Announcement

Collapse
No announcement yet.

2015 FORMULA 1 UNITED STATES GRAND PRIX

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Nema nista od kvaifikacija.

    Comment


    • #17
      Još uvek ima nade da bude kvalifikacija, ali sve manje... Vidim da ništa nisam propustio sinoć i danas popodne... Osim da će Ferrari imati po 10 mesta kazne zbog promene motora, imaju poslednji set izmena za ovu godinu i iskoristili su ovu trku da završe sa time...

      Comment


      • #18
        Navijaci nisu normalni cim su dosli po ovakvom vremenu.

        Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

        Comment


        • #19
          Sta god mislili o Amerima kao naciji, jedno je sigurno, uvek postoji lik pored staze bilo da je navijac ili volonter koji te nasmeje do suza.
          Mnogo su mi gotivni zbog toga. Rodjeni su za manifestacije. Nikada necu zaboraviti razigranog debeljka koji je pozvao Noleta na ples!
          sigpic
          No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

          Comment


          • #20
            Ako se do 16 h tojest 23 po nasem vremenu vreme ne poboljsa, kvalifikacuje sutra u 9 ( 16 )

            Comment


            • #21
              A ako uračunaš večerašnju promjenu računanja vremena, u 15h po našem vremenu.

              Comment


              • #22
                7 sati razlike, negde sam se preracuno.

                Breaking - qualifying has been postponed until 0900 on Sunday.
                Last edited by Alan; 24-10-15, 23:02.

                Comment


                • #23
                  Zvanicno,kvalifikacije sutra u 15h po nasem.

                  Comment


                  • #24
                    Pa, bilo je zanimljivo čekati

                    Comment


                    • #25
                      Mogla bi trka (ako se odrzi) da bude zanimljiva zbog kise. Samo se nadam da se necu ponovo prevariti zbog F1. Ajde bre

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by Alen P View Post
                        7 sati razlike, negde sam se preracuno.
                        Nisi se preračunao, 7 sati razlike je sada, a koliko znam Ameri tek sledećeg vikenda prebacuju svoje satove za sat nazad, a mi ovog, tako da noćas od 3(tj 2) razlika između nas i Austina je 6 sati.

                        Comment


                        • #27
                          I... kad su kvalifikacije? Hoće li ih biti na SportKlubu direktno?
                          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            Napisao sam iznad, u 15h.

                            Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                            Comment


                            • #29
                              Koliko vidim, nema prenosa na SK.
                              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                http://squirrelstreams.com/

                                HD stream: 983a3e2b00512a85430bbd1300b6c8d4abac11c7 (treba ace player - http://acestream.org/ )
                                If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                                Comment

                                Working...
                                X