Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lepe žene svuda oko mene

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko sam samo smajlija stavio, da pokazem da govorim u saljivom tonu, posle sam ti cak i napisao, da sam se zezao oko toga i da ti ne bih nikada stvarno rekao da treba da ides.

    Comment


    • Da Aki je u pravu, hajde da se vratimo na temu, kud sam pocinjao sa "raspravom", morao sam ovo da predvidim.

      Comment


      • Originally posted by madrid View Post
        Da Aki je u pravu, hajde da se vratimo na temu, kud sam pocinjao sa "raspravom", morao sam ovo da predvidim.
        Ne raspravljaj se sa zenama, izvrnut ce tvoju logiku i iskoristiti je protiv tebe. Uvijek.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by l1m4r View Post
          Zola nije baš tako.

          Tj zavisi sa kim se družiš i kakve ljude imaš oko sebe.
          Ima i do toga. Meni su iskustva bila suprotna tvojim izgleda...

          madrid, bolje se ti spremaj za NBA plej off....
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • "Kada ne napisem kilometarski nebulozni post, onda napisem dva kraca"

            madrid, 2017. n.e.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Ne raspravljaj se sa zenama, izvrnut ce tvoju logiku i iskoristiti je protiv tebe. Uvijek.
              Nije logicno da neko moze da izvrne logiku.
              Moze da izvrne percepciju ali logiku tesko.

              Npr, nije logicno da prevaris devojku posle nekoliko godina veze sa njenom najboljom drugaricom. Nije logicno ni na subjektivnom nivou a ni objektivno posmatrano jer malo sta mozes da dobijes a mnogo da izgubis.

              Medjutim ti to uradis I nije ta njena drugarica promenila logiku ili tvoj nacin gledanja na svet, promenila je samo ugao, percepciju. Logika I dalje govori da nisi to trebao da uradis

              E sad tesko je sranje kad mi bica, ciji su postupci cesto bez
              Logike, seremo na tu temu.
              Jedino ako si Vulkanac onda ti oprastam

              Nisam trebao spominjati logiku, vec vidim bicija kako kaci slike konjukcije I disjunkcije
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Idi bre Indigo propicu se zbog tebe
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Ako sam je prevario s njenom najboljom drugaricom, onda je gotovo. Al ako recimo ona tebe nece i ti joj opalis najbolju drugaricu prica se mjenja.


                  Jebes tu pricu, oko logike, da joj kazes da se udebljala, ti si kriv jer je ne cijenis zbog njene unutrasnje ljepote.

                  Ne znam neki milioner iz LA-a je imao u predbracnom ugovoru ako mu se zena udeblja 10 kg, moze se razvest od nje i nema joj centa, brat.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Nije Gangara blesav, njemu posle dosta vinjaka, bude potpuno jasno sta je Indigo hteo da kaze. Morao sam nekoliko puta da procitam da bih shvatio logiku oko drugarice, ali znam da sto Aki kaze, kod nekih muskaraca izgled drugarice u ovom slucaju ponekad ima odlucujuce znacenje.
                    Last edited by colchonero; 14-04-17, 22:24.

                    Comment


                    • Meni recimo odlucujuce znacenje ima osmeh.

                      Sve ostalo je manjezanemarljivo..
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Ako sam je prevario s njenom najboljom drugaricom, onda je gotovo. Al ako recimo ona tebe nece i ti joj opalis najbolju drugaricu prica se mjenja.


                        Jebes tu pricu, oko logike, da joj kazes da se udebljala, ti si kriv jer je ne cijenis zbog njene unutrasnje ljepote.

                        Ne znam neki milioner iz LA-a je imao u predbracnom ugovoru ako mu se zena udeblja 10 kg, moze se razvest od nje i nema joj centa, brat.
                        E moj Spok, pa da li je logicno devojci koja se udebljala da kazes da se udebljala?
                        Pa to su ti osnovna pravila univerzuma
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Originally posted by Indigo View Post
                          E moj Spok, pa da li je logicno devojci koja se udebljala da kazes da se udebljala?
                          Pa to su ti osnovna pravila univerzuma


                          Malo je reci da umirem!
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Nema mi nista sladje nego rec da izgleda ko debela krava u necemu sto obuce, a ono zenska mrsava ne moze mrsavija. Kako hrcak u mozgu pocne da radi

                            Ja ako vidim da se udebljala to se posalje na trcanje, nema toga kod mene, ja ne vjerujem u te neke unutrasnje ljepote, nista to, to je bajka za malu djecu.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Hahaha, joj Aki, ponekad si dosta zabavan za čitanje moram priznati...

                              Šta kaže, pošalje je u teretanu, a ona brže bolje skakutajući kao bambi te posluša...
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Zene vole sigurnost skoro isto kao i tu famoznu misterioznost.

                                Ako se uljulja u jedan ritam zivota, ode ona u helac. Zato se 90% zena sjebe kad se udaju.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X