Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2015/16 DECEMBER

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Kaže Bleacher Report, najgori šuter izvan reketa ove sezone...

    Comment


    • #92
      sigpic

      Comment


      • #93
        Ne znam koji brat je droppovao Bartona na fantasy-u, ali ruka mu se pozlatila kad je stisnuo confirm. Definitivno najveci utisak na mene je ostavio. Po meni prvi kandidat za MIP nagradu.
        sigpic

        Comment


        • #94
          Originally posted by Freshman View Post
          Divljaju jer upravo tako igraju sve ekipe Gentrya. Samo sto ovi nisu tim za divljanje i bas nema nijednog igraca koji je za njegovu filozofiju. Cak se i Davis jbt sve vise oslanja na sut a post up igra i neki go-to potez ne postoji. Totalno promasen potez NOP-a, a Monty je ako nista bar unapredio def rating, i bili su tu snazni, ovo sto do sada igraju, je katastrofa na obe strane terena.

          Ma nebitan je skor, nego kako on zeli da ekipa igra, ne bi on daleko otisao ni da su mu svi igraci bili na raspolaganju, a cinjenica jeste da se sistem promenio za 180 stepeni.

          Ne moze da bude bolje od doba D'Antonia, jer je to bilo zlatno doba Sunsa, jos od vremena dok je Barkley bio u timu, a nije imao nista slabiji tim na raspolaganju. Gentry je meni losa kopija Mikea, a ni D'Antonia ne cenim previse kao vrhunskog trenera.
          Za ovo prvo nemam sta da pridodam, o tome sam pricao na drugom forumu pre nego sto je sezona pocela dok su mi ti drugi tvrdili da NO ide ispred Memfisa.

          Dzentri da je imao konkurentan tim jos sezonu-dve to bi sigurno bio najbolji period Sansa.Kratko je trajalo, ali je bilo ubitacno.Najslabiji tim tada od kada je dosao Stiv Nes, jedva se otarasise Seka a prvi put posle duzeg vremena su pobedili SA u PO, namucili tada buduce sampione mada moglo je to da ode u sedam utakmica.Sa kojim timom su usli u sezonu i kako se kretala, najveci uspeh Sansa jos od Barklijeve ere.Amundson, Dragic i Dadli kada su dosli su bili skroz nebitni.Ova druga dvojica su doziveli solidan napredak.D'Entoni je svaki put imao jak sastav(jaci od Dzentrijevog), ali nije koristio pun potencijal ekipe.Oduvek sam ga smatrao prosecnim trenerom, mozda malo iznad proseka.

          Za Dzentrija je najbolja pozicija da bude glavni pomocnik, jedan od najzasluznijih uz Rona Adamsa za ovo sto sada rade GS koji su sada unapredjena verzija Sansa.Sa zdravim kadrom bi bio osmi i bolje od toga tesko da mogu.Cak i da je Monti ostao ne bi bili relevantan faktor na Zapadu, GM a i sredina im je takva da tesko da mogu da privuku dobrog igraca koji bi ih unapredio.

          Comment


          • #95
            Cleanthony Early opljackan i upucan u koleno

            http://www.sbnation.com/2015/12/30/1...ew-york-knicks

            Comment


            • #96
              Сасуо побратим у девелоупмент лиги 9 комада тројки у 4/4 најлаганије.

              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • #97




                Comment


                • #98
                  Al Jefferson sest mjeseci vani. Isto meniskus, kao kod Bledsoea.
                  Hornets just announced that Al Jefferson needs knee scope and will have to miss six weeks
                  sigpic

                  Comment


                  • #99
                    Da se nisi malo zeznuo, piše weeks

                    Comment


                    • Da, da. Moja greska.
                      sigpic

                      Comment


                      • Kako Bigdanovic moze kidati, samo kad hoce

                        Comment


                        • Originally posted by colke995 View Post
                          Ne znam koji brat je droppovao Bartona na fantasy-u, ali ruka mu se pozlatila kad je stisnuo confirm. Definitivno najveci utisak na mene je ostavio. Po meni prvi kandidat za MIP nagradu.
                          Po meni, njemu 6th man nagrada, a Fournieru MIP...

                          Comment




                          • Jeza...

                            Comment


                            • NBA 2015/16 JANUARY



                              Comment


                              • Od tragicnog napada do jednog od boljih poteza koje sam vidio.

                                [VINE]iqlKTFwvTrF[/VINE]
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X