Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto GP - Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by cavu View Post
    Spor,a drugi u šampionatu,pa šta su onda Markez,Janone,Dani puževi golaći ili voze biciklu?
    Nedovoljno brzi,nazovi kako hoces.

    Comment


    • Originally posted by Ser Deni ® View Post
      Karikirao sam, nisam mislio bukvalno cmizdri. Da je mogao bolje u nekim trkama mogao je, pa brate onda nemoj da čekaš poslednju trku.

      Ne to što se tiče pol pozicija da znači da bi osvojio šampionat, nego sam mislio u smislu ne bi toliko trošio gume i mučio se da je bio bolji u kvalifikacijama. I ne mislim na pol pozicije, ali mogao je da bude u top 3 zajedno sa Markezom i Lorencom u kvalifikacijama uvek. No on nije.
      Da katastrofa u kvalifikacijama slazem se prvi dio sezone je bas los , dok drugi dio od brna je bio samo jednom van drugog reda ( 7pozicija ) ostalo je bilo prvi ili drugi ... sto uopste nije lose ;) vjerovatno je skontao i sam da bez dobrih kvalifikacija tesko moze do pobjede u ovakvoj konkurenciji tako da se nadam boljem sljedece godine
      Valentino Rossi #46

      G.O.A.T

      Comment


      • Po meni je impresivno i fascinantno, nevezano za vozace, sad ne imenujem nikoga, ono sto se desi na trci i daleko vise cenim to kada vozac iz 2 ili 3 startnog reda dodje do podijuma ili do pobede... To mi je nekako pokazatelj pravih vozackih sposobnosti i kvaliteta, na stranu sto je beskonacno puta zanimljivije od pol-pobeda trke, iako imam duboko postovanje za tako nesto.

        Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • Dobar dan/vece/jutro, cao, zdravo svima.

          Ovo mi je prvi (od nadam se mnogih) postova na forumu i imam jednu nedoumicu. Inace navijam za Valea, ali se i slazem sa Ser Denijem da je morao bolje u kvalifikacijama (bar u barseloni). Takodje, covek sa godinama postaje iskusniji i oprezniji, i Rosi je ocigledno izgubio malo agresivnosti (sa kojom bi ova sezona bila resena pre Aragona). Elem, videh poruku valjda juce na ovoj temi o tome da je Vale izgurao Setea u poslednjoj trci da bi osvojio titulu. Sad, ja sam pratio motogp 2000-2006, pa malo popustio i onda redovno od 2012. Ali posto sam jos bio klinac pocetkom 2000ih, moze li mi neko reci u kojoj sezoni i na kojoj trci se to desilo?


          Sto se rasprave tice(ko deli vozace na stazu i karakter ), dakle na stazi su i 46 i 99 zasluzili titulu ove sezone. Po karakteru, pa nijedan sampion ne moze da bude "dobra" osoba. Vale je neverovatno harizmatican, ali niko od njih ne bi bio tu gde jeste da nije pun sebe i da je spreman da se bori za svoje. Ali potpuno treca stvar je uplitanje trece strane (gde su sva trojca pogresili): Vale opleo po Marku iako se borio sa Horheom, Horhe se mesao u 46-93 slucaj, Mark se svetio Rosiju pustajuci Lorenca.

          Comment


          • https://www.facebook.com/loredana.ca...8187257588560/ uuuuuuuuuuuu xD
            Valentino Rossi #46

            G.O.A.T

            Comment


            • Rosi je sa razlogom 'los' u kvalifikacijama a to je da bi bio brzi(konstantniji) u trci. Da li je bolje biti los u kvalama a biti prvi u sampuonatu ili biti 'najbrzi' a biti drugi? Da kvale donose bodove Rosi bi bio brzi u istim. Titula je izgubljena zbog kazne.

              Comment


              • Originally posted by Valentino Rossi #46 View Post
                Da katastrofa u kvalifikacijama slazem se prvi dio sezone je bas los , dok drugi dio od brna je bio samo jednom van drugog reda ( 7pozicija ) ostalo je bilo prvi ili drugi ... sto uopste nije lose ;) vjerovatno je skontao i sam da bez dobrih kvalifikacija tesko moze do pobjede u ovakvoj konkurenciji tako da se nadam boljem sljedece godine
                Svaki put su ga kvalifikacije koštale za jedno ili više mesta. Koliko samo borbi sa ostalim vozačima, pogotovo na stazama gde je dug pravac, pa ne može da stigne Dukati.

                Jbg ne mere to tako

                Rosi je ikona, ali i posle njega ima da bude vozača. Poredim sa svim sportovima. Uvek ce doći neko novi

                Comment


                • Originally posted by black_sax View Post
                  Pitanje za VR navijace .
                  Da li bi bilo postenije da su mu pokazali crnu zastavu u Sepangu i pustili ga da se sa svoje startne pozicije u Valenciji bori s Lorenzom?
                  crna zastava za šta??

                  Comment


                  • Da je bio tamo bilo koji drugi sem Rosija to bi bila crna zastava kako je i sam Stoner rekao a oni se bune zato sto su mu dali poslednje startno mesto.

                    Comment


                    • Crna zastava je na istom onom mestu gde je bila i kada je MM udario od pozadi u drugog vozača i degažirao ga u nebo!Da je bilo koji drugi vozač bio u pitanju dobio bi crnu zastavu za kompletnu sezonu a vid čuda MM ni opomenu nije dobio,toliko o pristrasnosti dorne!

                      Ako je to Rosijevo bilo za crnu zastavu OK slažem se ,,,

                      ali vas pitam za čega je onda ovo???

                      https://www.facebook.com/Motori.it/v...type=2&theater

                      Za doživotno izbacivanje verovatno,sudeći po vašem kriterijumu!!!

                      Last edited by Sima :); 10-11-15, 22:24.
                      http://i.imgur.com/M5S4dhH.gifv

                      .

                      Comment


                      • @Lesa991
                        Dobro nam dosao opet.
                        sigpic
                        No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

                        Comment


                        • Originally posted by crni View Post
                          Aksiom
                          Sta je smesno??!

                          Records:

                          Pole Lap: Jorge LORENZO 1'30.011 160.1 Km/h

                          Fastest Lap: Lap: 3 Jorge LORENZO 1'31.367 157.8 Km/h

                          Circuit Record Lap: 2015 Jorge LORENZO 1'31.367 157.8 Km/h

                          Best Lap: 2015 Jorge LORENZO 1'30.011 160.1 Km/h
                          https://www.youtube.com/watch?v=tOKPG18WwHw

                          http://youtu.be/YBYHY4SKa3o

                          Comment


                          • Originally posted by black_sax
                            Ako se ne slazes s covjekom reci svoje misljenje i obrazlozi ga. Mani se fora "kingu moj,legendo,ma bravo", nisi onaj ulojeni Maca Marinkovic a ovo ruzicasta kic televizija
                            Da ja se ne slazem s njim i odgovorio sam u predhodnim postovima sta mislim o statistici brzom krugu i tako to , sta se desava ? on jednostavno ignorise argumente i pocinje novu raspravu kojia nema veze s vezom jer je ogranicen i samo jedno te isto prica evo 3 mjeseca.
                            Valentino Rossi #46

                            G.O.A.T

                            Comment


                            • Originally posted by cavu
                              To brate moj AyrSen pokaži nam tu statistiku,i ako ona ništa ne znači u trci ti si nam dokazao suprotno,hvala ti na tome
                              Zanimljivo, statistika Markezovih krugova u Australiji kojom je Rosi mahao ispred nosa novinara ti je i te kako znacila?
                              Sve jedno, ovu godinu cemo pamtiti ne po tome kako je Lorenco osvojio sampionat vec po tome kako ga je Rosi izgubio. Treba bit talentovan i za to!
                              https://www.youtube.com/watch?v=tOKPG18WwHw

                              http://youtu.be/YBYHY4SKa3o

                              Comment


                              • Originally posted by AyrSen View Post
                                Sve jedno, ovu godinu cemo pamtiti ne po tome kako je Lorenco osvojio sampionat vec po tome kako ga je Rosi izgubio. Treba bit talentovan i za to!
                                Ne, pamtit cemo po tome sto je Rossi "podero" Marqa u Argentini , Assenu i ovaj na kraju se ponasao kao "deriste" kojem su uzeli igracku i poceo da place ^^ i po tome sto je Rossi sa 36 godina bio brzi od mnogih koji su u najboljim danima svog zivota

                                Sto je za mene impresivno jer nisam ni ocekivao da ce se borit za titulu . Ali to je Rossi ^^ sta da ti kazem...
                                Last edited by Valentino Rossi #46; 11-11-15, 11:28.
                                Valentino Rossi #46

                                G.O.A.T

                                Comment

                                Working...
                                X