Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2015/16 DECEMBER

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Koji pogodak za Miami, Hassan će da bude igračina, ako već sad nije. I naravno za mene u fantaziju, jbg Pipi



    ...

    Comment


    • #17
      22-0

      Comment


      • #18
        Nista, idemo opet


        Pacersi definitivno mogu da ih zaustave. Cavsi isto. Houston i Dallas imaju sansu. Ne bih iskljucio ni Boston i Milwaukee. Ostali bas tesko.
        Da izaberem jednog, mislim da ce ih dobiti Indiana

        Comment


        • #19
          U teoriji svaki tim moze da ih zaustavi. Pa kakvu sansu su Netsi imali onomad kada je Brook promasio cist zicer, a kakvo su smece od tima.
          Mi se mozemo sad igrati, ali sustina je jasna. Koliko mene mata sluzi, njima treba jos samo pobeda protiv Cavsa da bi izjednacili rekord LAL, te ova protiv Kingsa kako bi postavili novi, nevezano sto niz traje od sezone.

          GSW mora da ima bad day at the office, da bi ostali imali neke sanse, sem Spursa koji verovatno i po formi i po matchup-u mogu da pariraju. Cavsi svakako zbog Lebrona koji ce verovatno biti bas nalozen da ih pokida. Ali evo, kad vec navodimo timove, moj pik su Boston Celticsi. Why ? Smart i Bradley, neverovatno idealan tandem za zaustavljanje Splash brace, samo je upitan njihov ofanzivan doprinos, i sakrivanje Thomasa u odbrani, kao i doprinos ostalih, imaju fantastican protok lopte, sjajna timska odbrana, dobri su u svakom delu, a nemaju izrazitu zvezdu i imaju Stevensa koji god level trener u ligi vec sad.
          Bas zato sto niko mozda ni ne ocekuje tu kiks, ja tu vidim sansu.

          Indiana, mislim da ce tu kljucan covek biti Draymond.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • #20
            Smart je povredjen, nece igrati on, ali sam ih svejedno uvrstio, najvise zbog Stevensa.

            A svakako, videli smo vec da se nikad ne zna, ali ono, gledam realno. Tipa prva dva su expert difficulty, druga dva hard, treca normal.

            Comment


            • #21
              Koliko ja vidim Curry je poceo dobijati ovacije u svakoj areni. A i ne dobijao kad sve upada sto ubaci. Momka mnogo ne zanima da li to ima veze sa realnoscu ili ne
              1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
              1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
              sigpic

              Comment


              • #22
                Originally posted by p4p1 View Post
                Smart je povredjen, nece igrati on, ali sam ih svejedno uvrstio, najvise zbog Stevensa.
                Nisam znao. Nista onda.

                Generalno, skace sansa svim timovima da im skinu skalp, jer nema Barnesa, sto nije mala stvar.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • #23
                  Jako, ali jako bih zelio prisustvovati jednoj od ovih posljednjih najava #24

                  1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                  1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Ajde Blake lagano na poster.

                      KG

                      Comment


                      • #26
                        Strasno sta radi Fila? Koliko glup treba da budes pa da pokusas ovako nesto? Mrzim kada ne mogu da objasnim neke stvari, jer realno u ovakvim organizacijama rade mocni i pametni ljudi, stoga mi nije jasno kako mogu da dozvole ovako nesto. Ti se oslanjas na neku draft lutriju koja te redovno izjebe, pritom se nadaju u taj draft kao da je svake godine zagarantovan novi LeBron.

                        Ko zna kolike ce rane nositi ovi momci, moguce vec sad da su mnoge karijere unistene. Ko zna sta im govore pre meca, aj namerno izgubite, ne mogu to ni da zamislim, kako da igras u takvim uslovima
                        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment


                        • #27
                          To da namjerno izgube sigurno im ne govore. Vjeruj mi da to ne postoji u NBA. Skoro sve igrace boli uvo za planove tima. Svi igraci ce probati da dobijaju, moraju da zasluze ugovor da bi ostali u NBA. Prosle sezone je Jordan Clarkson kostao Lakerse da ne uzmu prvog pika na draftu jer im je dobio nekoliko utakmica. Sta njega briga sto bi Lakersi dobili prvog pika, igra coek za sebe i za ugovor. Ako tim odluci da tankuje, samo ce svojim najboljim igracima reci da uzmu prijevremeni odmor. Gledaj Knickse prosle sezone, Carmela sigurno nije zanimalo to da Knicksi zele da gube, ali Knickse jeste i poslali su ga na odmor. Ima jos dosta takvih primjera...

                          Kod Phile je jednostavno pogresna taktika vlasnika i menadzera. Pocevsi od razbijanja mladog plej of tima koji je predvodio Iguodala, dovodjenja staklenog Bynuma, odluke da trejduju Vucevica umjesto Lavoya Allena... Sad su toliko losi da moze svako da ih nabija. Nemaju zvijezdu tima, nemaju krstenog pleja, klupa im je sastavljena od igraca koji ne bi ni trebalo da su dio NBA. Imaju tri dobra defanzivca u Noelu, Covingtonu i Jerami Grantu, plus "potencijalnu" buducu zvijezdu Okafora. Svima je jasno da nemaju kvaliteta. S tom djecom ne mozes da dobijes ozbiljan NBA tim.
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            S tim sto treba reci i da su pre dan-dva-tri doveli Jerry Colangela, sto bi trebalo da bude signal da im je ovo zadnja sezona ovakvog brukanja. Colangela tankovanje ne zanima, ima bogat rezime i verovatno ce ih dovesti u red.. e sad koliko ce dugo taj proces trajati ne znam, jer su stvarno mnogo sjebali stvari

                            A i treba napomenuti da su ih Lakersi posteno sjebali s Bynumom, a upravo tada krece njihovo propadanje.. s tim sto oni nemaju bas pravo da kukaju na to, posto su maltene istu stvar uradili Pelicansima sa Holidayom. Moguce da ce dobiti neku kompenzaciju od Lakersa, jer su bese Pelicansi dobili nesto od 76ersa zbog tog skrivanja zdravstvenih informacija, ne mogu da se setim sta tacno bese, googlajte kog ne mrzi
                            Last edited by p4p1; 08-12-15, 20:40.

                            Comment


                            • #29
                              Nadam se da GSW nocas nastavlja niz bez poraza.

                              Comment


                              • #30
                                NBA owners pressured Adam Silver to get the Sixers to hire Jerry Colangelo.
                                utakmice 76ersa su preslabo posjecene i narusavaju popularnost NBA. Razlog

                                Klej veceras

                                Spoiler
                                Last edited by quard1aN; 09-12-15, 04:39.
                                1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                                1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X