Announcement

Collapse
No announcement yet.

НБА Фантази 2015/2016

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • А што пишете у теми од прошле године?
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • Bastia brate, prvi si, i ovakve dilove pravis. Reci ti meni kako te nije sramota?
      sigpic

      Comment


      • Ne voli konkurenciju Bastia... Prvo zaveo Ukija, pa sad Tarantulu, ocigledno mu duguju nesto.
        sigpic

        Comment


        • Moram i ja malo da prijetim, neće samo Reise da reži

          Comment


          • Bastia toliko jak a samo 5:4 me dobio

            Comment


            • Ja cu da se igram malo Sterna, a vi kako 'ocete

              Comment


              • Svi koji citate ovo, ako mozete da udjete na mail i da stavite veto na ovaj trejd. Smijesno bi bilo da ovo dozvolimo. Ajde onaj trejd Whitesidea mogu nekako da progutam, ovaj necu stvarno.

                EDIT: Ustvari, ima opcija sa desne strane, ovo 'Pending trades', jos lakse. I ako moze veto naravno da stavite.
                Last edited by Reise; 30-12-15, 23:57.
                sigpic

                Comment


                • Reise ako ti toliko smeta, vratićemo, nije problem.

                  Comment


                  • Smeta brate, treba li i ja sad da iscimam nekog ko ne igra ovo vise i da ga pitam da mi da Duranta za Meyersa Leonarda. Necemo se glupirat stvarno.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Reise View Post
                      Svi koji citate ovo, ako mozete da udjete na mail i da stavite veto na ovaj trejd. Smijesno bi bilo da ovo dozvolimo. Ajde onaj trejd Whitesidea mogu nekako da progutam, ovaj necu stvarno.

                      EDIT: Ustvari, ima opcija sa desne strane, ovo 'Pending trades', jos lakse. I ako moze veto naravno da stavite.
                      Мојне да мешаш моју "наивност" са преварама. Јебига, мислио сам да ће Хасан бити слабији ове године.
                      Arise, Serbia!
                      You fell asleep long ago,
                      And have lain in the dark.
                      Now wake up
                      And rouse the Serbs!


                      sigpic

                      Comment


                      • Pa vidim niko se nije sjetio, a reko da vam naplatim zato što ste mi šuknuli i niste me čekali za draft
                        Uroša nisam izradio, pitao sma ga koga traži za Hassana i sam je predložio trejd sa Thomasom...

                        Ok, vraćam čim budem imao opciju.

                        Comment


                        • Taman sam pomislio da budem Deda Mraz i poklonim Dzimija Batlera i Tadeusa Janga u dva odvojena trejda.Nego rekoh bice belaja.

                          Comment


                          • Ako neko hoće nekog mog igrača, nek slobodno pošalje svog najslabijeg.
                            Pošto neigram više ovo.
                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • Ajde Tarantula razmotri ponude..

                              Comment


                              • Originally posted by Tarantula View Post
                                Ako neko hoće nekog mog igrača, nek slobodno pošalje svog najslabijeg.
                                Pošto neigram više ovo.
                                Odlicno, taman ces imati vremena da naucis svoj maternji jezik.

                                Comment

                                Working...
                                X