Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto GP - Motul Grand Prix of Japan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    O tome je fora I zato Lorenco nema mnogo navijaca, cak I ja koji volim sve vozace, on pocinje polako da mi smeta sa tim guranjem novinara, sve mu smeta, svi su krivi a nikada on nije kriv.

    Sad sam se probudio I video rezultate, ja ovo nisam ocekivao da Rosi bude drugi sa ovom malom razlikom u vremenu. Bravo.

    Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2
    Last edited by BogdanB; 10-10-15, 08:32.

    Comment


    • #32
      Od 13h je repriza MOTO GP kvalifikacija, treba obavezno pogledati.

      Comment


      • #33
        Odlicno je doktor odradio kvalifikacije. Jos kad bi start odradio kako valja, pobeda ne bi trebalo da izostane.

        Lorenco slozio facu kao da je bio 5-ti u kvalifikacijama, a ne prvi. Kakav nedefinisan lik.

        Marka sve vise gotivim, bice pravi doktorov naslednik.

        Comment


        • #34
          mislim da JLo nije očekivao 0.081s tako da me ne čudi to njegovo ponašanje

          ipak je on:

          _67429856_1mmmotmgpspaintopthreeriders.jpg

          Comment


          • #35
            Nadam se da vidite.
            Alex...
            Attached Files
            Last edited by Brana; 10-10-15, 13:25.
            sigpic

            Comment


            • #36
              Evo I ovde

              http://www.iodaracing.it/irp2013/201...tions/?lang=en

              Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

              Comment


              • #37
                Katastrofa povreda kicme odnosno prsljenova je jedna od najgorih nadam se da ce na kraju sve biti ok...
                sigpic http://caseystoner.com.au/

                Comment


                • #38
                  Zašto nema kvalifikacija za GP na SK 1 kao što je stajalo u programskoj šemi već je sada F1 kv???
                  http://i.imgur.com/M5S4dhH.gifv

                  .

                  Comment


                  • #39
                    Kvalifikacije su bile jutros, vozi se u JAPANU

                    Послато са D2303 уз помоћ Тапатока
                    If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                    Comment


                    • #40
                      Znam da su bile jutros ali ih nisam gledao jer je u programskoj šemi na SK 1 bilo lepo navedeno da će ih reemitovati posle 13 h ...Zato pitam zašto ih nema sada već je kv za F1...
                      http://i.imgur.com/M5S4dhH.gifv

                      .

                      Comment


                      • #41
                        Od 13 je na sk1 isao neki zenski tenis... Dokle vise? Od 14 redovno pocele f1 q

                        Rezultati su mi bas iznenadjujuci, 70% sansa za trku po kisi, nadam se da moze da uveca prednost, bar minimalno

                        Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • #42
                          Ako bude kiša ima da Jorgovana nema u prva 3.

                          Послато са D2303 уз помоћ Тапатока
                          If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                          Comment


                          • #43
                            Rossi ima tempo, kisa nije silno neophodna.

                            Ne mora da znaci da ce svaki put da razbije po kisi, moze i Doktor isto tako lako da padne.

                            Comment


                            • #44
                              Po suvom ipak prednost dajem Lorencu i pored ove minimalne razlike u kvalifikacionim krugovima, mislim da to nije realna slika i da Lorenco ima jaci tempo...
                              Po kisi moze svasta da se desi ali je nesumnjivo Rossi bolji i sigurniji, prosto se bolje oseca u takvim uslovima od Lorenca a pritom ima dobru startnu poziciju tako da ne mora mnogo da rizikuje, ne mora da obilazi gomilu vozaca da bi se probio napred a tu uvek postoji rizik od kontakta i greske.

                              Stoga biram kisu.

                              Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                              VALENTINO ROSSI #46

                              Comment


                              • #45
                                Novosti o povredama De Angelisa...
                                The man from San Marino was taken first to the medical center, then airlifted to the nearby Dokkyo Hospital in Mibu. After examination, De Angelis was found to have fractured several vertebrae, with initial reports stating five vertebrae, and later reports bringing the total to seven vertebrae, including three where the vertebra body was fractured, the round part of the bone which encases the spinal cord. Doctors are working to stabilize those fractures, to ensure De Angelis does not suffer spinal injury, of which there is currently no sign. De Angelis also suffered three broken ribs and a bruised lung, which is a cause for concern. The lung is being monitored for bleeding and infection, both of which could cause breathing difficulties.

                                De Angelis took a very heavy blow to the head in the crash, and is unable to remember anything about the accident. Though no brain trauma has been found, the doctors are once again monitoring his condition very closely to ensure nothing untoward turns up.

                                The Italian will remain in hospital in Dokkyo for the next few days, and is likely to be flown back to Italy as soon as he is stable enough to be moved. He is almost certainly out for the rest of the season, and given the difficulty of finding a replacement rider at such short notice, right at the start of three back-to-back flyway races, it seems unlikely he will be replaced soon.
                                Izvor Motomatters.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X