Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto GP - Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa vidi sad ne mora da znaci,mozda ce neki vozaci i pustiti Rossija naravno da nije nemoguce a mozda i Markes hoce na neki nacin da se isprica zbog ono u Maleziji pa sad ometa Lorenza i pobedi ga jer sam prilicno siguran da je brzi i da moze to,uglavno mnogo zavisi od honde. ;)

    Comment


    • Ljudi ne treba previše očekivati od Rosija,nemojte se previše nadati tituli,da ne bi bilo posle prevelikog razočarenja,a ako osvoji , bolje još veća radost!

      Uglavnom šta bude biće,vole bih šta god da se desi da ovaj forum ostane koliko toliko normalan da ne bi smo došli u situaciju iz Malezije

      Toliko od mene...

      Comment


      • Ja nepalim vatru, bas kontra.
        Svi su se bili izbezumuli i izgubili kontrolu, a sad kada je najpotrebnije hladne obloge.
        Ljudi su bili u pravu da negoduju na neke stvari koje se desavaju na stazi, ali ne kao divljaci, pljuvajuci sve od reda, proklinjajuci...
        Iskreno sam na putu da prestanem da se oglasavam.
        Mnogo sam razocaran sta su sve admini dopustili da se ovda kaze u poslednje vreme.
        Valjda smo ovde da ucinimo sve bolje, da navijamo i bodrimo u najtezim trenucima nase ljubimce, a ne da budemo j...ni balvani, neotesani bambusi, itd...
        Cinimi se da su se neki ljudi i povukli pred naletom onih koji ne misle isto, ali mislim da su i pojedini trolovi ucinili naivne da se predomisle i povuku.
        Jednom sam napisao "Slavite Razlicitost" i to i dalje iskreno mislim.
        Sto vise razlicitih navijaca to bolje za forum.
        Voleo bih da sutra osvoji titulu onaj ko je vise zasluzio.
        Ziveli....
        sigpic
        No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

        Comment


        • Sutra 21 stepen u Valensiji tako da Honde imaju dobru šansu premda ni Ducati nije bio loš treba uzeti u obzir nadam se 10 tituli ali...

          P.S MM će sutra morati dobro voziti jer je pod lupom
          Last edited by bokinha; 07-11-15, 18:25.
          sigpic

          Comment


          • Bio je pod lupom i u Maleziji pa evo vidimo ishod. Spanski lobi tu vuce kljucne poteze. Niko njega ne moze da kazni ako nekog propusta ili usporava na stazi. Honda je ta koja treba da utice na njega jer ne vozi za sve pare tj. za sto bolje reziltate ekipe ali vidimo da i od toga nema nista zbog Repsola tako da...

            Comment


            • Moto GP Valensija, ekskluziva Sport Kluba: https://youtu.be/k_e69OiTeqE

              Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

              Comment


              • Ahahahahahahaha

                Comment


                • Uz Rossia sa od 1996.-te i nadam se tituli ali ove sezone je imao lose kvalifikacije i ovo je rezultat toga . Pitam se da li su se "starom lavu iskrzali zubi pa slabo grize ... a dolaze mladji" ?

                  Comment


                  • Moto GP Valensija, sjajni snimci sa kvalifikacija: https://youtu.be/gJeZiHsEwQQ

                    Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                    Comment


                    • elem, oprao sam kola i realno postoje velike šanse da sutra padne kiša u Valensiji

                      Comment


                      • Originally posted by VR6 View Post
                        elem, oprao sam kola i realno postoje velike šanse da sutra padne kiša u Valensiji
                        Ah da,taj osecaj...

                        Comment


                        • Moze li mi neko objasniti, s obzirom da ne pratim ovaj MotoGP, vidim da je Rosi sedam poena ispred Lorenza, koje mjesto mu je dovoljno na sjutrasnju trci pa da ostane na prvom mjestu ?
                          Posto ne pratim, ne znam koliko nose poena osvojene pozicije na trci.

                          Comment


                          • Originally posted by BlackVelvet View Post
                            Moze li mi neko objasniti, s obzirom da ne pratim ovaj MotoGP, vidim da je Rosi sedam poena ispred Lorenza, koje mjesto mu je dovoljno na sjutrasnju trci pa da ostane na prvom mjestu ?
                            Posto ne pratim, ne znam koliko nose poena osvojene pozicije na trci.
                            Pogledaj prvu stranu ovog podforuma .

                            Comment


                            • Valentino Rosi postaje novi/stari šampion MGP ako:

                              Pobedi u sutrašnjoj trci (nije realno).
                              Završi na 2.mestu (nije realno). Onda osvaja titulu bez obzira na event.pobedu Lorenca.
                              Završi na 3.mestu (nije realno). Osvaja titulu ukoliko Lorenco završi max. na 2.mestu.
                              Završi na 4., na 5., ili na 6 mestu (realno sasvim moguće). Osvaja titulu ukoliko Lorenco završi max. na 3.mestu.
                              Lorenco završi max. na 10. mestu (nije realno), ili da Lorenco ne završi trku (nije realno)

                              Comment


                              • Originally posted by BogdanB View Post
                                Jedino sto moze da se desi to je da Lorenco ima neki kontakt na pocetku I da izleti sa staze
                                Tipujem na Janonea
                                http://i.imgur.com/M5S4dhH.gifv

                                .

                                Comment

                                Working...
                                X