Announcement

Collapse
No announcement yet.

2018 FIFA World Cup Russia - Kvalifikacije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Englezi nemaju fudbalske strucnjake,mada kakve igrace imaju tesko da bi im iko pomogao,nikad nista od njih

    Comment


    • Vec duzi niz godina to je cirkus od reprezentacije.

      Sent from my Samsung using Tapatalk

      Comment


      • Kakav poklon golmana, ali kakav rutinski lob Gabriel Jesusa.. iskidao je svaku koju sam ga gledao, nema greške s njim, jackpot ubo' City

        Argentinci se mučili u prvom, u drugom odmah na startu Kunu odbranjen penal. Dosta konkretnije su krenuli drugo, verujem da će okrenuti

        Comment


        • Argentini plasman na SP stvarno moze doci u pitanje ako veceras ne uzmu. Naredne 3 su im Brazil ( koji gazi sve redom otkako je otisao pacijent i dosao Tite ) , Kolumbija i Chile . Aguero i Higuain se brukaju veceras, ovaj prvi pogotovo ..

          Vidio sam gol malise za Brazil, bravo buduca zlatna lopto
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Daleko ispred Evrope,Juzna amerika trenutno,jedino donekle Nemci deluju ozbiljno od ostalih nema nista,koliko god ja navijao za Italiju,mnogo tanko.
            Brazil ce biti buduci osvajac svetskog prvenstva 2018,uz Nemce najveci potencijal mladih igraca koji ce za dve godine kidati,a i najlepse igraju vec sad,od kad ih je poslozio Tite.
            Taman ce da se sve poslozi imace najbolje mlade i starije iskusne.
            P.S. jedina ekipa koju ne volim iz Juzne amerike je Argentina,i nadam se njenom ne odlasku na prvenstvo.

            Comment


            • Otkako su im otišli pacijenti.. množina Lepo je opet imati normalan Brazil na fudbalskoj mapi sveta

              Mnogo su tanki Gaučosi bez oca, ljudi vide ludačku napadačku artiljeriju i misle da oni time sve rešavaju. A to što ti je najbolji kreativac trenutno Banega, koji jeste majstor, ali je užasno nekonstantan i nepouzdan, odbrana daleko od neke sigurne sa sve ovim pacijentom an golu. Ništa dok se ne vrati Messi i krene da deli lopte

              Evo stiže Peru do izjednačenja, očajan je Chile u ovim kvalama.. generalno mi se čini da je opao nivo najjačim repkama iz zadnjih par godina, osim Brazila naravno. Mislim pre svega na Chile, Kolumbiju i Urugvaj.. tako da ne verujem da će se baš toliko obrukati Argentinci, ali ono ko zna. Bez Messia bi im svakako bilo gusto
              Last edited by p4p1; 12-10-16, 02:13. Reason: typo

              Comment


              • Ne postoji zicer koji Iguain ne moze promasiti.

                Bravo za bracu Paragvajce, pa da ih preskoce od narednog kola. Igraju dobro ove kvalifikacije, jedino taj poraz kuci od Kolumbije se mogao izbjeci, ali sve u svemu sa ovom formom ce biti medju pet valjda.
                sigpic

                Comment


                • Nepokolebljivi Vidal vraca nadu .
                  Argentincima ni Mesi nece pomoci,ko slabije prati fudbal,i pogleda im odbranu nece znati dva igraca,a i ako kojim slucajem prodju na prvenstvo, tamo nista uraditi nece,kad im pogledas mlade nemaju nijedno ime ,bukvalno,plus ce sadasnje zvezde biti starije,a i izbor selektora im se granici sa izborm Engleza.
                  A imali su Pekermana,u poslednje vreme on im je bio najbolji izbor, koga otersase cini mi se kad ispade covek na penale od Nemaca

                  Comment


                  • Igra Argentine otkako ih Bauza vodi me podsjeca na igru Brazila dok ih je vodio diletant koji je bio prije Titea ( da mu ne tipkam ime ) . Bas, bas jadno . Naravno, bit ce to dosta bolje kad se Leo vrati i mislim da su oni uz Brazil i Urugvaj treci sigurni za SP, mada fkt ako u naredna 3 kola zeznu, a imaju prejebene protivnike mogli bi biti u velikom problemu, mada mislim da ce Kolumbiju kuci rutinski odraditi. Chileu ova pobjeda bas bas mnogo znaci.

                    Mislim da ce Paragvaj prvi ispasti iz trke, a licno bih volio da Kolumbija ne ode na SP. I moram reci da mi je Perua zao, fakat ljudi sa svima igraju, imaju igru, imaju sanse, sve, od Argentine su u proslom kolu bili bolji i nadigrali ih ( bar u drugom poluvremenu koje sam gledao ), ali rezultati izostaju. Po prikazanoj igri su sigurno trebali imati bar 12-13 bodova, ali jbg .

                    I ne znam samo kakav "ugovor" ima Sergio Romero s Argentinom, pa brani svaku utakmicu iako imaju bar 2 golmana koji su za njega Buffon licno. Rulli iz Sociedada i Armani iz Atletico Nacionala, koji je ne najjaca, nego ubjedljivo najjaca ekipa u Juznoj Americi. Bauza nije dugo tu, treba mu dati vremena, ali nastavi li ovako nece oni daleko na svjetskom .

                    EDIT : Wow, tek sad vidim da je Argentina dala 11 GOLOVA U 10 MECEVA . Imas ofanzivce koji vrijede valjda preko 600 miliona zajedno ( ne znam koliko Lea da racunam ) i dajes 1.1 gol po mecu . Doduse, Messi je odigrao samo 3 meca do sada, ali i da nije nijedan ovo je bas jadan podatak .

                    Willian za 0-2, Tite svaka cast .
                    Last edited by Dale; 12-10-16, 02:45.
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Originally posted by 61563 View Post
                      Daleko ispred Evrope,Juzna amerika trenutno,jedino donekle Nemci deluju ozbiljno od ostalih nema nista,koliko god ja navijao za Italiju,mnogo tanko.
                      Brazil ce biti buduci osvajac svetskog prvenstva 2018,uz Nemce najveci potencijal mladih igraca koji ce za dve godine kidati,a i najlepse igraju vec sad,od kad ih je poslozio Tite.
                      Taman ce da se sve poslozi imace najbolje mlade i starije iskusne.
                      P.S. jedina ekipa koju ne volim iz Juzne amerike je Argentina,i nadam se njenom ne odlasku na prvenstvo.

                      Dobro, ti pratis fudbal i volio bi da gledas svetsko bez Mesija i ostalih argentinskih majstora? Sram te bilo.

                      Comment


                      • Ja mislim da su Brazil i Urugvaj sigurni,sem ako ovaj ne ugrize opet nekog.
                        Kao ida su Venezuela,Bolivija,i Peru ispali iz trke.
                        Gledam raspored,Paragvaj deluje da ima dosta dobar raspored iako na papiru ima najmanje zvezda od preostalih kandidata,al su neverovatno tvrdi i tesko ce da ce ih iko dobiti,al tesko i daju golove.
                        Moja neka prognoza je da ce na prvenstvo otici, Brazil,Uru,Ekvador,Colombia,za 5 ne znam,licno bih voleo Chile.
                        Nek me je sram,al da voleo bih,bez Argentine ,imaju 3-4 majstoru u napadu i nista vise i igraju ocajno,sta tu ima da se gleda,lepo poredenje lice na Brazil pod Dungom.

                        Comment


                        • Nestade struja na stadionu hahahahahaha

                          EDIT: Baš rutinski ih odradiše i bez Neymara
                          Last edited by p4p1; 12-10-16, 03:46.

                          Comment


                          • Najzad je pravi Brazil od dolaska normalnog selektora.

                            Bez Neimara,Daglasa coste,Marsela,Tiago Silva se odmara na klupi,a Alex Sandro i Gabigol nisu ni pozvani.

                            Gabigol je predvidjan kao perspektivniji i bolji od Jesusa,samo da ga se ne zakopa u Interu,u svakom slucaju prosetace se do titule 2018.

                            Comment


                            • ....

                              Milan striker Gianluca Lapadula has been called-up to the Italy squad, as Manolo Gabbiadini is injured.
                              Sunday: Lapadula scores his first Serie A goal

                              Monday: Lapadula receives his first call up for the Italian national team.

                              Comment


                              • Fantasticno Coutinho, fantasticno .
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X