Announcement

Collapse
No announcement yet.

НБА Фантази 2015/2016

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neznima me jezik.
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Originally posted by Tarantula View Post
      Neznima me jezik.
      Daj wade ili Howard
      Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

      Comment


      • Otišli.
        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • Originally posted by Tarantula View Post
          Otišli.
          Evo upravo sam ti posaljio za wade... A za howarda nisam mogao
          Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

          Comment


          • Onda je Bastia vratio Wadea.
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Stvaro ne znam kako vas nije sramota. Bledsoe koji povredjen do kraja sezone za Irvinga. Za ovo ban treba da ide.
              sigpic

              Comment


              • Ma nema veze.
                Opušteno.
                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                Comment


                • Originally posted by colke995 View Post
                  Stvaro ne znam kako vas nije sramota. Bledsoe koji povredjen do kraja sezone za Irvinga. Za ovo ban treba da ide.
                  Pa nije prihvatio na silu... Ako sledi nba i ako zna ste se desava u ovom trenutku naravno da nece da prihvati Sta sam ja kriv kad on zeli takav trejd
                  Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                  Comment


                  • Prihvatio je zato sto ne igra i zato sto koristite situaciju. Ali ima veto na trade, bez brige.
                    sigpic

                    Comment


                    • Uf koji sam ja nered pokrenuo onim svojim sranjem... Izvinjavam se Tarantuli što sam ga uvukao u ovo, i momci nemojte to da radite više , ja sam pokušao nešto glupo, nije se ostalim svidjelo, povukao sam svoju odluku. Hajde da godinu završimo na finoj noti, udrite veto na ova sranja, ako koji trejd prođe, molio bih učesnike da ga odmah vrate.

                      Comment


                      • Zahvaljujuci Reise-u ako mi ekipa ostane zdrava imam realne sanse da zavrsim peti.Samo su mi problem asistencije i slobodna bacanja.Za ovo drugo sam jos na draftu resio da se ne cimam puno, ne znam ni ja koga bih drugog draftovao u trecoj rundi na mojoj poziciji.Samo asistencije smatram problemom.

                        Comment


                        • Dijelim ja i igrace i poene.
                          Eno Colke se pita ko je bacio Willa Bartona, ja sam Colke, jer sam mislio da ga niko nece pokupiti i da imam vremena da ga vratim u tim. Jos i Fourniera sam bacio. Jbg, nestrpljiv sam. I bez njih sam dovoljno jak.
                          sigpic

                          Comment


                          • I Fournier-a sam pokupio Nema nazalost dovoljno dobrih free agent igraca, pa gledam da l ce uvek neko da se zajebe. Mislim da ce Warren bas sad eksplodirati kod mene
                            sigpic

                            Comment


                            • Neko da zeli trejd za knight I valanciunas?
                              Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                              Comment


                              • Originally posted by colke995 View Post
                                Nema nazalost dovoljno dobrih free agent igraca
                                Ima ima, uvijek ima dobrih FA, samo treba znati gdje gledati

                                Comment

                                Working...
                                X