Announcement

Collapse
No announcement yet.

2018 FIFA World Cup Russia - Kvalifikacije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Povredi se Wajnaldum, zadnja loža mislim. Valjda nije ništa ozbiljno...
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Jel se meni cini ili je Depaj skinuo bar 5-6 kila ?

      Comment


      • sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Belgium's Christian Benteke scored the fastest ever World Cup qualifying goal against Gibraltar - after just seven seconds.

          Comment


          • Ala imaju sreće Englezi. 1 na 1 brani Hart, pa odmah posle i stativa. Trebalo je ovo da bude 1-0. Igra Slovenija super. Nisu ovo očekivali nabeđeni Englezi...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Visi Englezima gol u vazduhu.. Spletom čudnih i srećnih okolnostu još uvek nisu primili gol


              Sent from my Lumia 920 using Tapatalk

              Comment


              • Kazniće ih Englezi nekim bezveznim golom za ove promašaje. Morali su da vode do sad.

                Puštaju Englezima posed i prilično su organizovani. A Englezi klasika, kreativnost 0, samo se kruži bezveze. Prekid je ovde Englezima najveća šansa.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Nisam vjerovao da cu ovo ikad reci, ali svaka cast Tulumbo

                  Covjek digao reprezentaciju na potpuno drugi nivo, pas igra uspostavljena, sredina i odbrana beton, jos kad se vrate Basa i Vucina bice ovo top.

                  Da ga Poljska nije dala u poslednjoj sekundi bilo bi idealno, ali oni imaju taj kiks protiv Kazahstana, Kazahstan - Rumunija 0:0, ako se dobije Jermenija u Jerevanu ide borba za prvo mjesto sa Poljacima. Gostovanja Rumuniji i Danskoj i cetiri boda idealan pocetak kvalifikacija, Pod Goricom ko god da dodje tesko odnosi bodove.
                  sigpic

                  Comment


                  • Bravo za Crnogorce. Ogromna pobeda u Danskoj. Borili su se kao lavovi..
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Comment


                      • sigpic

                        Comment


                        • Sada znamo kakav je to osećaj kada San Marino izjednači protiv tvoje selekcije.
                          sigpic

                          Comment


                          • Auu druzee nije realno sta je izvadio Hart
                            Lik definitivno moze da izvadi sto niko ne moze, ali i da primi sto niko ne moze
                            sigpic

                            Comment


                            • Sto niko ne pohvali takticku genijalnost Gereta Sautgejta?

                              Covjek imao pivot Henderson-Dier, a naprijed imao ludacki brze igrace koji znaju kako se otvara prostor, a ova dva levata ne znaju pasa poslat.

                              I bog zamjeni 3 od 4 napadaca, umjesto proba nesto u veznom redu.

                              Engleski strucnjaci su definitivno operisani od fudbala.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Ja bih ga pohvalio, ali pošto je to fudbalski menadžer iz Engleske, shvatio sam da je ironija prevelika. Tada sam odustao.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X