Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto GP - Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sima :) View Post
    Interesuje me kako objašnjavaš selektivno primenjivanje pravila i odokativnu metodu kažnjavanja (kako se nekom u dorni digne) bez gradacije prekršaja?
    Imam slično mišljenje kao @cavu pa zato pitam...
    Nema tu namestanja. Prosto Markez je pomogao Jorgovnu da osvoji titulu a inace bi je osvojio Rosi. Da li je lepo, nije, a da li je dozvoljeno, jeste. Cisti su(MM i JL), sto bi rekli savrsen zlocin, kraj price.

    Originally posted by Vanja #66 View Post
    Čista laž? Teške reči...

    Si čuo nekad za centrifugu na veš-mašini?

    crni, pusti nas da se razjasnimo, nemoj da brišeš postove tom brzinom, jako me zanima da utvrdim da li je Damir zaslužio sledeći kontigent bambija ili nije...
    Ako imas zeludac za takve .... evo raspalite

    Comment


    • Originally posted by crni
      Nema tu namestanja. Prosto Markez je pomogao Jorgovnu da osvoji titulu a inace bi je osvojio Rosi. Da li je lepo, nije, a da li je dozvoljeno, jeste. Cisti su(MM i JL), sto bi rekli savrsen zlocin, kraj price.
      rekoh da sam zavrsio za ovu sezonu ali citam i moram da potpisem ovo sto si napisao..nema tu nikakve zavere ljudi,markez je uradio nesto na sta apsolutno ima prava,tj nije protiv pravila..ne svidja mi se to iako navijam za njega,ali mlada je to glava,verovatno i puna sujete,zelje da vrati rosiju za proslu trku tacka
      MESSI 10

      Comment


      • Pa sad... Savršen zločin je kada niko ne skonta šta si uradio, a ovde to baš i nije slučaj. Čak i na motomatters sajtu čitam iste komentare kao i ovde, a tamo stvarno pišu vrlo objektivni ljudi. Kao što i ovde ima onih koji uopšte nisu pro Rossi i imaju takav stav.

        Originally posted by crni View Post
        Ako imas zeludac za takve .... evo raspalite
        Čekam zicer...
        Last edited by Vanja #66; 09-11-15, 00:15.

        Comment


        • Sta im mogu?

          Comment


          • Originally posted by crni
            Nema tu namestanja. Prosto Markez je pomogao Jorgovnu da osvoji titulu a inace bi je osvojio Rosi. Da li je lepo, nije, a da li je dozvoljeno, jeste. Cisti su(MM i JL), sto bi rekli savrsen zlocin, kraj price.
            E jbg sad, napišeš "nema tu nameštanja" a odmah zatim i "Markez je pomogao Jorgovnu da osvoji titulu" pa jel to nije nameštanje pod otvorenim prećutkivanjem dorne?
            Jeste savršen zločin ali da li je sportski da dorna prećutno odobrava takve postupke i kažnjava žrtvu... ako jeste sportski zar onda dorna nije saučesnik u tom savršenom zloćinu i kakvu poruku šalju mladim vozačima?
            Što su rekli Erceg i Dzankić - Otvorila se pandorina kutija!
            Last edited by Sima :); 09-11-15, 00:21.
            http://i.imgur.com/M5S4dhH.gifv

            .

            Comment


            • @cavu

              Zato sam I mislio da ce Rosi da dobije na sudu zato sto ne pise koliko se kaznenih poena dobija za to.
              @Crni je lepo rekao, savrsen zlocin. Markez je radio sve po pravilima ali nije po onim nepisanim pravilima, odnosno fer pleju.

              Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

              Comment


              • Originally posted by Sima :) View Post
                E jbg sad, napišeš "nema tu nameštanja" a odmah zatim i "Markez je pomogao Jorgovnu da osvoji titulu" pa jel to nije nameštanje pod otvorenim prećutkivanjem dorne?
                Jeste savršen zločin ali da li je sportski da dorna prećutno odobrava takve postupke i kažnjava žrtvu... ako jeste sportski zar onda dorna nije saučesnik u tom savršenom zloćinu?
                Pa nije namestanje. Da li su dozvoljena timska naredjenja? Kakvi su sve skandali bili u F1, prosle godine u WSBK itd. Znaci dozvoljeno je, mislim zalosno je ali sta ces

                Jedino sto rece Rosi na konferenciji, ne znam kako na ovo gleda honda. Nije bitan MM, vec to da hondin vozac pokloni pobedu jamahi
                Last edited by crni; 09-11-15, 00:25.

                Comment


                • Pa fora i jeste da sve deluje ''čisto'' i ako je ''prljavo''.
                  Markez je znao vrlo dobro da ovo što radi regularno i njega briga može da se ogradi od svega,pa čak i da prizna da je sve ovo namerno radio ne mogu mu ništa.

                  A to ne da je ''prljavo'',to je crno da crnje ne može.
                  I dalje stojim iza toga da je ovo Dorna režirala.

                  Comment


                  • Originally posted by crni View Post
                    Pa nije namestanje. Da li su dozvoljena timska naredjenja? Kakvi su sve skandali bili u F1, prosle godine u WSBK itd. Znaci dozvoljeno je, mislim zalosno je ali sta ces
                    Pa ništa,da kukam i jer su glavonje dozvolile takvu "igru" i da bez obzira što moja dva omiljena komentatora pričaju promenim kanal i gledan nešto drugo,kao što fudbal ne gledam već dobrih 10 godina.
                    Last edited by Sima :); 09-11-15, 00:27.
                    http://i.imgur.com/M5S4dhH.gifv

                    .

                    Comment


                    • @Vanja # 66
                      Neko od forumasa je prije par dana postavio video s Marquezovim Rambo potezima iz prethodnih godina. Jedna od neslavnih akcija je bila izguravanje Lorenza u Jerezu 2013. Otisao sam u arhivu i prelistao komentare te utrke. Jedan od tvojih komentara je bio "Marc je ovim potezom zaradio moje postovanje,pokazao je da je muskarac". Vidim da ga vise ne gotivis,kad je nestalo to postovanje?

                      Comment


                      • @ Vanja

                        Da cujem tvoje misljenje u kratkim crtama, zasto je to uradio?
                        Mislim na MM?
                        sigpic
                        No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

                        Comment


                        • Originally posted by cavu View Post
                          Pa bogami ima logično je itekako.Dorna je svesna da se približava taj dan kad će Rosi otići.Sa njim će otići i ogroman novac koji je donosio i ogromna popularnost.Razmisli,Dorna razmišlja napravimo Rosija ljigom mnogi se razočaraju u njega i tako se izdigne neki drugi vozač koji će pokupiti pohvale i pribiti navijače koji će uz njega biti i posle Rosija i donositi nam kintu.
                          Zar misliš da će Dorna dozvoliti to i da neće pokušati ništa!?
                          Grdno se varaš ako tako misliš jednostavno Dorna je primorana na tako nešto,jer ovako je preveliki gubitak za njih .
                          Mislim da ima logike
                          brate nema logike i unapred je osuđeno na neuspeh tj može da ima samo jedan krajnji rezultata, a to je da VR stekne još više obožavalaca i poštovalaca, a da DORNA, MM i JLo izgube i ono malo "popularnosti" koje imaju

                          Comment


                          • Gledam po ostalim sajtovima ove svjeze-formirane moto gp zaludjenike kojima je markez bogotac... Presmijesni su. Da ne kazem bahati k'o i on
                            1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                            1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                            sigpic

                            Comment


                            • Mnogi od forumaša su imali mišljenje da je MM g...o duži niz godina i ne menjaju svoje mišljenje sa razlogom

                              Image1.jpg
                              Image2.jpg
                              Image3.jpg
                              http://i.imgur.com/M5S4dhH.gifv

                              .

                              Comment


                              • Originally posted by crni View Post
                                Ako imas zeludac za takve .... evo raspalite
                                https://www.youtube.com/watch?v=15XScmnrKVw
                                http://i.imgur.com/M5S4dhH.gifv

                                .

                                Comment

                                Working...
                                X