ja ono ne bih niti mogao smuvati, niti bilo šta. 10 godina na pustom ostrvu da budemo ne bi 5 rečenica razmenili.

                          A sa Sandrom bi išlo lagano.

                          Comment




                          • Sto se Sare tice, ni meni nije nesto posebno simpaticna nakon sto progovori, mada ionako mislim samo na izgled kad je ova tema u pitanju.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Kuku sta radi

                              Cassandra Fox, Jamajcanka, rodjena u Kanadi

                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Kolko lošeee hahahah. Je l ti to zezaš namerno ili ?



                                Ova crnka top igra

                                Comment

                                Working...
                                X