Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto GP - Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da se ne lazemo,prava ljubav Rossijevaca prema Marquezu nikad nije postojala. Podrzavali su ga iz mrznje prema Lorenzu. I bez ovog incidenta Marquez nikad ne bi postao njihov ljubimac iz istog razloga zbog kojeg Rossi nije ljubimac Agostinija.
    Za godinu/dvije/tri kad Rossi napusti Moto GP veliki broj njegovih navijaca ce da stane na stranu Lorenca koji ce vjerovatno biti jedini koji moze da pobjedjuje Marqueza i otezava stizanje Rossijevih rekorda. Ovi momci koji se spominju mislim da nemaju sanse protiv Marca,ako Vinales ili Rins ne mogu da otresu Aleixa/Rabata kako da se izbore s Marcom koji je klasu iznad

    Comment


    • Originally posted by miha92 View Post
      .ne svidja mi se to iako navijam za njega,ali mlada je to glava,verovatno i puna sujete,zelje da vrati rosiju za proslu trku tacka
      Ok navijaš za njega i poštujem a jedno pitanje-gde će to završiti i na koji način? Sada je po tvome lopta u Valetovom dvorištu i na njega je red da "vrati"
      Navijam za Valeta i kažem da je opravdano kažnjen ali kako i na koji način tj sa kolikim brojem kaznenih bodova hmm.Po meni je skretanje i usporavanje manji prekršaj od direktnog kontakta 2 kruga ranije,kada je ušao u Valeta kao i krug pre kada mu je skoro odvalio prednji točak.Gde je tu kraj vraćanju milo za drago?
      .Da te samo podsetim,do pre izvesnog vremena po pravilu iliti zakonu nisi bio obavezan da staneš i propustiš pešaka nego je to bilo nepisano pravilo,stvar kulture apropo nepisanom pravilu da se ne meša u borbi za titulu onaj koji titulu ne može da osvoji i ne omata onoga ko se bori za istu..Dokle god su pravila rastegljiva k'o žvaka i mladima se dozvoljava da rade svašta protivno fer pleju i sportskom duhu na kontu njihove mladosti imaćemo i ovakve situacije a po meni najveći krivac je dorna..
      Last edited by Sima :); 09-11-15, 01:55.
      http://i.imgur.com/M5S4dhH.gifv

      .

      Comment


      • Originally posted by VR6 View Post
        brate nema logike i unapred je osuđeno na neuspeh tj može da ima samo jedan krajnji rezultata, a to je da VR stekne još više obožavalaca i poštovalaca, a da DORNA, MM i JLo izgube i ono malo "popularnosti" koje imaju
        Pa Dorna je zabrljala zato što je na neki način plan provaljen i da Rosi nije reko ništa pre Malezije slabo bi se ko i setio.Kažem ovo je moja neka teorija ali ne mora da znači da je tačna.Ali tvrdim da Markez ovo radi uz podršku Dorne.

        Comment


        • @cavu

          Ajde onda da plan nije provaljen, da se tvoj plan ostvari, koji bi to vozac bio?

          Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

          Comment


          • Originally posted by Damir View Post
            Da se ne lazemo,prava ljubav Rossijevaca prema Marquezu nikad nije postojala. Podrzavali su ga iz mrznje prema Lorenzu. I bez ovog incidenta Marquez nikad ne bi postao njihov ljubimac iz istog razloga zbog kojeg Rossi nije ljubimac Agostinija.
            Za godinu/dvije/tri kad Rossi napusti Moto GP veliki broj njegovih navijaca ce da stane na stranu Lorenca koji ce vjerovatno biti jedini koji moze da pobjedjuje Marqueza i otezava stizanje Rossijevih rekorda. Ovi momci koji se spominju mislim da nemaju sanse protiv Marca,ako Vinales ili Rins ne mogu da otresu Aleixa/Rabata kako da se izbore s Marcom koji je klasu iznad
            tu grešiš dolaze mladji, Lorenzo će da izgori za 3 god. MM će voziti neku drugu mašinu i biti pobedjivan

            Comment


            • Rosi je pokazao da je pravi sampion, morali su Marquez, Lorenco i Dorna da se udruze kako bi ga pobedili.. A ti pehari koji se ovako osvajaju su obicno parce lima kad nemas s kim da ga proslavis.. Sector se povukao zbog Lorencovog ponasanja, da vidimo kako ce Honda da reaguje kad ih budu lupili po dzepu..
              Deo mene zeli da se Rosi povuce pa da prestanem da gledam ovu farsu, a deo da ih omlati sledece sezone pa da lepo kazem, RIP MOTO GP...

              Comment


              • Male su sanse da se ponovi ovako dobra i konstantna sezona za Rossija... Ja prvi zelim da ima maksimalnih 450 poena ali gotovo je nemoguce voziti perfektno trke 2 sezone za redom i to u tako kasnoj fazi karijere.
                Daj Boze, ali duboko sumnjam u uspesnost naredne sezone, makar u pogledu borbe za titulu

                Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • Originally posted by Damir View Post
                  @Vanja #66
                  Neko od forumasa je prije par dana postavio video s Marquezovim Rambo potezima iz prethodnih godina. Jedna od neslavnih akcija je bila izguravanje Lorenza u Jerezu 2013. Otisao sam u arhivu i prelistao komentare te utrke. Jedan od tvojih komentara je bio "Marc je ovim potezom zaradio moje postovanje,pokazao je da je muskarac". Vidim da ga vise ne gotivis,kad je nestalo to postovanje?
                  Ooo, pa ja imam i svoje obožavaoce koji me prate na ovom forumu, nisam ni bio svestan... Hvala, hvala, divni ste...

                  Prva stvar - nisi odgovorio na moje pitanje, već započinješ skroz novu temu, no dobro. I na to smo navikli.

                  Druga stvar, hajde da se ponovo objasnim na tu temu. Dakle, kao moj obožavalac, do sad bi trebalo da znaš da ja razdvajam ove vozače koje gledamo na vozače i osobe. No okej, utvrdićemo gradivo. Stoner, recimo da krenemo od njega, je persona koju ne mogu da smislim. Kao vozač je fenomen par excellence. Lorenzo takođe, ista stvar. Dani me je prilično razočarao zbog načina na koji je odreagovao na incident sa Simom 2011, ali čovek ne može da ga ne razume. Nakon onoga što je usledilo u Maleziji 2011, Pedrosa se promenio kao čovek. Na bolje. Od aktera ove loše režirane drame ubedljivo se najdostojanstvenije podneo i distancirao. Šampionski.

                  Marquez je ranije u karijeri imao neke preterane poteze. Oko tih poteza nisam promenio mišljenje niti ću. Kao osoba, u prethedne 2 ili 3 trke, kako ko posmatra, pokazao je neverovatan nivo razmaženosti i sujete. Odlučio je da on bude sudija i porota u ovogodišnjem šampionatu i nije se trudio da to sakrije. Nisam to očekivao, mada ne mogu reći da sam iznenađen, treba čovek biti veliki egoista kako bi naterao sebe na toliko odricanja i toliku posvećenost, što je neophodno da se ostvare rezultati koje on, Rossi, Lorenzo, Doohan i svi pre njih, imaju iza sebe. U tom smislu, poštovanje prema osobi je nestalo onog momenta kad je pokazao svoje namere i svoju bednu ličnost (što se ni malo ne razlikuje od momenata kad su Stoner i Lorenzo padali u mojim i mnogim drugim očima). Što se tiče vozača Marqueza, tu nema šta, pokazao je i ove godine koliki je talenat...

                  Treća stvar, komentar sam napisao u kontekstu mnogih priča i diskusija koje su vođene u vezi njega... Kao što sam već rekao, u vezi svega toga (dakle moje mišljenje o tom incidentu) ništa se nije promenilo.

                  Originally posted by Gogi View Post
                  @ Vanja

                  Da cujem tvoje misljenje u kratkim crtama, zasto je to uradio?
                  Mislim na MM?
                  Ispisah u odgovoru Damirku Svemirku, mom vernom obožavaocu , jedan deo. Razlog? Odlučio je da Rossi ne uzme titulu, krivi ga što se nije i ove godine borio za istu, sujetan je i želi da bude veći od Rossija. Za Australiju ne mogu reći da sam siguran, ali Honda je predviđala sličan scenario sa potrebnim hlađenjem guma ukoliko temperature budu visoke (a bile su) na ovoj trci, kao što je navodni razlog za one oscilacije u Australiji. Videli smo koliko su bile oscilacije, nedovoljne da Lorenzo pobegne na više od sekunde... Da li su i tamo bile toliko male oscilacije, pa ih je koristio da remeti tok trke? Ne bih znao... Ali dovoljno je očigledno bilo u Sepnagu (potvrdio i Mike Webb) i juče koje su mu namere.

                  Comment


                  • Vanja suzdrzavao si se zadnje dvije sedmice, vidi se da ti se bas dosta nakupilo xexe

                    "I love to speak with Leonard
                    He’s a sportsman and a shepherd
                    He’s a lazy bastard
                    Living in a suit ."
                    Leonard Cohen

                    Comment


                    • Dzaba pricas Vanja o podeli na vozacke i karakterne osobine, ja kad sam napravio razliku i potencirao na tome dobio sam odgovor kako je ovo drugo nebitno i da je staza jedino sto je vazno.
                      Ja ne znam samo kakav mentalni sklop mora da ima osoba pa da vise voli nekog mrguda kome sve zivo smeta od jednog od najpozitivnijih ljudi u svetu sporta uopste... Ili mora biti slican takav, ono do podne mrzi sebe a od podne ceo svet
                      Ili trol nevidjen mada mi je to malo verovatno i bilo bi fascinantno da neko trosi vreme na tako nesto

                      Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                      Last edited by Miletić; 09-11-15, 11:46.
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment


                      • Originally posted by Daisy Duck View Post
                        Rosi je pokazao da je pravi sampion, morali su Marquez, Lorenco i Dorna da se udruze kako bi ga pobedili..
                        Rosija ne mogu pobediti čak i ako ima loš motor a u ovom slučaju Rosi je moralni pobednik tj People's Champion 2015,tu titulu mu ne mogu oduzeti ni svi Španci na čelu sa dornom. 70 % svetske moto javnosti je jednoglasno u stavu da je On po svim sportskim i fer plej pravilima šampion...
                        Titulu People's Champion NIKADA U ŽIVOTU neće imati MM ili JL !!!
                        12112045_10156111835015417_8345488910738217329_n.jpg
                        Last edited by Sima :); 09-11-15, 11:54.
                        http://i.imgur.com/M5S4dhH.gifv

                        .

                        Comment


                        • Originally posted by Miletić View Post
                          Dzaba pricas Vanja o podeli na vozacke i karakterne osobine, ja kad sam napravio razliku i potencirao na tome dobio sam odgovor kako je ovo drugo nebitno i da je staza jedino sto je vazno.
                          Ja ne znam samo kakav mentalni sklop mora da ima osoba pa da vise voli nekog mrguda kome sve zivo smeta od jednog od najpozitivnijih ljudi u svetu sporta uopste... Ili mora biti slican takav, ono do podne mrzi sebe a od podne ceo svet

                          Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                          Verovatno mentalni sklop pecinskog coveka. Sustina je da on uopste ne navija za JL, samo je bitno da se oplete po Rosiju. Za njegove agumente vec sam pisao. Ja to brisem, kad stignem, ako neko zeli da vodi takvu raspravu,ok. Mada mislim da je glupo.
                          Imas ljude na forumu, koji navijaju za druge vozace. Recimo Dule navija za Quartarara i covek se trudi da promovise svog vozaca na pravi nacin, Brana za MM. Voleo bih da neko ko navija za Jorgovana napise nesto lepo za svog vozaca, bez naravno da se spominje drugi vozac

                          Comment


                          • @ Vanja
                            I ja sam slicnog misljenja. Cenim da je sujeta motiv, ali mislim da je vrag koji lezi bio potisnut negde iza.
                            Mislim da ga je otvorio Rossi onom optuzbom da namerno pomaze Lorencu. Mislim da tada jos nije imao nameru da Rossiju zagorca zivot i totalno promeni tok sampionata. Mislim da ga je to iznenadilo i pecnulo. Ja sam ubedjen da Marc nemoze ocima da vidi Lorenca, i da mu nije palo na pamet da mu pomaze.
                            E, onda stupa na snagu sujeta. Ako ti smes mene da prozoves, sad da vidis kako mozes da prodjes.
                            Cuo sam komentare, da je Marc previse mlad i nezna sta radi. Zna odlicno sta radi, samo nije dalekovid dovoljno. Otvoreno napadanje Rossija na onakav nacin je medju MotoGp svetom jedno socijalno No No. Zna da ce ga napasti svi od reda, toga se on ne boji. Honda otvoreno stoji iza njega, jer im donosi novac i za sada 2 titule. Neko mora jednom da penzionise Rossija, a Marquez nije ubedjen da to bilo ko moze da uradi kako treba, pa je on uzeo stvari u svoje ruke. Oslanja se na agresivnost i adrenalin. Nama puno onih koji bi snjim da se guraju po stazi. Manje vise je odlicno spreman, a ima i debelu zaledjinu. Brz jeste, moras minimum imati spremnjen motor kao njegov i biti spreman na sve nebili mu bio ravan. Tu nastaje problem jer on odatle dalje nevidi! Uvek moze da se nadje veci ludak od njega i da ga pocisti sa staze, e, toga nije dovoljno svestan. Nikom nezelim da se povredi i mnogo mi smetaju komentari koji pozivaju na njegovo povredjivanje.
                            Shvatam da su Rossijevci ozlojedjeni, pokradeni, prevareni..., ali nema vece sramote nego da ti zvizde u rodjenoj zemlji. Sada ga to ne tangira, ali ako se nastavi, vremenom ce dobiti na znacaju. Uvidece da je pogresio. Niko nemoze sam protiv svih, nemoguce je. Kad tad ce zazaliti za nepravdu ucinjenu. Samo da cena nebude prevelika!
                            sigpic
                            No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

                            Comment


                            • Damir je banovan, tako da nemojte da odgovarate na njegove poruke I da ga spominjete.

                              Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2
                              Last edited by BogdanB; 09-11-15, 12:24.

                              Comment


                              • Originally posted by Vanja #66 View Post
                                Marquez je ranije u karijeri imao neke preterane poteze. Oko tih poteza nisam promenio mišljenje niti ću. Kao osoba, u prethedne 2 ili 3 trke, kako ko posmatra, pokazao je neverovatan nivo razmaženosti i sujete. Odlučio je da on bude sudija i porota u ovogodišnjem šampionatu i nije se trudio da to sakrije. Nisam to očekivao, mada ne mogu reći da sam iznenađen, treba čovek biti veliki egoista kako bi naterao sebe na toliko odricanja i toliku posvećenost, što je neophodno da se ostvare rezultati koje on, Rossi, Lorenzo, Doohan i svi pre njih, imaju iza sebe. U tom smislu, poštovanje prema osobi je nestalo onog momenta kad je pokazao svoje namere i svoju bednu ličnost (što se ni malo ne razlikuje od momenata kad su Stoner i Lorenzo padali u mojim i mnogim drugim očima). Što se tiče vozača Marqueza, tu nema šta, pokazao je i ove godine koliki je talenat...
                                Za Stonera i Lorenca se slazem, ali za Markeza nisi bas u pravu. Markez je pomogao Lorencu da osvoji titulu, mogao je da pomogne i Rosiju. To je njegova stvar i on bira koji mu je vozac drazi. Osim toga, Markez nije nista lose uradio, to je i dalje isti onaj supertalentovani i agresivni Markez, ne kuka da mu motor los, ne zali se na druge vozace. Nije on upao u direkciju trke posle Sepanga i urlao da se Rosi kazni. Taj koji je urlao, je pao u mnogim ocima, sada jos vise. Kada vec spominjemo Herez, tada nije prihvatio Markezovu ruku a sad je prihvatio sve. Znaci Markez je pokazao svoje pravo lice, podrzao je JL. Da li ce tako ostati, ili ce da pukne tikva kod prvog duela

                                Comment

                                Working...
                                X