Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kobe Bryant

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne mogu da verujem. Riposa in pace brate moj! Legendo. Najbolji si uz Jordana ikada. Nikada nećeš biti zaboravljen.

    Taj duh koji si imao neće neko skoro imati, veliki čovek, sportista, velika tuga velika prevelika.

    Nikad mi nije bilo toliko krivo za nekog sportistu kao sada.

    Comment


    • Pa ovo je najgora smrt od Simončelija a to sam uživo gledao. Pa ovo je katastrofa. Što baš Kobe jbg, lakše bi mi palo Džaja da je umro makar je mator. Aooo jebem ti kakav sranje dan

      Comment


      • Razlog zbog kojeg sam zgotivio Lejkerse iako su svi iz kog drustva bili za AI. Razlog zbig kojeg sam navijao za njih cak i protiv Sakramenta.
        Tvrdoglavi klinac koji je uzeo one silne suteve sa Jutom kao motivaciju da postane jedan od najboljih ikad, za mene i najbolji.

        Jebeno ne mogu da vjerujem!!!!!!!



        Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Uzas, tuga... nema reci koji mogu da opisu kakav grozan osecaj. Ljut sam u najmanju ruku.

          Comment


          • Tesko rijeci mogu da opisu osjecaj kad pratis nekog cijelog zivota, divis mu se, zbog njega gledas sto vise utakmica i onda ode na ovakav nacin. Mnogi ce osporiti da je najbolji ikad, da mu nije mjesto ni na drugom, trecem, petom mjestu ali mu niko ne moze osporiti da je bio najelegantniji, najkurcevitiji i najsrcaniji ikad. IKONA. Zaista jedan od rijekih koji imaju taj status. Koji su imali, jebem ti. Postoje zvijezde u sportu ali ovakvi kao Brajant su bili toliko rijetki i toliko monumentalni da je to tesko opisati rijecima.

            Jebena katastrofa.

            I bio je neko ko bi tek sad bio u zenitu, koji bi ostavio pecat ne bi bio samo legendarni kosarkas u penziji, kosarka je bila prva stepenica, osvojio Oskar, covjek koji je imao kosarku u malom prstu, nestvaran talenat i onda ovo. FFS.

            Apsolutno omiljeni potez iz cijele njegove kosarkaske karijere. Ovo je on.

            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Miki28 View Post
              Razlog zbog kojeg sam zgotivio Lejkerse iako su svi iz kog drustva bili za AI. Razlog zbig kojeg sam navijao za njih cak i protiv Sakramenta.
              Tvrdoglavi klinac koji je uzeo one silne suteve sa Jutom kao motivaciju da postane jedan od najboljih ikad, za mene i najbolji.

              Jebeno ne mogu da vjerujem!!!!!!!



              Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
              Ja nisam mogao da navijam protiv Valde i Pedje, cak me je u to vreme Kobe malo i nervirao to je valjda i normalno je je bio nosilac igre najbolje ekipe, ali ovo je bas.... neopisiv osecaj...

              Comment


              • Kako je život nekada nepravedan, koja tuga jbt

                Bio mi je omiljeni igrač u NBA i najbolji ikada što se mene tiče.. RIP

                Comment


                • Bukvalno mi se place ((((
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Ja nisam nikada navijao za Lakerse niti mi je ikada bio omiljeni igrač jer je dok sam trenirao to bio T- Mac ali samo kompletni slepac idiot i glupan ne vidi da su Jordan i Bryant nešto izvan svih poimanja košarke.

                    To je božanski stil, to je pobednički mentalitet, čovek je Jordan posle Jordana, u svakom smislu te reči, veliki pobednik i velika ljudina.

                    Ako mrziš Bryanta onda mrziš košarku.

                    Umetnik, vizionar, i svaki put kad ove stat manijake porede sa ovim madjioničarem umre mi stotine nervnih ćelija.

                    Kada bi Bog napravio dva najsavršenija bića da igraju 1 na 1 pojavili bi se Jordan i ovaj gospodin ovde. Poezija.

                    Evo ide u glavi fadeaway u slow motionu, u FHD u glavi, umetnost pokreta, poteza, svega najsavršenijeg što je košarka ikada videla.

                    Comment




                    • Milijarditi put da pogledam

                      Comment


                      • Užas. Užas. UŽAS.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Toliko me je puta izluđivao u epskim dvobojima Kingsa i Lejkersa. Došlo mi milion puta da uskočim u ekran i razbijem mu njušku. Bio je prosto neuhvatljiv kada uđe u seriju. Kad se samo prisetim kako se poigravao sa čuvarima, onako prelepog naskoka i tehnike šuta bio u stanju izmisliti poen iz svakakve situacije. Tek šta reći o čuvenom fejd d vej šutu. Doktorirao je posle Majkla Džordana takav stil.
                          Jbt u šoku sam. Ne želim da prihvatim da ga je odvratna ruka sudbine uzela pod svoje. Košarkaški svet se neće lako oporaviti od gubitka velike legende ove prelepe igre.

                          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • Originally posted by 弱肉強食 View Post


                            Milijarditi put da pogledam
                            Ovo je bukvalno prvo sto mi padne kad gledam, ko klinac sam obozavao ovo kucanje.
                            Mnoge poznate licnosti kad umru smorim se ali kad su u pitanju ljudi koji me vezu za detinjstvo to me posebno pogodi...

                            Comment


                            • sigpic

                              Comment


                              • A brate kakva su to vremena bila nadješ par snimaka gledaš kao nenormalan. Ne znam ni da li jedem šta, niti me boleo kurac da li sam jeo, niti smo imali telefone, lopta u ruke pa do večernjih časova. Kobe Bryant je poslednji simbol te generacije post petooktobarske koja je rasla bez "hajpa" "vajba" "fejsa" itd.

                                Bio neki NBA live sa highlightsima na početku igrača, gledaš T-Maca i Kobe-a kao Bogove i još kao ugrabiš Jordana na nekom CD...

                                Čovek slika i prilika poslednjih generacija sa igrališta i polja i hvala mu... <3

                                Comment

                                Working...
                                X