Announcement

Collapse
No announcement yet.

Shanghai 1000 / 2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zivo me interesuje ako neko moze da izvuce taj podatak da ne jurim ja i ne prekidam gledanje filma.
    Koliko Tomas Berdih ove godine ima top 10 pobeda. A moze i koji mu je skor protiv top 10 igraca?
    Unapred zahvalan ...
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Originally posted by NI View Post
      Po svim trim osnovama. Ukljuci i osjecaj za loptu. Ali oni imaju po 10 sentmetra vise. To je ogromni problem.
      Znaci po tebi Karlovicev BH je bolji od Raonicevog? Ne bih se slozio sa tim. Oba su losa ali je Raonicev za nijansu manje losiji.

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        Zivo me interesuje ako neko moze da izvuce taj podatak da ne jurim ja i ne prekidam gledanje filma.
        Koliko Tomas Berdih ove godine ima top 10 pobeda. A moze i koji mu je skor protiv top 10 igraca?
        Unapred zahvalan ...
        Ove godine ima 2:9, znam da je jedna protiv Nadala na AO, a ne znam koja je druga

        edit.
        Nasla, druga je protiv Raonica, ali mu je Raonic predao taj mec
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          Koliko Tomas Berdih ove godine ima top 10 pobeda....
          2 (protiv Nadala i Raonica)

          Mada, Nadal je bio raspad. A, Raonic je jednostavno Raonic.

          Comment


          • Protiv Raonica u MC, ovaj predao.

            Comment


            • E kakav je Rob... To je rob zivota, a pricao nesto pred pocetak sezone kada su mogli Cilic i Vavrinka moci cu i ja da uzmem slem.
              Decko ti prvo moras da naucis da dobijas tenisere koji su kvalitetniji od Tomija Robreda, pa onda mozes o necemu da pocnes da mastas ... a kasnije se mozda ta masta i izrodi u neku nadu... a nada se realno nikada nece pretvoriti u mogucnost (za Tomicu) ali ajde ....
              ROB ZIVOTA!!!!
              Last edited by Sandugp; 16-10-15, 14:46.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by skeptik View Post
                A da visina nije uvek presudna imamo primer Federera 186 cm i Delpotra 198 cm gde je Federer daleko bolji server.
                Federer je klasa i prica za sebe, tako da njega bas i ne bih uzimao za primjer.

                Ako generalno gledamo na stvari, svaki dvometras ce uvijek imati bar iole solidne rezultate ukoliko se posveti tenisu, tako da je visina i te kako ogromna prednost (prakticno i garancija da ces imati solidnu karijeru, ako si u stanju da finansijski ispratis sve popratne detalje: putovanja, treneri i slicno), a ova navala "kosarkasa", koji su poslednjih godina okupirali teniske terene, postala je iritantna, a tenis ucinila prakticno negledljivim.

                Cak je i Chris Guccione igrao finala ATP tunira.
                Last edited by Alemannia Aachen; 16-10-15, 14:54.

                Comment


                • Porazavajuca cinjenica

                  Andrew Burton ‏@burtonad
                  .@MithiTennis Novak Djoković won his first Masters 1000 in Miami 2007. Nearly 9 years later, no-one younger than him has won one.
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by Alemannia Aachen View Post
                    Federer je klasa i prica za sebe, tako da njega bas i ne bih uzimao za primjer.
                    Imas i Almagra koji je visok 182 cm a ima prosecan 1.servis preko 200 kmh, bar je imao dok se nije povredio. Visina jeste prednost prilikom servisa ali treba jos nesto da bi to dalo rezulatata na terenu.

                    Comment


                    • Bogami Murray fantasticno riternira...Nole mora da podigne servis inace ce ga probijati,brine me snaga u Murrayevim udarcima...

                      Comment


                      • Standardna situacija na forumu pred duel sa Endijem. Brine se, Novak nema sanse ako to i to... Na ovakvoj podlozi mislim da ce do kraja karijere oni imati podjednake sanse za pobedu u medjusobnim duelima. Novak vodi 19-9 stoga mu dajem vise sanse i sutra, al ne bih bio iznenadjen Endijevom pobedom. Sve dok je on fizicki spreman, mucice on Novaka uvek. E sad, uzdam se da ce Novakovo samopouzdanje i ovogodisnja forma prevagnuti u bitnim trenutcima kao sto je to bilo i do sada. Mucenje je svakako zagarantovamo, verujem da ce standardno pasivno krenuti i polako lomiti Endija.

                        Inace Endi je poslednji put izgubio neko finale a da to nije od Novaka na W 2012 od Federera
                        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment


                        • Originally posted by skeptik View Post
                          Imas i Almagra koji je visok 182 cm a ima prosecan 1.servis preko 200 kmh, bar je imao dok se nije povredio. Visina jeste prednost prilikom servisa ali treba jos nesto da bi to dalo rezulatata na terenu.
                          Pa, u pravu si. Npr. Tipsa je za svoju visinu takodje dosta dobar na servisu, bas kao i Kohlschreiber.

                          Ja i ne sporim to. Samo kazem da ce prakticno svaki igrac koji je visok 200+ cm sigurno imati neke rezultate, sto im daje nenormalno veliku prednost u odnosu na vecinu igraca od kojih mnogi nikada nista i ne ostvare na ATP Tour-u, iako duplo vise rade i treniraju od dvometrasa. S obzirom na to da ovdje nije rijec o sportu u kojem postoji fizicki kontakt, onome na drugoj strani mreze preostaje samo da stoji i gleda protivnika koji "siluje" lopticu.

                          Cini mi se da je svojevremeno Andre Agassi predlagao da se ukine prvi servis.

                          Comment


                          • A polifinale, posto se to sutra igra?

                            Sent from my D5803 using Tapatalk
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              A polifinale, posto se to sutra igra?

                              Sent from my D5803 using Tapatalk
                              Znam pametnice da se to igra sutra, al eto ako dobije sutra, titula je osigurana
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment


                              • Originally posted by prskaj View Post
                                Inace Endi je poslednji put izgubio neko finale a da to nije od Novaka na W 2012 od Federera
                                On je izgubio od Novaka finale u Sangaju 2012 ali to je jedan od onih neverovatnih Novakovih meceve gde se vracao iz mrtvih takoreci. Gubis 1:0 u setovima i 5:4 u drugom. Marej servira za pobedu, ima 30:0 i ti mu odigras hot-dog (5min i 20 sec na snimku) i osvajas poen. Ostalo je istorija.

                                Comment

                                Working...
                                X