Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto GP - Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    A sta ocekivati od Spanaca ako ne da placu i budu cigani
    1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
    1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
    sigpic

    Comment


    • #47
      [Nakamoto] "The data from Marc’s bike shows that even though he was picking up the bike trying to avoid contact with Valentino, his front brake lever suddenly received an impact that locked the front tyre, which is the reason for his crash. We believe that this pressure was a result of Rossi’s kick.”
      Ovo za moj ukus nema pojma, ja ne primetih da je MM pokusavao da izbegne kontakt, mozda je to moje subjektivno vidjenje.. Predpostavljam da ce se CAS baviti time sta je koji vozac radio u kom trenutku I porediti te stvari..
      Honda ovde promovise najobicniju glupost, Rosi je bio kriv za izazivanje incidenta i zbog toga je kaznjen (videcemo da li ce kazna ostati) . MM nije bilo kaznjen . Prikazuju MM kao nevinu zrtvu, koja je sve dala od sebe da do kontakta ne dodje? I naravno, Rosi ga je “sutnuo”
      Kao sto Bogdan rece, Honda ce uvek braniti svog vozaca, Yamaha verovatno isto, svako ima svoj stav..Yamaha je ovde mnogo pametnija za moj ukus, da spustimo tenzije, ostavimo sve to iza sebe I idemo dalje.. “Yamaha has no wish to enter into further discussion”
      Nakamotove izjave sup o meni cisto politicke, I treba ih uzeti sa rezervom, bas kao I izjave politicara u predizbornoj kampanji.. Ono sto mi se najvise ne dopada je potpirivanje spanske javnosti, a revnosno rade na tome, cak naidjoh na podatak da su pokrenuli peticiju da se skine rosijeva zvezda u Herezu..
      A o JL, no comment..
      http://deportes.elpais.com/deportes/...83_879447.html

      Comment


      • #48
        mislim da se na ovoj slici apsolutno najbolje vidi gde je Rosijeva noga i stopalo, gde je Markezova glava a gde je prednja kočnica na toj Hondi

        1446456382_613612_1446456597_noticia_grande.jpg

        takođe i gde je zaštita za prednju kočnicu na toj Hondi

        mgp_2014_02_04_Sepang_MarcMarquez_3053.jpg

        p.s. obe slike su sa VN Malezije

        Comment


        • #49
          sigpic

          Comment


          • #50
            Nemam komentar ljudi svaka vam cast da uopste imate snage i nerava da komentarisete desavanja za nama. Ja cu samo reci jedno a to je: ROSSI POBEDJUJE LORENCA U NEDELJU NA KOJI NACIN I UZ CIJU POMOC TO CEMO I DA GLEDAMO. Pozdrav za sve ljude i rossijevce a ostali sta da vam kazem. GO GO VALE 46 !!!!!!

            Послато са SM-A700F уз помоћ Тапатока

            Comment


            • #51
              http://www.marca.com/2015/11/04/moto...446653182.html
              https://www.facebook.com/ROSSI-Valen...06553/?fref=nf
              Last edited by Daisy Duck; 04-11-15, 18:48.

              Comment


              • #52
                Potpuno neočekivano-Lorenzov otac kaže:Nije bilo udarca, Honda laže. Nije trebalo kazniti Rossija!
                http://www.formulapassion.it/2015/11...andava-punito/
                sigpic

                Comment


                • #53
                  Ima da se odrekne oca

                  Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                  Comment


                  • #54
                    Jaoj a Lorenzo je poceo mnogo da brljavi, te je bio za da se Vale vise kazni, sad je na njegovoj strani... prosto verujem da ni samome sebi nije jasan. Najbolje bi bilo da se fokusira samo na svoju voznju, doduse nije ni ovo lose, neka ga seckaju i ometaju pre trke pa nece pobeci...

                    Ovo je sad konacno.
                    Last edited by Brana; 05-11-15, 13:39.
                    sigpic

                    Comment


                    • #55
                      Rossi startuje poslednji. Potvrđeno!

                      http://www.gpone.com/en/201511051876...-Valencia.html
                      sigpic

                      Comment


                      • #56
                        Iannone, ruši rođače, prva krivina, ko torpedo, da se odluči šampionat kako dolikuje!

                        Comment


                        • #57
                          Ada treba dovesti Isaka Vinjalesa. On ima iskustva u tome.

                          Comment


                          • #58
                            Padaj kiso ponovi se Silverstone!
                            Ili ga rusite kako znate i umete pa makar ga cekali da vas stigne za krug

                            Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                            VALENTINO ROSSI #46

                            Comment


                            • #59
                              Originally posted by Vanja #66 View Post
                              Iannone, ruši rođače, prva krivina, ko torpedo, da se odluči šampionat kako dolikuje!


                              Mislim da će u nedelju svim vozačima biti frka da ne zakače, makar slučajno, nekog iz Yamahinog tandema. Čak i da nema nikakvih dogovora i teorija zavere, plašiće se da slučajno ne budu učesnici neke nove drame.
                              sigpic

                              Comment


                              • #60
                                "The decisive Grand Prix of Valencia has been declared "high risk" after all the events that have been happening since the last Malaysian Grand Prix. This is an extraordinary measure in the history of the World Cup speed."

                                Comment

                                Working...
                                X