Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2015/16 OCTOBER/NOVEMBER

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Bojim se onda da ce Sunsi da dobiju.

    Ali iako ga dobiju, teskom mukom ce. Ovi Blazersi kidaju sa brzinom.
    sigpic

    Comment


    • #17
      Schroder zeli da bude starter, cak spominje da bi mogao i trejd da se desi ako ne bude bio. Pored Teaguea, tesko ce to moci.

      http://www.slamonline.com/nba/dennis...-seek-a-trade/

      EDIT: Startuje Schroder veceras.
      Last edited by Reise; 30-10-15, 23:09.
      sigpic

      Comment


      • #18
        Bedak, ovo mi se vec ne svidja.Kad god pomislim da se ide na tankovanje, oni budu bolji od toga.Niti se juri visok pik, niti ce da igraju PO.Tako je bilo prethodnih par godina.

        Comment


        • #19
          Towns pokazuje zasto ce biti ROY ove sezone. Mogli bi Vukovi i do PO.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • #20
            Mogli bi da su na istoku, na zapadu teško. Evo pogedaj 8 timova koji su bili prošle sezone u PO: Warriorsi, Houston, Clippersi, Potrland, Memphis, Spursi, Dallas i New Orleans.
            E sad računam da će neko od njih ispasti, a na to mjesto će doći OKC. Koga na ovoj listi mogu prestići Vukovi, teško da mogu ikoga, a kamoli dva tima, koliko im je potrebno za playoff.

            Koja utakmica OKC-Orlando noćas, a ja upalio stream u 5 do 12, legao da odgledam TV još tih 10 minuta, i zaspim.
            Ima Orlando finu ekipicu, Oladipo, Payton, Fournier i Gordon možda i najperspektivnija bekovska postava u ligi, baš mi se sviđa kako oni igraju. Očekujem i od Vučevića veliku sezonu, već je prošle bio ja mislim drugi ili treći u ligi po broju double-double učinaka, posla Gasola i možda Westbrooka, ulgavnom znam da je oko februara bio drugi blizu Gasolu.

            Comment


            • #21
              Za PO su mi sigurni GS, OKC, SA, Klipersi, Hjuston i Memfis, dok za ova dva preostala dva mesta bice tesno.Jedino mogu da otpisem Lejkerse i mozda Denver.Nesto ni ne verujem Semu Micelu.NO ce da ima slab start i pitanje je kada ce da se sastave.Sakramento bi mogao da zauzme jedno od ta dva mesta, na papiru su najkvalitetniji ali imaju puno problematicnih igraca.

              Comment


              • #22
                Originally posted by Bastia33 View Post
                Mogli bi da su na istoku, na zapadu teško. Evo pogedaj 8 timova koji su bili prošle sezone u PO: Warriorsi, Houston, Clippersi, Potrland, Memphis, Spursi, Dallas i New Orleans.
                E sad računam da će neko od njih ispasti, a na to mjesto će doći OKC. Koga na ovoj listi mogu prestići Vukovi, teško da mogu ikoga, a kamoli dva tima, koliko im je potrebno za playoff.
                Rano je jos za prognoze, odokativno sam rekao. Ali evo kad si vec naveo, odmah cu ti reci da Portland, Dallas, pa i Pelikane ne vidim u toj sigurici. Meni i Kingsi deluju poprilicno zagrejano za PO, ali sto kaze Maric, imaju neke problematicne igrace.
                Bice tu opasna borba za 2-3 mesta u PO.

                Ali kao sto rekoh, treba sacekati malo sa prognozama.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • #23
                  A nece nista manje neizvjesno nego prosle god i cekanje posljednjih utakmica. Ja sam fan Blejzera, ali samo se nadam da njhovo mjesto nece OKC uzeti
                  1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                  1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    I ja pratim Blazerse dugi niz godina, ali ove sezone sanse su im ispod 5% da dodju do plej ofa. Dok OKC ide do 1. ili 2. mjesta u konferenciji.
                    Borba za zadnja dva mjesta koja vode u plej of na zapadu ce sigurno biti zanimljiva.
                    Last edited by Reise; 31-10-15, 23:36.
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Portland barem sebe ne laze i jurice visok pik, nece se zamajavati sto boljim skorom.Ne treba njima generalno puno da bi postali PO ekipa i sa drugarom sam se bas sinoc slozio po tom pitanju da imaju dobar tajming i da necemo cekati dugo kada cemo ponovo videti jak Portland.Sada treba samo da ubodu sa pikom ili pikovima.

                      Comment


                      • #26
                        Sta reci vise za Curry-ja, unistava svu mogucu konkurenciju. Bas me zanima dokle ce ovako da dominira.
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          Steph show!!!

                          Comment


                          • #28
                            Nestvarno, ne pamtim kada sam nesto ovakvo video. Pun repertoar, samo jos da kuca kao Carter i blokira kao Olajuwon i kapiram da bi to bilo to.
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by Reise View Post
                              Sta reci vise za Curry-ja, unistava svu mogucu konkurenciju. Bas me zanima dokle ce ovako da dominira.
                              Još jedno pet prstena i biće mislim dovoljno

                              Comment


                              • #30
                                Ko zna, moze se i to desiti. Samo sto osim kvaliteta, veliku ulogu igra zdravlje. Zato je SAS tu dje jeste svih ovih godina, znaju kad treba da odmore igrace, a kad da ih isforsiraju. GSW bi mogao lagano kao oni da budu po tom pitanju.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X