Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lepe žene svuda oko mene

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Originally posted by ?????? View Post
      Kolko lošeee hahahah. Je l ti to zezaš namerno ili ?



      Ova crnka top igra
      Ti si prso [emoji23][emoji23]
      Ajd sto ravna ko daska, ni kuka ni struka (one loptice ne racunam), ali ovo "djuskanje" i najveci antisluhista moze... hehe idi bre u persun [emoji14]
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • .

        Komšinica iz Rumunjske.





        Comment


        • Originally posted by ?????? View Post
          Kolko lošeee hahahah. Je l ti to zezaš namerno ili ?
          pa naravno da zeza

          ja sam reko da volim mrsave plavuse
          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

          Comment


          • Comment




            • https://www.instagram.com/p/B9AKPt5lKXI/
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Comment


                • Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                  Comment




                  • Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                    Comment


                    • Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                      Comment




                      • ...
                        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                        Comment


                        • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post


                          Ova druga je ok. Samo uzeti kožnu jaknu i ako je hladnije vreme Dior Fahrenheit, a kad dodjete kući odvrneš



                          Onda se smuvate uz ovo, pa munjevito na



                          dok joj još sija u okicama zanesena onako i zaljubljena. Dok je ubedjena da se stvarno pališ na nju i da ćete ostati u vezi.

                          Pro tips

                          Comment


                          • Iz ovoga proizilazi da žene ne mogu imati seks samo radi zadovoljstva i tu gresis. Takodje žena ne mora biti zaljubljena u tebe da bi je odveo u krevet. Zamisli, čak ne mora ni da umire za tobom i tvojim Dior parfemom da bi se razmenile telesne tečnosti.

                            Svi mi imamo potrebe. Da je svaka bila zaljubljena u mene...

                            Pro tips.

                            Mada verujem da znaš ti sve to.
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Sve se slažem sa tobom, samo nalazim jedan zanimljiv kuriozitet... Kad ženi kažeš da ne želiš ništa sa njom i da nisi za vezu, i kada ne insistiraš ni na seksualnom odnosu uopšte, nego si kul, neki mehanizam se budi u njoj da te idealizuje i maltene da se zaljubi na momente. Ne radi se ni o fizičkom izgledu, opet neka psihologija u koju se ne razumem.

                                Iskreno prosipam tu foru već dugo i ishod je uvek sličan. Mislim "prosipam", ja sam stvarno zelen za neke veze i to me ne zanima. Ali sam čin da si joj to rekao, nekako je mami ka tebi da pokuša da bašš onaa preokrene stvari.

                                Parfem i to sve je nebitno, to sam više stavio jer je retro slika, vuče na neke 90e a prva asocijacija mi je miris gasolina - fahrenheita, i neka kožna jakna onaj Twin Peaks stil.

                                Pogotovo mi pali pristup gde pridjem i ne muvam je direktno, nego samo razgovaramo kao dva ljudska bića. Kad je posmatraš kao ljudsko biće i kad ne izbija to iz tebe da želiš seks po svaku cenu, ona jadnost, nekako žene se lepe na to kada vide da nisi zagoreo i da ti je u krajnjoj liniji svejedno.

                                I šta se onda dešava, ona vremenom misli da te baš ona menja. Skoro je bilo gde ja ubedjujem jednu devojku da joj nije pametno da spava sa mnom i da joj to ne treba u životu.

                                Malo ja uvek filozofiram ali ovo lagano lagano prolazi, a najgore prolaze napaljenici. "Lepa si hajde da se vidimo mwa mwa mwa, hoćemo u saunu????"

                                "Ćekam te u Novom Sadu idemo u saunicu spaaa"

                                Comment

                                Working...
                                X