Announcement

Collapse
No announcement yet.

Shanghai 1000 / 2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam ja tu ništa radio

    vidiš da ni ja ne umijem

    Comment


    • Strasno ste konfuzni, kad god na activity vidim neki novi post mislim za shminku da je FC, a za NIja da je shminka
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by shminka View Post
        Nisam ja tu ništa radio

        vidiš da ni ja ne umijem
        A jes vala, i ti ne licis na sebe vec duze vreme
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Vizuelizacija je cudo Vladane. Nije to samo slucaj sa tobom vec sa svima
          A shminkeru je Stefi uturio koliko se secam, mada ko ce vas sve pohvatati, silni grupnjaci se ovde vode...
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Šta ja tek da kažem posle ove pauze..hahahhaha.. ludilo...
            Ali shminka zašto i dalje nosiš Rafu? Ili je to nešto novo...?

            Pa dosadno deci (izvini NI ).. kad ovaj naš toliko dominira, vrv su onda išli logikom... daj da se igramo malo na nepoznatom terenu, gde svako svakog može da pobedi.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Bojana,

              Ja sam se kladio sa Mr Wolfom i izgubio.

              Dobio sam dva sjajna avatara, majstor ih je birao, ma ko to bio.

              Ti pominjes da je shminka bio ukljucen.

              Comment


              • Originally posted by NI View Post
                Bojana,

                Ja sam se kladio sa Mr Wolfom i izgubio.

                Dobio sam dva sjajna avatara, majstor ih je birao, ma ko to bio.

                Ti pominjes da je shminka bio ukljucen.
                Aaaaa, ja sam mislila da si se kladio sa shminkom, moja greska
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Pa dosadno deci (izvini NI ).. kad ovaj naš toliko dominira, vrv su onda išli logikom... daj da se igramo malo na nepoznatom terenu, gde svako svakog može da pobedi.
                  Pa nije bas to bilo tako dominantno u finalu USo.

                  Comment


                  • Zahvaljujuci Roletovoj dominantnoj publici je Nole uzeo pehar
                    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                    Comment


                    • Originally posted by NI View Post
                      Pa nije bas to bilo tako dominantno u finalu USo.
                      Hhhahaha..tužan smajli ko da je izgubio Bože me oprosti.... a jel misliš da će za par godina, koliko sledeće, neko pamtiti kakav je meč bio, ko je dominirao...ili ko je uzeo trofej?
                      Mislila sam na dominaciju tokom cele godine, koja btw još uvek traje.
                      Čitala sam jutros malo temu, onako na preskok i tvoj zdrav razum NI uvek preovladava...i deliš packe.. nije to loše.. glas razuma
                      Pusti navijače da uživaju, ovo je naš momenat...važno je da je Novak na zemlji, a naše oblake ne rasteruj... bar ne još, dok smo na njima

                      Novak Djokovic is the first player in tennis history to hold six Masters 1000 titles at the same time.
                      Prvi u ovome, prvi u onome.. a i dalje broji(mo) i igra (se).
                      Last edited by miloolja; 19-10-15, 11:39.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Hvala Olja.

                        Poslije USO finala, ja se jos uvijek plasim Federera na brzoj podlozi. Zato je tuzna faca.

                        Inace ja pomazem slavlje dajuci tu i tamo neku statistuku od koje staje pamet.

                        Comment


                        • Pa zar misliš da će Fed i sledeće godine da ponovi ovu formu i igru?
                          Pa u tom kontekstu da pomenem, ajd ne USO, već Sinsi Ako očekujemo/plašimo se...da će Novak pasti u formi, jer jednom i mora.. pa moraju i drugi..ili da je ne podignu do krajnjih granica, koja im svakako potrebna za Novaka..

                          Nisam razumela, na čemu hvala?
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Mislim da vam više nikakve vradžbine i sujeverja ne pomažu.

                            Koja je fora sa Stankom na avatarima Novakovaca?
                            Nesto razmisljam da ja otvorim temu pred neki masters ili GS, nisam teniski strucnjak ali nekako su se snaci
                            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                            Comment


                            • Svaki pravi navijac se plasi.

                              Federera sam otpisivao nekoliko puta. Prije samo dva mjeseca on je totalno nadigrao Novaka u Sinsinatiju. Potom je bio ravnopravana na USO u uslovima koji su odgovarali Novaku. Ne mislim da ce njegova forma da drasticno padne naredne godine. Na brzoj podlozi ce da bude opasan konkurent.

                              S druge strane, iako mislim da ce Novak jos 2-3 godine biti na ovom nivo, fluktuacije su neminovne. Bice losijih nedjelja kao Montreal i Sinsinati ove godine. Bice i nepovoljnog spleta okolnosti kao RG ove godine. I inspirisanih protivnika. Mene je vise strah inspirisanog Federera nego inspirisanog Vavrinke.

                              Hvala na komplimentu.

                              -----------

                              Pertla,

                              Ovo moje otvaranje i nije bilo tako lose. Bojana moze da posvjedoci.
                              Last edited by NI; 19-10-15, 18:35.

                              Comment


                              • Originally posted by Pertla View Post
                                Nesto razmisljam da ja otvorim temu pred neki masters ili GS, nisam teniski strucnjak ali nekako su se snaci
                                Slobodno probaj, bas razmisjlam sta treba za da Rafa osvoji masters koji mu nedostaje, recimo Pariz. Mozda si bas ti srecne ruke.

                                Comment

                                Working...
                                X