Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kobe Bryant

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts











  • Spent 20 hours Building Kobe Bryant with 814 Rubik’s Cubes
    https://www.reddit.com/r/lakers/comm...yant_with_814/

    Downtown LA last night


    sigpic

    Comment


    • Nakon tragične pogibije Kobe Brajanta, njegove maloletne ćerke Điane i još sedmoro saputnika u "helikopteru smrti" ima ljudi koji zrno dostojanstva ne mogu izbaciti na videlo već pišu ne bi li sve otišlo u etar i izazvalo nekakvu reakciju.
      Zvezda serije "Zapadni svet", glumica Evan Rejčel Vud, oglasila se putem tvitera porukom koju su mnogi osudili i ocenili kao neprimerenu sadašnjem trenutku .
      Mlada glumica između ostalog podsetila da je Kobe 2003. bio na stubu srama zbog silovanja koje nije načinio.
      Njene reči i tvit odjeknuli su poput saznanja da je poginuo veliki Kobe te su je osudile ne samo kolege i koleginice iz branše već i celokupna američka javnost.

      Comment


      • Comment


        • Dosta emotivno izlaganje Kobijevih saigrača Derika Fišera i Rikija Foxa za koga se u prvi mah spekulisalo da je bio u "helikopteru smrti" zajedno sa njim.

          Svaka suza tih velikih zvezda zbog kojih sam krišom ustajao noćima ne bi li gledao NBA mečeve me itekako potresla i naterala suze na oči.

          Comment



          • Comment


            • Znate li dje ima da se naruci njegova knjiga?
              Nisam ni znao da je objavio

              Comment


              • Jel misliš na štivo "Mentalitet Mambe".

                2018. je izdao. Posle pogibije presušile zalihe sa one strane Atlantika kolika je pomama za istom.

                Ne znam u Srbiji gde bi se moglo pronaći. Pitanje dal i jedna knjižara ima na lageru.

                Ja lično kada tražim nešto što nigde nema uglavnom nađem u knjižarama "Delfi".

                Comment


                • Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • sigpic

                      Comment


                      • sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • valjda je krenula komemoracija

                          isuse,pa cirkus su napravili od svega...
                          Wizard

                          Comment


                          • Comment


                            • [emoji26]

                              Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока

                              Comment

                              Working...
                              X