Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto GP - Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daleko je on od Lorenca.

    Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

    Comment


    • Originally posted by BogdanB View Post
      Daleko je on od Lorenca.

      Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2
      Bez kočenja ako ga stigne u prvoj krivini hmm,mada jeste daleko bar mogu da navijam za takvu soluciju
      Last edited by Sima :); 08-11-15, 00:28.
      http://i.imgur.com/M5S4dhH.gifv

      .

      Comment


      • Originally posted by Sima :) View Post
        Bez kočenja ako ga stigne u prvoj krivini hmm,mada jeste daleko bar mogu da navijam za takvu soluciju
        Nije losa ideja ali ce to biti nemoguca misija iz 3 startnog reda

        Comment


        • Pored svog ludila samo nam je magla falila, mada verujem da nece biti nekih preteranih promena uslova.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by mikisavic89
            Ajde ljudi manite se toga da Janone obara Lorenca. Neka ga pobedinna stazi ako moze i to je to. Ako tako treba Rosi da uzima titulu bolje da je i ne uzima. Lorenco ce voziti ziheraski i tu je nacin da on bude 3. Zasto da ga jos neko i ne stigne, drhtace ruke kada imas sta da izgubis. Ako Lorenco odveze za pobedu neka i uzme titulu. On osim sto je ljiga kao osoba nema nista sa time sto Rosi nece uzeti sampionat. Ako Rosi ne uzme zna se ko su krivci DORNA i mali debilko. Sto vise se razmislja o kazni sve je besmislenija barem sto se mene tice. Neka vratice im se sve to u sportu... Danas Lorenco 3. Rosi 4. i cao...
            Qatar 2015. Rossi
            FP1 9th
            FP2 7th
            FP3 9th
            FP4 5th
            QP2 8th

            Dobar start, sve je moguce.. Slazem se da ce jorgovan voziti ziheraski, ipak je pod pritiskom velikim i moze mnogo da izgubi...

            Comment


            • Ako se ne varam, Lorenco ima dobar tempo u WUP-u, Espargaro je ispred Rosija, mada pratio ga je.

              ljudi, ja vas molim za fer I sportsko komentarisanje danasnje trke, bilo sta da se dogodi, bilo bi lepo od vas da ne psujete vozace. Budite fer plej

              Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

              Comment


              • Uzeo titulu ili ne rossi je sampion!!!

                Comment


                • Originally posted by BogdanB View Post
                  Ako se ne varam, Lorenco ima dobar tempo u WUP-u, Espargaro je ispred Rosija, mada pratio ga je.

                  ljudi, ja vas molim za fer I sportsko komentarisanje danasnje trke, bilo sta da se dogodi, bilo bi lepo od vas da ne psujete vozace. Budite fer plej
                  Dajem podršku apelu i pozivam ostale da ne psuju jedni druge ovde na forumu a moderatore da reaguju iste sekunde čim neko krene vredjanjem drugog učesnika ovog foruma..

                  CBCS0HXWgAAQsCB.jpg
                  Last edited by Sima :); 08-11-15, 11:09.
                  http://i.imgur.com/M5S4dhH.gifv

                  .

                  Comment


                  • Mitrov danak - hajdučki rastanak .
                    Sveti velikomučeniče Dimitrije , moli Boga za nas .

                    Comment


                    • hocu da izbegnem eventualne rasprave i vredjanja u toku i posle trke pa cu sad da ispisem ono sto imam i to je to od mene sto se ovog sampionata tice rosi ili lorenco? nazalost ipak mislim da lorenco uzima titulu iako bih mnogo voleo da 4+6 bude 10 prvo lorenco je tokom celog vikenda oodlican,tako da ako uzme prvo mesto na trci msm da ce to biti to..sta god da se desi i ko god da uzme titulu nece biti nezasluzeno i o tome treba razmisljati pre nego sto se pocne sa vredjanjem vozaca,a verujem da ce biti toga posle trke..i da se osvrnem na markeza..steta za ovu sezonu,mnogo gresaka,bas mnogo..ali da danas uzme pobedu pa polako u sledecu sezonu po 3. titulu pozz
                      MESSI 10

                      Comment


                      • Antoneli = Janone
                        http://i.imgur.com/M5S4dhH.gifv

                        .

                        Comment


                        • Originally posted by Sima :) View Post
                          Dajem podršku apelu i pozivam ostale da ne psuju jedni druge ovde na forumu a moderatore da reaguju iste sekunde čim neko krene vredjanjem drugog učesnika ovog foruma..

                          [ATTACH=CONFIG]14157[/ATTACH]
                          Simo vidim da si se vratio rehabilitovan
                          Last edited by Gargamel; 08-11-15, 11:53.

                          Comment


                          • Originally posted by Gargamel View Post
                            Simo vidim da si se vratio rehabilitovan
                            Hahahahahahahaha zasluženo saam banovan,,, meni je samo žao što sam dozvolio da me provokatori spuste na njihov nivo,da im uzvratim i onda da me pobede na iskustvo
                            Jakup sa 12-og na 3 mestu završio,,,
                            Last edited by Sima :); 08-11-15, 12:00.
                            http://i.imgur.com/M5S4dhH.gifv

                            .

                            Comment


                            • Mileticu kako se drzis? Hoces li moci da odgledas trku?

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X