Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto GP - Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Hans View Post
    @Vanja
    Ja sam danas napisao svoje miljenje o citavoj situaciji, da ponovim VR nije nista manji krivac od MM jer je izgubio prvenstvo, naveo sam svoje razloge zasto tako mislim, i pitanje da li cu se ikad vise javiti na ovoj temi.
    I kao što si video, na prvi komentar ti nisam rekao ništa. Na onaj drugi nisam mogao ostati nedorečen. Po kom god kriterijumu gledao na duel (svako preticanje, ili borbu u nekoliko krugova) ono što si napisao nema veze sa stanjem stvari...

    Originally posted by Hans View Post
    A meni je zao ako se tvoj zivot pretvorio u to da cekas kad ce neko napisati nesto "lose" o VR, da bi ga ti mogao smatrati bambijem. Tako da s tim brukas samo sebe, a ne mene ili nekog drugog koji nemaju isto misljenje kao ti.
    Los ti je zivot, jbg...
    Ove klinačke fore ostavi za negde drugde. "Brukaš sebe, ne poštuješ tuđe mišljenje" i ostalog mi je muka, posle svega što je čovek mogao pročitati ove sezone od provokatora, budala i lažnih moralista. Ko je pratio ovaj podforum malo češće od promene godišnjih doba imao je uvid u to ko je šta govorio, koji su ljudi provocirali, koji su gubili glavu u ushićenju i iščekivanju, koji su smirivali stiuaciju, koji su dostojanstveno i argumentovano govorili o postupcima svojih miljenika...

    Ako neko zbog jedne situacije želi da ne prati forum i da ode - samo napred. Odavde su otišli ljudi koji mnogo bolje poznaju ovaj sport i od tebe i od mene i svih drugih ovde, koji su upoređivali 10ak krugova jedne trke sa 10ak krugova trka pre 20-30 godina, koji su pravili paralele između mentaliteta vozača, ko se snalazio na kakvoj mašini i slično...

    Comment


    • Ništa ne može dugo da se sakrije(dorna prigušivala zvižduke na oficijelnom prenosu),slušajte špance u sred Španije kako upućuju salvu zvižduka šampionu 2015-e

      https://www.facebook.com/MotoGP/vide...3966756950769/
      Last edited by Sima :); 09-11-15, 20:04.
      http://i.imgur.com/M5S4dhH.gifv

      .

      Comment


      • Jorge Lorenzo believes Valentino Rossi is frustrated because he knows he missed his final chance to win the title again.

        "It must be a bit frustrating to not have the speed that would have allowed him to win more races and arrive in Valencia with a bigger advantage."
        Mene neko zeza? Ovaj se bas primio
        1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
        1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
        sigpic

        Comment


        • Neka ga, ovo jednostavno mora da se vrati kad tad, mozda sledeca sezona bude jos bolja, mozda se 4 vozaca bore za titulu I Rosi je osvoji, e to bi bilo jos bolje.

          Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

          Comment


          • Najbrzi u sampionatu, bolji u svemu pa ipak cele sezone bio drugi i na kraju je njegov konkurent od koga je bio brzi morao da startuje poslednji kako bi on uzo titulu. U medjuvremenu pocascen zvizducima. Ubedjuje on sam sebe, srecom pa sada postoji net i tv i svi snimci su lako dostupni...
            Last edited by mikisavic89; 09-11-15, 21:00.

            Comment


            • Lorencova izjava nije na nivou njegovih godina. Na pocetku sezone imate Danija na operacionom stolu i Marquez koji vozi sto po stazi sto u pesku. Yamaha je bolje spremila motor od Honde. I Rossi i Lorenco su imali prednost u odnosu na protivnike. Tu se Ducati neracuna, jer se svodi na licni kvalitet vozaca i njihove mogucnosti da izvuku maksimum iz hirovite masine. Rossi se bolje snasao u prvom delu sezone a Lorenco u sredisnjem. Kraj su obojica vozili dobro, ali je Marquez prevagnuo u Horheovu korist. Rossijeva frustracija nedolazi kao posledica sopstvenog podbacaja, vec zbog toga sto mu nije dozvoljeno da se ravnopravno bori do kraja. Ono sto zameram Rossiju je to sto sam sa obzirom kako je sve vozio u proslosti i koga je sve dobijao na stazi, da padne na provokaciju.
              sigpic
              No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

              Comment


              • @Gogi me bih rekao da je Rosi pao na provokaciju. Markez bi vozio isto bez obzira sta Rosi pricao na konferenciji pred Maleziju. Hteo je da igra igru na svoj podmukli nacin, Rosi prihvatio i odigrao karte na svoj. Samo eto greska sto je isao siroko i to je to. U svakom slucaju i tada je ovaj dobio sta je zasluzio. Videcemo sledece sezone ali se Markezu Rosi vrzma po glavi vec odavno a sada je to i ocigledno. Lorenco pokusava da skrene paznju na sebe jer se prica samo o Rosi vs Markez a on onako sa strane s nekim papiricima heeej pogledajte ja imam brze krugove, pol pozicije samo neme srece jer pada kisa i zasluzujem titulu...

                Comment


                • Originally posted by BogdanB View Post
                  @quard1an

                  Polako, sve sto je brzo, to je I kuso
                  Hvalis Dzankica, a da si cuo sta je Pavle posle rekao u studiu, zaprosio bi ga

                  Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2
                  Sta je Pavle rekao u studiju? Gde to moze da se vidi i cuje?

                  Comment


                  • msm JLo je stvarno poslednja osoba u MotoGP karavanu, koja bi trebala da priča o tuđim kompleksima i frustracijama....

                    pa jbte, ne treba biti psihijatar da bi se postavila njegova dijagnoza.... dovoljno je samo odgledati video klip koji je "sam" o sebi i svojoj gajbi okačio na YT

                    Comment


                    • @Vanja
                      Drugi post je bio samo odgovor decku koji bas kao i ti postove pocinje sa uvredama. Druga stvar, vec sam pisao da je izgubio konacne duele s vozacima kojima je imao podjednak tempo

                      Aragon: pozicija br. 3 (za drugim Pedrosom zaostaje 0,1 s... Iannone 4. zaostatak za VR 5 s)
                      PI: pozicija br. 4 (4 vozaca unutar 1,1.. Pedrosa 5. zaostaje 4 s)
                      + neobjasnjivo propustanje JL u Sepangu, bez ikakvog duela
                      + Misano i odbijanje uci u box

                      Vec sam pisao da je MM zasluzio izbacivanje iz sporta za ovo sto je radio, ali nije ni MM jedini krivac u ovoj prici, Rossi je i sam itekako pomogao JL, iako je VR bio konstantniji kroz citavu sezonu na kraju ostaje bez titule, zasluzeno. Da li titula JL ima svojih mrlja? Pa naravno da ima.

                      A sta je bambi ako ne klinacka fora? Ako si nekad i spustao tenzije to ti ne daje nikakav bonus da sad mozes napadati svakog onog koji nema isto misljenje kao i ti. Ne moras biti u centru paznje, danas spustati tenzije, sutra napadati, slobodno iskuliraj. Nisi bas ukapirao ovo: "Naveo sam svoje razloge zasto tako mislim, i pitanje da li cu se ikad vise javiti na ovoj temi." Ne pisem cesto na ovom forumu, sad sam se javio i pitanje kad cu ponovo, jer nemam vremena, a ni naviku dolaziti tako cesto i pisati tu na sk forum.

                      Comment


                      • sigpic
                        No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

                        Comment


                        • Originally posted by boban View Post
                          Sta je Pavle rekao u studiju? Gde to moze da se vidi i cuje?


                          Ne znam kako mi je ovo promaklo
                          Last edited by BogdanB; 10-11-15, 19:45.

                          Comment


                          • Evo gledam trku preko Hrvatakog SK i vidi se da je Marc mogao da obidje Lorenca kad god je hteo. Bio mu je na braniku skoro celu trku. Dani bi obisao Lorenca sigurno. Bio je extra brz. Da je bila trka po tempu a ne po kalkulaciji, Honde su ladno 1-2
                            sigpic
                            No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

                            Comment


                            • Hahahaha Dzankić legeeenda "ma o markezu nemam komentara,sramota me je da pričam o njemu"







                              Last edited by Sima :); 09-11-15, 23:02.
                              http://i.imgur.com/M5S4dhH.gifv

                              .

                              Comment


                              • Džankić i ako ne može da prizna zato što kemetator 100% Rosijevac i imam utisak da je besan koliko i mi ostali,takođe i Pajo.Meni je žaošto nisam bio u Valensiji čini mi se uleteo bih da udavim onog ljigavca Markeza makar dobio doživotnu!

                                Comment

                                Working...
                                X