Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2015/16 OCTOBER/NOVEMBER

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Steph je otac svoje vrste, sve sto igrac i covjek treba da bude. Jos malo pa ce se dizati i sa centra, i na finom je putu da postane najbolji suter ikada. Bez ikakve dileme trenutno najbolji na svijetu, na svoj poziciji se prosto ne moze cuvati.

    Sent from my LG-H815 using Tapatalk

    Comment


    • #32
      Ма сад неко нека ми прича да Кари није најбпољи шутер икада. Зајебите ме тога да треба да чекамо још. Не, не треба. Јер нико никада није радио ово што он ради сада. Нико није шутирао овако, из свих могућих и немогућих ситуација, позиција, дриблинга... и погађао. Нико, никада.

      Једино на шта чекамо до краја каријере је да видимо да ли ће бити и најбољи плејмејкер (ако је он плејмејкер, ја кажем да јесте) икада. Ако узме још кој прстен, хоће без дилеме.
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • #33
        Kari najbolji suter vec sada svih vremena.. A tesko ce osvojiti zapad ove sezone pored Oklahome i San Antonia (ako budu svi zdravi u ova dva tima)prema onome
        od pre neki dan kako su igrali ovi rivali bice tesko..
        GIFSoup

        Comment


        • #34
          Na igrici sa sve game sliderima 100% da ih namestis, ne mozes da igras onako, ono se ne brani, poezija je sta igra Steph

          Last edited by Ser Gagi; 01-11-15, 19:49.

          Comment


          • #35
            Kobi u svadji sa kosem u poslednje vreme
            sigpic

            Comment


            • #36
              Kako da ne voliš NBA, ubaci ti Šarlot 130 poena jedno veče, a drugo pobediš Oklahomu.
              www.lfcserbia.com

              https://www.facebook.com/rukometniugao/

              Comment


              • #37
                http://www.sportklub.rs/video-stef-k...s-niste-videli

                Comment


                • #38
                  Sto mi je drago sto vidim ovakvog Derricka.

                  Nadam se da ove sezone nece imati problema sa povredama.

                  Comment


                  • #39
                    Rekao sam vec da su Blazersi tim koji mogu svakog da dobiju. Nisam bio siguran da mogu u kontinuitetu da dobijaju, ali sad jesam i definitivno ce se boriti za PO. A na pocetku su im prognozirali 26 pobjeda... Ocekivao sam od svakog igraca Blazersa da ce imati dobru statisticku sezonu. Aminu je vec premasio ta ocekivanja, 45% sutira trojke momak za kojeg se smatra da je teski kamenjar, ocigledno mu prija vise slobode u napadu. Ima podatak da je na putu da ima vise trojki ove sezone od pet prethodnih ukupno.
                    sigpic

                    Comment


                    • #40
                      Phoenix protiv Detroita, 'Keef protiv Marcusa. Doduse obojica mrze Phoenix.
                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        Bjelica,Towns,Wigins sadasnjost i buducnost Minesote talentovana ekipa Minesote ..
                        GIFSoup

                        Comment


                        • #42
                          Skroz fina ekipa Pistonsi ove sezone, da nema ovog Morrisa, jos bi mi bili i simpaticni.
                          Ko zna sto je dobro sto nema Jenningsa, bas me zanima kako ce SVG uskladiti njega i Reggiea, kada se ovaj oporavi, neka rola 6th man mi u glavi.

                          Drummond je zver, mada mi i dalje zao sto nisu uspeli da oforme neki "twin towers" sa Monroeom, izgleda da jedan pored drugog nikako nisu mogli igrati, i da to inace danasnja kosarka ne dozvoljava. Sa dve takoreci lazne petice igrati, to je izgleda proslost.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • #43
                            Ото Портер најјачи играч у лиги.



                            Као да га није ни било:

                            Last edited by Урош94; 09-11-15, 21:31.
                            Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • #44
                              Naravno da jeste kad sam ga pokupio u fantaziju, da mi ga je imati u drugom gde mi je potrebniji.
                              Last edited by Ricma; 09-11-15, 22:07.

                              Comment


                              • #45
                                Kad bolje pogledam, Drumm je mozda najjaci centar lige u ovom trenutku.

                                [VINE]elKLBJxJm5K[/VINE]
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X