Announcement

Collapse
No announcement yet.

НБА Фантази 2015/2016

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by p4p1 View Post
    Cestitke Reise, otres'o si ove moje mucenike. Len je bas bolestan pickup bio.

    3peat u najavi?
    Lena sam istrpio dva mjeseca, znao sam da ce na kraju da se isplati.

    Drz se Bastia, dolazim po tebe.
    sigpic

    Comment


    • Tony Allen i JaMychal Green!

      HAHAHAHA
      sigpic

      Comment


      • Između svega, mislim da će onaj meč GSW-Portland biti i presudan

        Jel ok ovo za Mirotića, nisam siguran da li ga je neko dropovao, ako se dobro sjećam bio je povrijeđen i među FA?
        Last edited by Bastia33; 08-03-16, 13:32.

        Comment


        • Ne brini, nije ga doticala ruka koja ne moze da se dira.

          Dobices me sigurno, skoro svi igraci ti igraju cetiri meca, a meni glavni samo tri. Steta sto ovo finale nije na dvije nedelje...
          sigpic

          Comment


          • Dropovan je bio Mirota.

            Ja moguce da cu da dropujem Okafora i Konlija posto mi trebaju zdravi igraci.
            Last edited by Ricma; 08-03-16, 14:39.

            Comment


            • Biće ovo gusto... U nedelju imam samo jednu utakmicu, ti imaš 3, a noćas imamo i viška igrača. Uff

              Comment


              • Zamalo da mi pomognu ove letece izmene da dobijem triggera, sutnuo sam Konlija, Okafora i Batlera i verovatno veceras preokrece u asistencijama i u jos jednoj kategoriji i dobija me 6-3.Poslednjih mesec ipo dana su me bas izmasakrirale povrede.Vise nego Colica.

                Comment


                • U jbt, vama se sve svelo na Vujacic & Williams vs Calderon & Huertas.

                  Kako su bitne samo ukradene i trojke, a posto valjda 4-4-1 odgovara Risu, rekao bih da ce biti neizvesno do kraja. Nekih 60% sansi dajem Bastiji.

                  Comment


                  • Ukrade loptu Vujacic.

                    Nije bilo neizvjesnijeg duela u finalu sigurno.
                    sigpic

                    Comment


                    • Calderon slepac nume otvorenu trojku dubode.
                      Mislim da se nikad nisu ni uzimali igraci zadnjeg dana, vi ste sve sto ste mogli pokupili

                      Eto, da i Lakersi vs Knicski dobije neki takmicarski smisao

                      Comment


                      • To je to izgleda, Derrick Williams jos jedna ukradena.

                        Svaka cast Bastia.
                        sigpic

                        Comment


                        • Cestitke Bastia

                          Comment


                          • Kakav user ovaj Bastia, mene prodje za jednu tricu, a ovamo dobije Riese-a za 2 ukradene Cestitke buraz
                            sigpic

                            Comment


                            • Kako sam juče naložen otišao na spavanje kad je Frye ubo 5/7 trojke, i kako sam jutros bio popišan kad sam prvo ušao na statistiku Knicksa i vidim da je ovaj Vujačić prodao dušu i bacao cigle kad god je stigao. Sreća pa me nije skroz upišao.

                              Što se promjena zadnji dan tiče, nisam planirao ništa mjenjati, već sam bio spreman izgubiti samo sa Turnerom noćas, ali vidim Reise je odradio mobilizaciju, morao sam odgovoriti.

                              Hvala svima, dobra prva sezona, bilo je dosta neizvjesno u play offu, sve sam se na male brojke provukao... Zabavna igrica, sledeće sezone igram fer, ali opet neko će morati da me zaustavi

                              Comment


                              • Ja sam za da se sledece godine smanji broj igraca na 12 ili 10. Svi ce biti aktivni, vise ce biti prostora za manevar, a samim tim ce biti i zanimljivije.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X