Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kobe Bryant

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Comment


    • Comment


      • https://www.reddit.com/r/lakers/comm...ality_forever/




      • sigpic

        Comment


        • Stef promijenio sliku na tw



          Janis izbrisao tw i ig

          Milwaukee Bucks' NBA star Giannis Antetokounmpo has deleted all social media handles after the passing away of his all-time idol and mentor - Kobe Bryant.


          https://www.republicworld.com/sports...ant-death.html

          sigpic

          Comment


          • sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Comment


              • Originally posted by Vladan View Post


                Ovo je definitivno najemotivnija poruka.



                Taman sam dosao da je postavim.

                Ovaj dio sa Vujacicen i elbowing him in 10:30, Odom je prosao kroz razna sranja i on sigurno govori iz srca.

                On i Melo su bas bili vezani za Kobea.

                Comment


                • Da mi je neko pricao da ce mi smrt neke poznate licnosti ovako tesko pasti ne bi mu verovao.

                  Pocivaj u miru legendo.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                    Ima i onaj vidovnjak na twitter sta je 2012 stavio da ce poginut u helikopteru

                    Comment


                    • Datum tog tvita je izmenjen pomocu neke aplikacije.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment






                      • sigpic

                        Comment


                        • Comment


                          • Originally posted by Mrkela View Post
                            Ima i onaj vidovnjak na twitter sta je 2012 stavio da ce poginut u helikopteru
                            Ne bih ulazio u dubinu, neumesno je. Neki moji online internacionala druzja misle da je ritualno ubistvo, a nekako ne mogu o tome prvo jer se ne može dokazati, drugo jer ni sam ne verujem u to.

                            Samo bih jebao ove što prave ove retardirane crtaće i to jako. Ne znamo mi obični ljudi ništa o ezoteriji, bajanju i tim kurcima.

                            Sad bih ja njima sudio za ovaj isečak. Kažu za ovo "pa šta svi su znali da se Kobe vozi helijem uvek".

                            Pa da druže ali odakle potreba da isceniraš smrt nekoga i ekranizuješ, to mi je totalno retardirano. Vozi se i dosta sportista kolima pa ne stavljate to u te gluposti.

                            Ovakve zafrkancije(da ublažim maksimalno) trebale bi biti zabranjene. Ne možeš da stavljaš šta ti se kurac digne u ta sranja od animiranih zajebancija.

                            Comment


                            • Knedla i suze, i ako se trudim da ne izbacujem, same silaze niz lice. Ko ludak čitam šta se piše, gledam slike i brojne navode šta se u stvari dogodilo tog tragičnog jutra. Ubila me u pojam svaka napisana reč, post, tvit poznatih i nepoznatih ličnosti koji sa takvim poštovanjem pričaju i pišu o besmrtnom delu i ličnosti velikog virtuoza Kobija Brajanta.Sve me pogađa i udara do srži ali moram izdvojiti plač Doka Riversa i objavu nestašnog dečka NBA lige Lamara Odoma.

                              Comment

                              Working...
                              X