Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Finals - London 2015.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To nema sanse, igrace u Dubaiju i Sinsiju, a to je Federerov teren
    sigpic

    Comment



    • OVAKO

      Comment


      • Mora jednom Roger izgubiti i na svom terenu. ;)

        Comment


        • Verovatno su Roger i Rafa imali svoje dominacije u svetu tenisa, svaka njima čast, ali ne verujem da je bilo ovako jaka konkurencija.
          Ja sam srećan što sam bio svedok svakog Noletovog meča u 2015. Hvala ti Nole
          Ono što je fantastično je da ima jos mesta da unapredi svoju igru.


          Sent from my SM-G920F using Tapatalk

          Comment


          • Originally posted by Weltschmerz View Post
            Roger je jedino sezonu šljake odigrao lošije od Andy-a.
            I spori hard takodje.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Roger, Rafa i Endi su bili na touru i pre 8-9 godina..

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                I spori hard takodje.
                I trava takođe

                Comment


                • Originally posted by Nera View Post
                  I trava takođe
                  Travu ipak nije ima 1/2 GS a Rodzer finale, tako da je u prvom delu sezone Endi pravio bolje rezultate a u drugom Rodzer.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    To nema sanse, igrace u Dubaiju i Sinsiju, a to je Federerov teren
                    Osvaja to Novak preko Federera (Cincy), kao što je i Rafa Wimbldon 2008. i Cincy 2013. uzeo na "Rodžerovim terenima". Ipak je Rodžeru skoro celih 35

                    Comment


                    • Originally posted by Zika View Post
                      Ни... скупља статистику....
                      ili skuplja one plave papiriće po hali(konfete)

                      Comment


                      • Originally posted by Nesic View Post
                        Ajme nama... Ne menjam avatar
                        Nikako, a i NI bi trebao da ostavi Vavca za avatar dovoljno do US-na
                        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                        Comment


                        • Originally posted by aristokrata View Post
                          Osvaja to Novak preko Federera (Cincy), kao što je i Rafa Wimbldon 2008. i Cincy 2013. uzeo na "Rodžerovim terenima". Ipak je Rodžeru skoro celih 35
                          Taj Sinsi bi bilo lijepo kompletiranje kolekcije i logicno je da dodje, ali je ipak cilj sto vise Slemova dok je na vrhuncu
                          sigpic

                          Comment


                          • Evo banovica, a tek sto se vratio decko. Izgleda da nikada nece nauciti.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • MOje mišljenje. Roger se dobro nosio danas protiv vanzemaljskog Novaka.
                              Osvojio je 1 gem više od Rafa, ali bio je puno ravnopravniji nego Rafa juče.

                              Gledajuči meč razmišljao sam, da li ima Novak uopče mane u igri. Dvije sam pronašao:
                              -Kad ga protivnik agresivno napada na FH kao tu i tamu uspeva to Rogeru onda se desi i da Novak napravi koji UF.
                              -Novaku rade problemi plitki slajsevi.
                              A to je sve. Drugih mana u igri nema taj vanzemaljac kad se mu igra i kad je 100 % fit.

                              A pazite se Rafe u sledečoj godini. Novi član u njegovom stučno stožeru za 2016 bit če Rafa Benitez.

                              Comment


                              • Ja ne mislim da se Rodzer dobro drzao. Rodzer ce uvijek moci da uzima gemove Djokovicu i da semafor ljepse izgleda nego u mecevima Djokovica i Nadala, ali Federer nista ne mijenja, jos ima ociglednu psihilosku barijeru u finalima, kad je bas bitno. Jer ona igra koju prikaze u ostatku turnira se izgubi u finalu. Naravno da je i do toga da igras koliko ti protivnik dozvoli da igras, ali Federer nije pokusao da mijenja ritam, da skracuje poene, da brza Novaka. Nadal je ucio iz onih silnih poraza, Federer je tezi match-up za Novaka ali da uci iz ovih poraza, apsolutno ne.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X