Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto GP - Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Konferencija je fantasticna, ono sto je Rossi rekao kako se Marc poigravao s svima, pogotovo s njime moze da prodje, ali ne bih to nazvala igrom koliko taktiziranjem. Naravno, Marc ce pokusati da pobedi na svakoj trci, da osvoji sto vise titula, samim time je i teze dostici Valeta, ali i dalje sumnjam da mu je Lorenzo drazi. Marc je i sam rekao da se njegov timski kolega bori za titulu onda bi pomagao, ovako vozi svoju trku.
    Sto se tice negativnih komentara u vezi s Inannoneom i njegovom voznjom, preticanjem zemljaka zaista nemam sta da kazem. Prosto nema potrebe za tako necim.


    P.S. Vale ce u nedelju zapoceti svoju 329. trku
    Last edited by Brana; 22-10-15, 18:09.
    sigpic

    Comment


    • #17
      https://www.facebook.com/devino.clas...type=2&theater

      za pojedince nek pogledaju od 22;40 do 24:20

      Comment


      • #18
        @Brana

        Ja stvarno ne znam sta da mislim, ali isto se moze postaviti pitanje, zasto ga ranije nije stigao, a mogao je sigurno. Onda bi I ovu dvojicu povukao sa sobom.

        Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

        Comment


        • #19
          Ima logike, Markez je toliko lako vozio da je ostavio preticanje Lorenca za poslednji krug da bi pravio sou jer uziva u tome i takav je vozac, a malo i zeli da bude pobednik u spektakularnim zavrsnicama ugledavsi se na Rossija tokom karijere.

          Niko ne moze da me ubedi da je vozacima koji se bore za titulu svejedno ko ce biti prvi ako vec oni ne mogu!

          Zasto bi Markez dozvolio (ako moze da utice na to) na primer da vozac A osvoji sampionat umesto vozaca B ako ga je taj vozac A u toj sezoni 3 puta izbacio iz trke!?

          Verujem u to da je namerno pravio sou sa svim onim silnim preticanjima i usporavao Rosija.

          Nema fer voznje do kraja sampionata.

          Kao i Pedrosa sto ima muda da se bori sa Rosijem kada zna da ovaj ne moze maksimalno rizikovati jer se bori za titulu.

          Comment


          • #20
            Smatram da je Markezu draze da Lorenco osvoji sampionat, ima dovoljno razloga.

            Nismo obracali paznju na njegovu voznju u trci zbog uzbudjenja same trke, ali sada kad se pogleda jasno je da je lagano mogao stici Lorenca i prestici kad god je hteo ali prava obilazenja su u poslednjem krugu.

            Comment


            • #21
              Nije prvi put da je on brži od vozača ispred, a da ne želi da ga pretekne, već da ga prati iz kruga u krug. Istinu zna samo Markez, a mi možemo da nagađamo što ničemu ne vodi
              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
              До поновног сусрета, твој Швабо

              mala H2H 2018/19
              suicide
              2019
              velika H2H 2019/20

              Comment


              • #22
                Nisam gledao PK ali sam procitao 2 clanka na MST, Rossi je totalno odlepio. Covjek je pripremljen s papiricima dosao i popljuvao Marqueza.
                Najzesca mi je izjava "Marquez je ljubomoran na mene,zato me je u Laguna Secci prestigao na identican nacin kao ja Stonera (kroz vadičep) iako je to mogao puno lakse da uradi 3 krivine kasnije)
                Matori ako mislis da neko takve stvari planira onda tebi stvarno treba Il dottore

                Comment


                • #23
                  Koliko glupo zvuči sve što serceg govori. Nelogično. Po onome što kaže, ROSI je uvek u pravu! I mi trebamo da verujemo u sve što on kaže. Apsurdno. A tek kada je rekao da je neko drugi to izjavio rekli bi smo da je popustio, ovako ne verujem da je ROSI popustio. Pa on čovek ima najviše razloga da prsne, 10a titula je u vazduhu, posle 2 očajne godine u Dukatiju, 2 onako u Yamahi. Ogroman je to teret i on pokušava da prebaci vruć krompir na Markeza. Jadno, al takav mu je fazon
                  Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                  До поновног сусрета, твој Швабо

                  mala H2H 2018/19
                  suicide
                  2019
                  velika H2H 2019/20

                  Comment


                  • #24
                    Vas dvojica mislite da je Markez najvan,možda ima samo dečačko lice ništa više

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by Damir View Post
                      Nisam gledao PK ali sam procitao 2 clanka na MST, Rossi je totalno odlepio. Covjek je pripremljen s papiricima dosao i popljuvao Marqueza.
                      Najzesca mi je izjava "Marquez je ljubomoran na mene,zato me je u Laguna Secci prestigao na identican nacin kao ja Stonera (kroz vadičep) iako je to mogao puno lakse da uradi 3 krivine kasnije)
                      Matori ako mislis da neko takve stvari planira onda tebi stvarno treba Il dottore

                      Gde je rekao da je Markez ljubomoran, moze link?

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by Vibe View Post
                        Gde je rekao da je Markez ljubomoran, moze link?
                        Njemacki Motorsporttotal. U clanku pise da se Rossi nakon PK otvorio italijanskim medijima i da je tamo pricao kako mu je Biaggi drazi od Marqueza, kako je Marquez dijete koje razmislja "ako necu ja da pobijedim neces ni ti", da je ljubomoran na njega i da mu se sveti za Argentinu i Assen. Na papiru je imao MM vremena iz Australije i dokazivao im kako je MM mogao brze ali nije htio, razocaran je jer je MM automatski vracao poziciju kad bi ga on prestigao...

                        http://www.motorsport-total.com/moto...-15102302.html

                        Comment


                        • #27
                          Rossi: "His bad luck was that on Sunday Jorge was not so strong, because otherwise it would have been over already. Instead, he always kept Jorge in check, knowing that he could catch him within 3 laps, and then tried to slow me and Iannone, perhaps trying to put other riders between me and Lorenzo. And in the end, that's what he did. It is clearly quite worrying, but it doesn't worry me too much."

                          “He would prefer Lorenzo to win," Rossi claimed. "He is angry at me for a personal matter. Although he never said it, he thinks that in Argentina I made him crash; and then at Assen he is still thinking about the last chicane, in his head he feels he should have won that race. Since then he has been angry and thinking like a child: I do not win, but you do not win either. At this point, the lesser evil is for him is for Lorenzo to win.”

                          "If I win another title, then [Marquez] knows that he will have to win one more to overtake me. If instead Jorge wins, then they have more or less the same."

                          "If he's faster yet slows down to get involved in the battles further back, it could become difficult. Because he has nothing to lose, but I do. I have to be wary. I'm sorry and I'm quite angry. I did not expect that Marquez was an obstacle for this Championship, I thought I was only fighting against Jorge, as it should be.”

                          “At Laguna Seca [2013] he wanted to do what I had done to Stoner five years before, when he could easily have passed three corners later. It was the first signal. And I said so, but I did not want to believe it. To think evil, it takes forever.”

                          "In the long run, I prefer more [Max Biaggi's] behaviour. We were obnoxious to each other, but at least it was clear and honest."

                          Cinjenica je da je MM usporio Rosija i Janonea i mislim da bi obojica bili ispred Lorenca. Sad da li je to uradio namerno ili ne je pitanje. Kada je sredinom trke pretekao Lorenca lagano onda od jednom usporava drasticno bori se sa ovom dvojicom, Lorenco se odvaja na 1,1s a onda ga lagano prestize u poslednjem krugu. To je cinjenica i vidi se. Rosi ne kaze da ovaj pomaze Lorencu vec da radi protiv njega(Rosija) jer smatra da ako Lorenco uzme jednu titulu lakse ce stici Rosija po br titula. MM nije uopste naivan i naravno da razmislja o svemu. Na ovom nivou nista nije slucajno tako da je svasta moguce...
                          Last edited by mikisavic89; 23-10-15, 09:37.

                          Comment


                          • #28
                            Procitao sam sve, u principu izmanipulisao si tekst da zvuci gore nego sto jeste jer ne volis Rosija.

                            Comment


                            • #29
                              @cavu Moj prethodni post je posvećen Rosiju. I rekao sam ranije da nije isključeno da je Markez to radio, ali da to samo on zna. Ovde sam pisao o Rosiju, koji je očigledno popustio psihički, ali da to njegovi navijači ne žele da priznaju. Sramno je da on, velikan, izađe i na taj način pokuša da omete Markeza. Ako je stvarno najbolji vozač, neka to pokaže na stazi. Nema svrhe dalje da pričam kada je njegovim navijačima jedno oko otvoreno. Ako Rosi nešto uradi, onda je on doktor, ako Lorenco ili Markez učine to isto, oni su bezobrazni. Šta treba Markez da izađe, i da donese papir na kome je izračunao da je Rosi na Asenu mogao da ostane na stazi, da je hteo da ukoči, ali da je on samo skratio krivinu. Ponavljam, sve je to apsurd, i u toj situaciji sam bio protiv Markeza kada se žalio. Isto tako sam sada protiv Rosija sa ovim njegovim klasičnim žabarskim izjavama
                              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                              До поновног сусрета, твој Швабо

                              mala H2H 2018/19
                              suicide
                              2019
                              velika H2H 2019/20

                              Comment


                              • #30
                                Dorna ...kome pripada ?

                                Comment

                                Working...
                                X