Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lepe žene svuda oko mene

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Radije bih izabrao neku pametnu , sa kojom mogu da popricam kao covek, a ne mora znaciti da ce biti ruzna, ima mnogo lepih i pametnih devojaka, pre nego neku nafuranu likusu koja glumi ludilo a ne zna recenicu prosto prosirenu da sastavi...
    Brdo sam ih takvih imao u srednjoj skoli, svasta sam se naslusao od jedne drugarice koja je bilo stvarno top riba ali je zato imala IQ u minusu. Neke od provala su: Vietnam je fabrika za proizvodnju patika, Palestina je grad u Italiji, na jednom casu profesor joj je zadao da spremi seminarski o drzavnom uredjenju SAD-a, ona nije to uspela da zapamti vec je pricala da treba da radi nesto o SDA, ASD...
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Originally posted by bice View Post
      Radije bih izabrao neku pametnu , sa kojom mogu da popricam kao covek, a ne mora znaciti da ce biti ruzna, ima mnogo lepih i pametnih devojaka, pre nego neku nafuranu likusu koja glumi ludilo a ne zna recenicu prosto prosirenu da sastavi...
      Brdo sam ih takvih imao u srednjoj skoli, svasta sam se naslusao od jedne drugarice koja je bilo stvarno top riba ali je zato imala IQ u minusu. Neke od provala su: Vietnam je fabrika za proizvodnju patika, Palestina je grad u Italiji, na jednom casu profesor joj je zadao da spremi seminarski o drzavnom uredjenju SAD-a, ona nije to uspela da zapamti vec je pricala da treba da radi nesto o SDA, ASD...
      Ovakve je dusa trolovat. Sestre mi zamanta im se u glavi
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by Indigo View Post
        Ne to je veoma lako, lepu I pametnu.
        Ne razumem zasto zene losijeg fizickog izgleda su po automatizmu pametne, nisu mi jasne te stvari. Ko kreira te klasifikacije.
        Pa ovo je hipotetički scenario, nije zOla generalizovao

        A za ovu NBA draft analogiju se apsolutno slažem.

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Ovakve je dusa trolovat. Sestre mi zamanta im se u glavi
          Eno je zavrsava DIF u Nisu, sa prosekom oko 9, prica se da se prvog dana faxa, vozila sa profesorom u kolima.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Originally posted by Indigo View Post
            Ne to je veoma lako, lepu I pametnu.
            Ne razumem zasto zene losijeg fizickog izgleda su po automatizmu pametne, nisu mi jasne te stvari. Ko kreira te klasifikacije.

            A kad vec imas priliku da biras onda biras najbolje, ako je izbor los onda ne biras.

            A I nije ovo NBA draft pa da biramo, cesto 2nd round pick postane superstar imajte I to na umu.

            Uglavnom one nas izaberu
            Bukvalisto...

            Naveo sam bezv poređenje, just for fun. Nisam hteo da napravim nikakvu klasifikaciju. Ovo su one polu-pijane priče...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Za NBA draft se ne slazem, sanse nema.

              To sto nas je drustvo isprogramiralo u tom nekom feministickom svijetu je nesto najgore sto se desilo.

              Ako te zena odabere, nije te odabrala zato sto si ti super, vec zato sto si dobar provajder.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Za NBA draft se ne slazem, sanse nema.
                Na koji deo misliš? Pošto ovo da 2nd rounder postane superstar se dešava, video svojim očima na par primera.

                Comment


                • Ajaoj provajder hahaha. Sta ljudi, posebno Aki sve ispisase o zenama i nijedna se ne oglasava, Vladan jos "spremio" kokice, kad ono nista, a ja zbog jednog komentara u sali nadrlja. Nikola some jedan baksuzni
                  Last edited by colchonero; 14-04-17, 22:56.

                  Comment


                  • Originally posted by p4p1 View Post
                    Na koji deo misliš? Pošto ovo da 2nd rounder postane superstar se dešava, video svojim očima na par primera.
                    Oj to sam vidio, ruzne zene sa 18, late bloomeri sa 22 gore

                    Ne slazem se da nas biraju zene. Biraju one muskarce koje drze u rezervi, da se udaju za njih kad udare u Zid sa 30.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by madrid View Post
                      Nikola some jedan baksuzni
                      Prestani da nas vređaš, ima nas dosta ođe

                      Comment


                      • Originally posted by p4p1 View Post
                        Prestani da nas vređaš, ima nas dosta ođe
                        Hahaha ups. Mislio sam na sebe. Sta ces cesto ime.

                        Comment


                        • Ali late bloomeri..
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment




                          • Šta hoćeš brate od tetke, dobra je ta terminologija.. imaš i early bloomer(k)e isto. U prva dva razreda osnovne celo odeljenje zaljubljeno u Milicu Gaćinović, premotaš 15-20 godina unapred.. meh

                            Comment


                            • Nisi madride baksuzan, samo tebe ne poznajem, a očigledno ni ti mene...tako da su reakcije normalne... dok Akija niko mislim ne da samo ne shvata ozbiljno, već ne obraća pažnju na ono što piše....sve pogrešno, naravno.. no, nije ni on mnogo stariji od tebe.

                              Originally posted by Indigo View Post
                              Ne to je veoma lako, lepu I pametnu.
                              Ne razumem zasto zene losijeg fizickog izgleda su po automatizmu pametne, nisu mi jasne te stvari. Ko kreira te klasifikacije.

                              A kad vec imas priliku da biras onda biras najbolje, ako je izbor los onda ne biras.

                              A I nije ovo NBA draft pa da biramo, cesto 2nd round pick postane superstar imajte I to na umu.

                              Uglavnom one nas izaberu
                              A ovo je moja sestra pčelica, pametnica jedna...svašta taj zna
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Nas nekoliko ortaka smo to gledali kroz FM..

                                Znas ono kada posaljes skauta pa otkrije wunderkind ?

                                Znas koliko si srecan kada se tvoje prognoze ispostave
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X