Announcement

Collapse
No announcement yet.

НБА Фантази 2015/2016

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije umetnost dobiti me sa osakacenim sastavom.

    Da puknem ovu nedelju pa da izvisim za PO, sa ovom grupom invalida ne mogu dalje od cetvrtfinala.

    Comment


    • Originally posted by Reise View Post
      Dobar si prognozer Bastia. Ispunio sam obecanje da ces da padnes sa mnom u duelu.

      Colicu, spremi za ovaj plej of, moram da ti vratim za onaj poraz.

      Unleashed team ide ka three-peatu!

      Ovo je vjerovatno najaktivniji fantazi sto se tice kosarke na SK ikad. Do sad je uglavnom bilo tri tima koja konkurisu za sampiona, a sad mogu da osvoje svi sto ce uci u plej of. Mnogo je zanimljivije ovako.
      Jbg nije išlo bez 3 i po važna igrača, ali biće zanimljivo u play offu sigurno, jedva čekam.

      Comment


      • Je l' ubagovao jos nekom fantasy? Ne mogu da namestam tim, ne reaguje na klik ni "move" ni "submit", a kad kliknem na ime igraca, ili vest ikonicu pored, samo mi refreshuje stranicu.

        Comment


        • Meni radi sve normalno

          Comment


          • Cini mi se da je i meni bilo tako sinoc nakratko. Nemam nikakav savjet da ti dam osim da sacekas.
            sigpic

            Comment


            • Hvala Lekso, do Firefoxa mi je nesto izgleda, radi normalno na Chromeu

              Comment


              • Meni na Chromeu već par dana isti problemi. Ne pomaže ništa, šta god da probam, pa se prebacim na "Classic Clubhouse" da mjenjam postave.

                Comment


                • Ostao sam sada i bez Batlera na 3-4 nedelje.

                  Ovaj fantazi mi je medju najmaleroznijim.

                  Comment


                  • Koliko sam ja pretprpeo povreda, to je vec katastrofalno. Warren zavrsio sezonu, Mirota toliko da propusti fantasy do kraja, Bosh i dalje znak pitanja, ali kontam da je i on gotov, Olynyk 3-4 nedelje. Kontam da cu preziveti na trecem mestu, ali kome budem zapao u prvoj rundi, verovatno me izbacuje. Steta. Odlican drugi deo sezone, moglo je nesto vise da se gadja, ali jbg.

                    Nista od revansa Riese
                    sigpic

                    Comment


                    • Da ti se ja padnem, to bi bio cripple fight.Ja cu sledece nedelje sigurno da igram bez Batlera i vrlo veroatno Gordona. Vec 2-3 nedelje igram sa 11 igraca u rotaciji.

                      Comment


                      • Sto da vam kazem, ugrabite nekoga sa FA liste.
                        Ove nedelje pocinje plej of...

                        Maricu, ides na Bastiu vjerovatno. Nema sanse njega bez Butlera da izbacis. Papiju su se oporavili svi, on je favorit da osvoji ovo.
                        sigpic

                        Comment


                        • Pa ja kupim brate, ali pitam se sta ce mi nadoknaditi Bosh-ovih 20 poena i 10 skokova po mecu? Olynyk-a i mogu da zamenim, pokusacu sa Lovernjom, Mirota je bio jedan od razocarenja sezone, zamenio sam ga Lavoy Allen-om, nisam igubio previse tu. Warren mi je bio dzoker, koji jeste malo posustao na zadnjih par utakmica, ali opet bi dosta vredeo. Pokusao sam da ga menjam Burks-om, nikakav info o njegovom povratku vec 3 nedelje. Na kraju sam ga zamenio Thornton-om. Bosh-a cu ostaviti jos malo da vidim kakav mu je status. Na nekim mestima citam da je gotov na bar do kraja regularne sezone, a neki kazu da bi mogao da krene da igra vec nakon par utakmica. Sve u svemu, pukao sam
                          sigpic

                          Comment


                          • Meni je Bosh bio prvi pik prosle sezone, pa sam osvojio.

                            Imas dosta boljih od Lavoya, Lauvergea i Thorntona u FA. Pogledaj to bolje.
                            sigpic

                            Comment


                            • Čestitke colketu na pobedi, ipak me dobio na kraju 5:4

                              Ko je Wu Tang Clan?
                              Last edited by Lord Aleksoni; 29-02-16, 10:52.

                              Comment


                              • To je trigger.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X