Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto GP - Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by Vibe View Post
    Procitao sam sve, u principu izmanipulisao si tekst da zvuci gore nego sto jeste jer ne volis Rosija.
    Nista nisam izmanipulisao,napisao sam samo ono sto sam procitao.
    Izjave mu nisu OK i pokazuju samo da se vec duze vremena opterec s MM i da ima brigu da ce jednog dana da bude uspjesniji od njega

    Comment


    • #32
      Ne vidim u cemu je problem sa izjavom. Jednostavno Rosi je tako protumacio i oni su rivali na stazi a bice i sledece godine, ako MM tako cuti i radi to sto radi onda i Rosi ima pravo da koristi svoje oruzije protiv njega. Jel se zali Rosi nekome sto ovaj pomaze(ako pomaze) Lorencu? Ne. To je njegovo misljenje i ima pravo da izjavljuje sta hoce a sto se tice pobeda i titula osvojice onaj ko je najbolji na stazi i ima najvise bodova. Samo ne znam na koji nacin to utice na MM jer on nema ove sezone sansu za titulu a ako pomaze ovom drugom i to je njegova stvar. Sledece sezone se krece od 0 pa cemo videti kako i sta. To da je Rosi prso su besmislice, on je vrlo svestan sta ce i kada da kaze tako da ostaje da se uziva u trkama...

      Comment


      • #33
        Ma izjava kao izjava, jeste potkrepljena nekim cinjenicama i ne bi Rossi sebi dozvolio da lupeta nesto bez argumenata, ima logike svakako...

        Sad ustao i premotao fp2 da gledam i imam sta da vidim...
        Doduse nije vozio taj poslednji brzi krug ali opet nije dobro

        Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • #34
          Originally posted by realnost View Post
          @cavu Moj prethodni post je posvećen Rosiju. I rekao sam ranije da nije isključeno da je Markez to radio, ali da to samo on zna. Ovde sam pisao o Rosiju, koji je očigledno popustio psihički, ali da to njegovi navijači ne žele da priznaju. Sramno je da on, velikan, izađe i na taj način pokuša da omete Markeza. Ako je stvarno najbolji vozač, neka to pokaže na stazi. Nema svrhe dalje da pričam kada je njegovim navijačima jedno oko otvoreno. Ako Rosi nešto uradi, onda je on doktor, ako Lorenco ili Markez učine to isto, oni su bezobrazni. Šta treba Markez da izađe, i da donese papir na kome je izračunao da je Rosi na Asenu mogao da ostane na stazi, da je hteo da ukoči, ali da je on samo skratio krivinu. Ponavljam, sve je to apsurd, i u toj situaciji sam bio protiv Markeza kada se žalio. Isto tako sam sada protiv Rosija sa ovim njegovim klasičnim žabarskim izjavama
          Iskustvo bajo moj,iskustvo čisto,prošlo je davno to vreme da se sve rešava brzinom na stazi,danas je podjedako bitno biti fit u glavi za svaku trku.Rosi pokušava da stavi pod prizisak i jednog i drugog.On je i suviše iskusan da bi psihički pao imao je dosta ovakvih situacija pa se vremenom namazao malo
          I da normalno da šta god on kaže za mene je upravu,a verujem i za većinu ovde.
          JEDNOSTAVNO VOLIM VALETA VIŠE OD KEVE I ĆALETA!!!

          Comment


          • #35
            Rossi je izveo nekakav zakljucak na osnovu posljednjeg Marcovog kruga. A slican takav krug je napravio i u Assenu gdje je u posljednjih par krivina nadoknadio 6-7 desetinki i skoro pa pobijedio.
            Marquez nije imao tempo da se odvoji ali se u posljednjem krugu opet drzao svog mota "sve ili nista" sto je i proslo ovaj put

            Comment


            • #36
              Dorna = Spania , pa kad ne moze mezimce MM da osvoji titulu bar nek bude Spanac kako zbog starih sponzora tako i novih , zna Rossi sta prica ...

              Comment


              • #37
                Odgledao sam celu konferenciju, izgleda to malo drugacije nego sto se zuji po medijima.

                Ono sto Rossi prica dobro je potkrepljeno, a na konferenciji se slozio i Iannone.

                Rossi moze da ima dva motiva, prvi je da zaista tako misli, a drugi da zeli da stavi pritisak na Markeza da se ne mesa u sampionat vise nego sto mora. Pametan potez, ali znacemo definitivno u nedelju.

                Comment


                • #38
                  Originally posted by Miletić View Post
                  Sad ustao i premotao fp2 da gledam i imam sta da vidim...
                  Doduse nije vozio taj poslednji brzi krug ali opet nije dobro

                  Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                  Zasto nije dobro? Tempo za trku ima bolji i to na tvrdoj gumi u odnosu na ostale koji su koristili srednje tvrdu. Nije vozio brzi krug za kvale tj. samo je izasao za osecaj pa zato gora pozicija. inace pre toga je bio brzi od Lorenca...

                  Comment


                  • #39
                    Ma znam to sve pratio sam trening samo ne volim da ga vidim tako nisko u poretku bez obzira na okolnosti



                    Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                    VALENTINO ROSSI #46

                    Comment


                    • #40
                      koliko ima istine u celoj priči, najbolje govore face ove dvojce.... Žizeli se steglo grlo pa ga izdao glas, a MM je imao onaj glupavi izraz deteta kad ga uhvatiš sa prstom u tegli od džema

                      Comment


                      • #41


                        Steze se omca... Zar neko zaista moze da misli da jedan veteran od 20 sezona, kroz karijeru poznat po izrazitoj mentalnoj snazi i inteligenciji, moze tek tako da pukne zbog nesto slabijeg rezultata i svima to pokaze?

                        Zna on dobro sta radi.

                        Comment


                        • #42
                          Ma neka osvoji još 5 titula na stazi, ne na konferenciji

                          P.s. šta predstavlja ovaj grafikon?
                          Last edited by Nerealan; 23-10-15, 10:54.
                          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                          До поновног сусрета, твој Швабо

                          mala H2H 2018/19
                          suicide
                          2019
                          velika H2H 2019/20

                          Comment


                          • #43
                            Ako je istina ovaj MM samo pogorsava moje misljenje o njemu. I ovako ga ne volim, govno malo, jos samo da zasere Rosijevu titulu i ima da poludim. Nek se vrati i igra sa igrackama i ne prilazi mu. Mnogo me nervira bre. Sve me ovo mnogo nervira.....im gonna lose my shit ako Rosi ne osvoji titulu.

                            Ni Lorenca nesto ne gotivim al je mnogo porastao u mojim ocima posle onog loma kljucne kosti kada se posle 24h borio za peto mesto u trci. Mada mi je ove godine isto nekako ljigav kao 2009 i 2010.

                            Molim vas, ne zamerite ruzne reci....suzdrzavam se da ne kazem nesto gore jer sam mnogo sad isfrustriran citajuci sve ovo. U mojoj glavi za Rosija nema kad ako ne osvoji titulu sad. Sledece sezone ne verujem da ce i MM i Lorenco praviti takve greske kao ove sezone.

                            Comment


                            • #44
                              Grafikon pokazije vrlo izrazenu nekonsistentnost Markezovih krugova u odnosu na ostale...

                              Comment


                              • #45
                                Sto vise ljudi analiziraju sve je veci konsenzus na Rosijevoj strani...

                                Grafikon je vrlo jasan. Markezova linija taman ispred Rosijeve dok Lorenco bezi, kada se Horhe dovoljno odvojio od Rosija, Markez drasticno dize tempo i prestize ga, zatim se Rosi ponovo pojavljuje blizu Lorenca, iznenada Markezov tempo drasticno pada taman tu ispred Rosija i obara njemu tempo, zatim neverovatan uspon i pobeda.

                                Ako je slucajnost, zaista je velika.

                                Comment

                                Working...
                                X