Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lepe žene svuda oko mene

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovako se to Uroše radi:



    Comment


    • Originally posted by Indigo View Post
      Iz ovoga proizilazi da žene ne mogu imati seks samo radi zadovoljstva i tu gresis. Takodje žena ne mora biti zaljubljena u tebe da bi je odveo u krevet. Zamisli, čak ne mora ni da umire za tobom i tvojim Dior parfemom da bi se razmenile telesne tečnosti.

      Svi mi imamo potrebe. Da je svaka bila zaljubljena u mene...

      Pro tips.

      Mada verujem da znaš ti sve to.
      Žena koja legne sa tobom, a nije zaljubljena u tebe ili te ne voli, zove se kurva. Kao što se i muškarac koji to isto radi zove kurvar.

      Comment


      • Uvatis devojku, pa je pricvrljis uz tarabu...

        Jao Urose, nesreco jedna
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by goku View Post
          Žena koja legne sa tobom, a nije zaljubljena u tebe ili te ne voli, zove se kurva. Kao što se i muškarac koji to isto radi zove kurvar.
          Pa možda i nije tako, možda osete neku strast te noći.

          Inače muškarca uglavnom proglase za facu, frajera, mačo mena...

          Većina se brzo pohvali svojim drugovima, a onda brzo proglase da se radi o kurvi.

          Comment


          • Kurva nego sta

            A za te razne taktike i strategije nisam bas siguran. Sigurno da nedje upali, ali ja sam misljenja da ti sve dzaba ako joj se odma ne svidis fizicki. Zgodnom muskarcu ne trebaju nikakve taktike

            Comment


            • Tu je stvar jasna, one biraju. One ti daju znake da su zainteresovane.

              Ako je ne zanimaš, džaba ti sve.

              Ključ je u tome da to prepoznaš, al to i nije toliko teško. Traženje razloga za dodir, iznenadne poruke, pažljivo slušanje dok pričaš i slično.

              Ako ovoga nema, uštedi sebi vreme.

              Comment


              • Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Uvatis devojku, pa je pricvrljis uz tarabu...

                  Jao Urose, nesreco jedna
                  Ne kapiras, Olja. Da bi devojka Ukicu mogla da ima, mora ona njega da pricvrlji uz tarabu, mada, opet ni to nije garancija

                  Oplakah na ovu Ukijevu pricu

                  Comment




                  • Jennifer iz svojih prime Alias dana.
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • BOGINJA

                      Comment


                      • Kraljica

                        Veceras opet radi IG live u 21:00 cini mi se, uzivajte

                        Comment


                        • Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                          Comment


                          • Najlepsa sahistkinja....









                            Poznata i po ovome:

                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Postao sam jako slab na plavuše a nikad u životu nisam bio. Naravno mršave isključivo

                              Comment


                              • Originally posted by Prince View Post
                                Ne kapiras, Olja. Da bi devojka Ukicu mogla da ima, mora ona njega da pricvrlji uz tarabu, mada, opet ni to nije garancija

                                Oplakah na ovu Ukijevu pricu
                                Ne znam kakve sam gluposti pisao zanesen, ne mogu da čitam blam me malo.

                                Žene treba poštovati kao ljudska bića, ne treba juriti i moliti. To je sve što treba da znaš. Stav, samopouzdanje i lagana konverzacija izmedju dve ljudske osobe bez seljačkih komentara, nabacivanja, forica i džiberijane, ako joj se svidjaš provalićeš.

                                Nikakvi napadi, taktike, rečenice...

                                Po meni se najviše osvaja neverbalnom komunikacijom i samopouzdanjem. A i to se vežba.

                                Kad vidim one pikap artiste pa od 10 žena na svih 10 bih ga pobedio. Pridje onde smara, baca neke fore kao cirkuzant. Najbolja ti je taktika biti normalan i iskren. Malo nezainteresovan i tajanstven i ćao.

                                Uvek kada počinjem komunikaciju počinjem je i gledam je kao ljudsku osobu a ne kao parče mesa koje bih pričvrljio negde i upravo je to najlakši put do čvrljena.

                                Jer ovi što su željni to je najgore, pa ona napadanja, muvanja, au blam.

                                Gledati Russella Branda i Hanka Moody-ja i sve jasno
                                Last edited by Cassius Clay; 06-06-20, 20:37.

                                Comment

                                Working...
                                X