Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lepe žene svuda oko mene

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • https://www.instagram.com/svetaut/?utm_source=ig_embed

    Uros je postavio ovu njenu sliku u kupacem.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Toj Urosevoj ispali kukovi, bezi bre. Ne moze to bez mesa.
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment




      • Evo kako mama Lopez u 50. godini objasnjava toj Urosevoj.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Nešto mi previše krupna ali to su razlike u ukusima jbg. Nisu joj ispali kukovi devojka fit, nemojte da me sprdate

          Comment


          • Haha znala sam, vestacke si.. poprsje, da je lupe po nosu kad se otkace
            Pazi i JLo ima vestake, ali smerom.
            Ova tvoja Urose ima dobre duge noge, manekakenka jel, ali bozee ovako mrsava, koske, rebra, a sa onolikim si... poprsjem pihhh bzvz. Bolje da ih nema, mislim da su ostale te male, bila bi top.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Imaš dobar ukus Olja 👍😁

              Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Originally posted by Mr. Wolf View Post


                Evo kako mama Lopez u 50. godini objasnjava toj Urosevoj.
                debela
                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                Comment


                • Ma i Olji se svidja moja, a grudi joj slobodno skini Olja. Prvo nisu toliko velike, drugo to sam poslednje video. Baš je fit i to mi je ok.

                  Jennifer mi je ne samo da kažemo debela jer nešto i nije, koliko je napucana. Da l je opterećena gluteusom, baš deluje kao neka amazonka, muškarača.

                  Shakira već kida. Za 3 klase ispred. Ženstvena onako,

                  Comment


                  • Ne grijesite dusu... Zena i po! Fit, fleksibilna, iskusna... a jos puna energije Da moras da je ukrotis kad je povedes u krevet. Posle dva sata sa njom da zaspes kao andjeo.. sa osmijehom od uva do uva To je bre prava zena. Nema svako drsku za taj tiganj

                    Comment


                    • Haha jaoo Urose
                      Sta ima meni da se svidja, mada ja nemam problem da kazem za lepu zenu da je lepa, naravno meni lepa
                      Ova tvoja je nako, sa tim poprsjem sebi skinula koju zvezdicu, mada volite vi te plastikanere, ma sta pricali Previse je mrsava za te lopte.

                      JLo me iskreno oduvek nervirala, kada se setim jednog njenog ranog rada, neki prastari film gde je igrala meksicku tinejdz pop zvezdu koja je mlada nastradala, pa jbt nema veze sa ovom zenom, ni likom, ni telom. Prava pravcata Hipspanoamerikanka, brkata i guzata, bez si...poprsja.
                      Mada opet nemam nista protiv da se ide pod noz koga to cini srecnim, sad to sto menjaju licne opise, druga stvar.
                      Ali ne mozes zeni da osporis da izgleda i vise nego odlicno u 50 i kojoj vec. Ima misice, vidi se da trenira, a vala i djipa na onoj pozornici onoliko. Sad nije po tvom ukusu, ok, ali da je pljujes, bzvz bas. Odlicno izgleda.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Otisla na imdb da vidim koji bese ono film gde glumila mladu meksicku tinejdz zvezdu, i vidim da je snimila 111 filmova i serija. Isusee!

                        https://m.imdb.com/title/tt0120094/?ref_=m_nmfmd_act_99

                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Od tih starijih cica iz Hollywooda, najbolja je Halle Berry

                          Comment


                          • Originally posted by כל המרחם על אכזרים סופו View Post
                            omg

                            ja mislim da kad bi ovu video uzivo sokirao bi se kolko su joj noge duze od struka na gore (tela)
                            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Haha jaoo Urose
                              Sta ima meni da se svidja, mada ja nemam problem da kazem za lepu zenu da je lepa, naravno meni lepa
                              Ova tvoja je nako, sa tim poprsjem sebi skinula koju zvezdicu, mada volite vi te plastikanere, ma sta pricali Previse je mrsava za te lopte.

                              JLo me iskreno oduvek nervirala, kada se setim jednog njenog ranog rada, neki prastari film gde je igrala meksicku tinejdz pop zvezdu koja je mlada nastradala, pa jbt nema veze sa ovom zenom, ni likom, ni telom. Prava pravcata Hipspanoamerikanka, brkata i guzata, bez si...poprsja.
                              Mada opet nemam nista protiv da se ide pod noz koga to cini srecnim, sad to sto menjaju licne opise, druga stvar.
                              Ali ne mozes zeni da osporis da izgleda i vise nego odlicno u 50 i kojoj vec. Ima misice, vidi se da trenira, a vala i djipa na onoj pozornici onoliko. Sad nije po tvom ukusu, ok, ali da je pljujes, bzvz bas. Odlicno izgleda.
                              Ma ne pljujem, daleko bilo, samo ne vidim razlog za padanje u trans. Ima u Srbiji žena njenih godina izgledaju bolje od nje.

                              Baš je nekako brkata i guzata i čini mi se bučna a to je ono instant odbijanje. Treba mi nešto servilno, krhko, da je Uroš štiti i da joj komanduje. Ova bi mene tukla JLo.

                              Tako da možda je objektivno top ali meni je uvek bila bezveze. Drugi tip je Shakira, ona je idealna.

                              Baš zavidim Vladi Vuksanoviću, vidim da je oženio neku Latino.

                              Pametan, tako ću i ja isto. To je strateški potez godine. Niti ona zna nešto puno jezik, niti može da ti pravi njesra u životu, samo izabrati južnoameričku državu gde nisu one mamite nego gde su servilnije malo.

                              To je moja preporuka svima. Jer ove naše već znaju i zakone i upoznate su da mogu da te odrade na foru, a ona kad dodje iz Dominikanske Republike ima samo tebe, ti si joj centar univerzuma.

                              Posle kažite Uroš glup i ima fix ideje... Ako vas nije blam

                              Comment


                              • A sto volim kako Instagram pametno bira ciju cu sliku prvo da vidim kad otvorim aplikaciju Pa kad me doceka Eva Padlock

                                Strasno sam zadovoljan danasnjom slikom... podijelio bi je sa vama, nego ne znam kako.

                                Comment

                                Working...
                                X