Announcement

Collapse
No announcement yet.

FORMULA 1 GRAN PREMIO DE MÉXICO 2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Od kad nismo ništa slično viđali u F1

    Comment


    • #32
      Da ako SC izađe na stazu, što prije. Jer ovo je brutalno koliko je dosadno.

      Ajde Pastore, red je da i ti nešto korisno za F1 uradiš...

      Comment


      • #33
        Hmmm, rekao bih greška Kimija, kao što Martin(Brundle) kaže znao je da je Valtteri tu, nije imao mjesta, i samo je skrenuo ka zavoju kao da nema nikoga oko njega. Kimi je ok postupio, treba zalupiti vrata u takvoj situaciji, ali ne ovako, uvijek ostaviš metar-dva prostora čisto da onaj što je na unutrašnjoj strani ima gdje da se zaustavi dok mu ti presjecaš liniju, ali ne ovako, Kimi je domah skrenuo ka rubniku.

        Comment


        • #34
          Noćna mora za Ferari...


          Konačno SC.

          Comment


          • #35
            Evo prilike za Hamiltona....
            sigpic http://caseystoner.com.au/

            Comment


            • #36
              Ne razumem kako ljubitelj F1 moze da priziva sefti kar

              Comment


              • #37
                Inače sam navijač Luisa, ali ne bi bilo korektno da je odbio da uđe u -box.Jedino da Nico spalio gume, pa da je morao da ih menja, što nije bio slučaj. Ovako su videli da imaju lufta da zamene gume I da pritom ne ugrožavaju pozicije. I laganeze do kraja. Sigurica, jednom rečju.

                Comment


                • #38
                  Zasto bi bilo nekorektno, Rozberg forsirao i vise trosio gume Luis ih cuvao za zavrsnicu i onda nepotrebno menjanje dogovorenog.

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by Alen P View Post
                    Ne razumem kako ljubitelj F1 moze da priziva sefti kar
                    Jbg. Nisu svi pametni i inteligentni kao Ti.

                    Comment


                    • #40
                      Pa mislim da bi bilo bas u njegovom stilu da je odbio da udje u box,mada posto je izasao SC bolje sto je poslusao ekipu...
                      sigpic http://caseystoner.com.au/

                      Comment


                      • #41
                        Da složio bih se sa tobom da je to bio slučaj, a ja nisam stekao taj utisak. E sad opet je Luis mimao šansu do pre dva kruga, da ššmu objasni ko je tata, a da sačuva obraz, što je oraš priznati daleko bolje. Seti se samo kakv je odnos Šumaher imao prema timskim kolegama, i baš zbog toga za mene neće biti najveći.

                        Comment


                        • #42
                          A šta je bilo na početku trke nisam gledao ?
                          sigpic

                          Comment


                          • #43
                            Ponovo se dzaba nadamo

                            bio kontakt izmedju Rikarda I Fetela I Fetel je imao probusenu gumu.

                            Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                            Comment


                            • #44
                              Samo da je jedna trka da se Ferarijevi vozači bore protiv Mercedesovih da se vidi pravo stanje
                              sigpic

                              Comment


                              • #45
                                Shvatio sam zašto su mi se sviđale staze kao što su Južna Koreja i Indija. Taj neki fensi moderni asfalt u kombinaciji sa ivičnjavima koji se koriste na ovim modernijim stazama su razlog zašto meni lično staze izgledaju lepše. Kada sam gledao mapu ove staze, mislio sam da će biti dosadna, ništa posebno sa malo do nimalo prilika za preticanje. Međutim, prethodna rečenica je upravo odgovor na to. To je što se tiče same staze. Publika i ostatak ambijenta govore sami za sebe. Ocena 11!

                                Sad malo što se tiče ‚‚trkačkih incidenata". O ovome sam već pisao pre. Trkački incidenti ne postoje. Mogu da se dese incidenti kada se nepredvidivi i neočekivani faktori umešaju. Na primer: Vozaču ispred naglo pukne guma (dešavalo se i pre, a pogotovo kod Pirellija) i ovaj iza ne stigne da zakoči. Ili na primer, da je juče neko bio jako blizu ispred ili iza Vettela kada se okrenuo u krivini #7 u drugom sektoru onaj prvi put. Manite se tih stvari kao što je trkački incident. Uvek postoji krivac, bio to onaj koji je izvukao deblji ili tanji kraj. U Sočiju je Raikkonen preterao i dobio je kaznu. Tu se slažem i nema šta. Ovog puta je Bottas za isto to prošao nekažnjen. Raikkonen ga je na prvom pravcu pretekao, onda je kasnije Bottas uz zavetrinu nadoknadio, ali je i dalje bio iza. Hteo da kasnije koči i time nadoknadi, a još je išao sa spoljne strane. Tu je već prešao dobrim delom preko bele linije i samo tu može da se pominje kako mu nije ostavio prostora, ali bio je iza, Zamislite da se vozio Monako i da sa desne strane nije bila trava nego zid. Da li bi Bottas tada kasnije kočio i obilazio sa spoljne? Raikkonen je opet i na temenu sledeće krivine u desno bio ispred, al' ovaj je odlučio da zvizne i to bi bilo to. Ne postoji izgovor ‚‚nije mi ostavio dovoljno prostora" u situaciji kada u krivinu jedan vozač zaostaje. To može da se koristi kao izgovor kada 2 bolida idu paralelno, znači da su gotovo poravnati, a ne kada je čitava dužina bolida razlike. Ista situacija sa Vettelom i Ricciardom. Ako nemaš dovoljno prostora, upotrebi jebenu levu papučicu tj. kočnicu! Oba incidenta su mogli biti izbegnuti. Zanimljivo je kako si sporiji i ona iza te sustiže, a ti kad te pretiče ili već pretekne, odjednom dobiješ mudrost, brzinu i ne znam ni ja šta i pokušavaš da vratiš poziciju. Mnogo je pao u mojim očima, a i nije bio nešto visoko. Hamilton od pre par sezona je beba za ove današnje mlade wannabe Ayrtone Senne i ne znam koje i čije naslednike, a bio je obeleživan kao Crashilton.
                                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X