Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL SEZONA 2015-2016

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • NHL SEZONA 2015-2016

    Evo nove teme... Predsezona je vec pocela, a vrlo brzo pocinje i nova sezona.

    Necu pisati nikakvu najjavu za sezonu... volio bi da to odradim kako valja, ali nikako nemam vremena za taj detaljniji uvod... i onako nece niko procitati

    Veceras cu prvi put da pogledam taj novi 3v3 OT... citao sam da nije bilo lose tokom prve dvije noci. Bas me interesuje na sta ce to da lici tj. kako ce timovi da se postave u toj situaciji

    Jedno zapazanje od sinoc, Tatar i Richards odlicno saradjuju i volio bi da budu u istoj liniji kad pocne sezona. Onaj prvi gol sinoc

  • #2
    Jel se ove godine necemo vise patiti strimovima?

    Comment


    • #3
      Hahahaha ja znam ko nece

      Nego, posto cu biti na Floridi neko vrijeme, eto prilike da se ode u Sunrise(to ce mi biti bas blizu) kad bude gostovao DET. Da se ispostuju momci i taman da vidim i Jaromira u akciji

      Comment


      • #4
        Maricu, da li da ocekujemo nekog navijaca LA ovdje? S obzirom da je Srbin otisao tamo, bice novih ovdje sigurno

        Comment


        • #5
          Ja uglavnom ocekujem da vodimo dijalog.

          Kad nije bilo puno navijaca Bostona, nece ni LA.

          Iz prva sam mislio da je neko iz Evrope potpisao za LA, a onda se setih da je Lucic tamo.Imace vece sanse za titulu tamo nego da je ostao u Bostonu, mozda se tek ukljuce kada pocne PO.Ne sumnjam da ce tada blic, b92 i drugi srpski mediji da pisu vise o njemu.

          Comment


          • #6
            Vracu se Kings-i u PO 100%. A Lucic ce vjerovatno zavrsiti u prvoj liniji sa Kopitarom i Gaborikom jer sa njima dvojicom moze najvise stete da napravi. Ako se tu ne pokaze, vjerovatno ga sele u trecu liniju.

            Ovi nasi sigurno ne mogu da osvoje, ali imam osjecaj da ce imati dobru sezonu i da mogu i dalje od te prve runde PO-a. Normalno, uzima se u obzir zagarantovano ucesce u PO je li

            Daj Blashill-u dvije sezone, pa ces da vidis sta je tim Polovina su "njegova djeca" a imaju karijere pred sobom, a vec znamo da su "on the same page" sa Blash-om i da su se svi dobro pokazali kad ih je on vodio u GRG. Ta ce omladina da raste zajedno kao tim i za dvije-tri sezone, bum Stanley se vrace u Detroit!

            Comment


            • #7
              Voleo bi da nekako ispratim sezonu ali ne znam kako od svih obaveza. Slave jesi li ti tamo, sta kaze narod ko osvaja?
              MaricRicma Kako to bez strimova ove godine? Pozz
              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

              Comment


              • #8
                Upstate NY - citaj 95% ljudi koji prate NHL navija za NYR, a ovaj ostatak(uglavnom ljudi koji dolaze iz komsiluka) za Bruins Mada su ljudi ovdje ludi za bejzbolom i fudbalom... vecini se j*be za hokej a pogotovo kosarku Tako da ako pitas ove mjestane, NYR naravno

                Comment


                • #9
                  Znaci ribu vodis na hokej ako izvisis za ulaznicu fudbala i bejzbol Hokej je bar tri puta lepse gledati uzivo nego preko TV-a
                  al` jbg. mi svi osim tebe nismo tamo.
                  >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • #10
                    Prvo pravilo kad je Upstate NY u pitanju: Ribu ne vodis na utakmice Ribu vodis na jezero(boat ride) ili na Country fest

                    Salu na stranu, Bejzbol je No1 ovdje bez dileme, ali kad krene fudbal, sve zaborave Dobri, stari NHL niko ne j*be dva posto... Samo ovi Kanadjani arogantni sto su dosli kao turisti. Upstate je mjesto gdje zive oni tvrdokorni, old school Ameri. Sto znaci pick up, kosulje, country, rednecks itd

                    Ali ako odes u NYC, tamo je druga prica. NYR su glavni. Jenkiji su popularni ali kad je City u pitanju, ne mogu se ni primaci NYR. King Henrik bulji u tebe sa svih mogucih bilborda.. otac reklamira sve zivo. Mogao bi da se zakunem da je vise zenskih fanova hokeja u drzavi NY, samo zbog njega

                    Sent from my LGL34C using Tapatalk

                    Comment


                    • #11
                      Znaci i popularizacija hokeja sa Zan Klod Van Damom je propala, eh steta.
                      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                      Comment


                      • #12
                        Jbg, sve zavisi od regije. Ja sam zaglavio ovamo gdje caruje MLB


                        Nego, mesecini da ce Tampa lagano da prekuca ligu ove sezone. Naravno, to ne mora da znaci da ce bas oni uzeti Kup ali opet cu ponoviti ono sto sam rekao prosle sezone za njih, sigurno najuzbudljiviji tim za gledanje. S obzirom da ne volim Cikago, i da je moj tim jos zelen za Kup, TBL je moj pik. Imaju najbolju prvu liniju i ako se mnogi nece sloziti sa mnom... ali mislim da su Palat, Johnson i Kucherov svima objasnili prosle sezone. Jonathan Drouin bi trebao da ima veliku sezonu i nadam se da ce igrati krilo Stamkos-u. Ceka se i Vladislav Namestnikov. I njemu je vrijeme za sledeci korak. Sjajna ekipa.

                        Comment


                        • #13
                          Reakcije navijaca PIT-a sa njihovog foruma nakon onoga sto su vidjeli veceras

                          "I'm a huge Dylan Larkin fan. That guy is insane, and he's Detroit born, UofM developed, and Detroit drafted. Great story with him."

                          "Wings are going to be elite again real soon. I'm wowed at their youngsters. Wish we could draft and develop like that."


                          "Mrazek looks good tonight. I feel like he always plays well against us."


                          "Larkin is ****in awesome."


                          "Larkin is legit, wow."


                          "The Wings look REALLY fast to me and that is causing a lot of issues in the nz and getting to loose pucks."

                          "Larkin is a beast."


                          "Holy great work by Mantha, 1v 5 and he got the pass across."


                          "Mantha's gonna be damn good."

                          "Holy crap the kids put a red-behinded beatdown on us!"

                          And probably the one that sums up the overall feeling on their board tonight:

                          "The real depressing thing is that Detroit has probably the closest post season record to the Pens over the last 10 years. They won it a year earlier than us, but they were last in the finals the same season we were. And now they are reloaded with a bunch of new kids, about to be contenders for another decade. And we have eleven 28 year olds and nothing behind them."

                          Comment


                          • #14
                            I evo ih opet ovi cirkusanti iz TSN-a sa njihovom top50 listom koja je, kao i uvijek, sastavljena od strane vrhunskih strucnjaka koji su sve igrace detaljno analizirali. Ja i dalje ne vjerujem da se u hokejaskoj javnosti ovoj posranoj listi daje toliko znacaja.

                            http://www.tsn.ca/crosby-no-1-for-si...-list-1.368712

                            Datsyuk je propao ispod 20. mjesta, a Zetterberg zauzima zavidno 47. Ali jbg, "The Choosen One" koji jos nije odigrao ni minut u najjacoj ligi na svijetu se nalazi na 37. mjestu pa mu tako, izmedju ostalih, u ledja gledaju provjereni majstori kao sto su Nash, Hossa, vec pomenuti propali Zetterberg i Henrik Sedin koji je jedva uspio da zadovolji kriterijume ovih strucnjaka i da se vrati na listu kao br 50 jer prosle godine nije bio dovoljno dobar da se nadje na istoj. Naravno, ona splacina od brata mu vjerovatno ne bi uspio da se ugura ni u prvih 100. A "onaj drugi klinac" za kojeg se vjerovalo da je ista klasa kao "odabrani" ipak nije, jer vidi nema ga na ovoj listi. Zasto zaboga?


                            Kad sam vec kod strucnjaka, valja pomenuti da je generalno misljenje da je napokon doslo vrijeme da ga Detroit ispusi za PO. Eto tako... kazu eksperti da ovaj tim cekaju nekolike teske sezone, tranzicija jbg. Otisao Babs, starci dotrajali, ova mladjarija jos nije spremna za sledeci korak a Tatar i ekipa jos nisu spremni da preuzmu teret na svoja pleca. Gotovo je... "sve crno bez bijela".

                            Nego, Datsyuk ce najvjerovatnije propustiti 3-4 nedelje, tako da ga ne treba ocekivati prije novembra. Jbg, nadam se da ce "klinci" to izgurati bez njega.
                            Last edited by powerslave; 01-10-15, 20:05.

                            Comment


                            • #15
                              Danny DeKeyser ce propustiti 3-4 nedelje. Ouellet ce veceras igrati sa Green-om koji se vratio Helm bi trebao da se vrati u narednih 10-12 dana.

                              Sto se Cleary nekad ne povrijedi, majku li mu njegovu Sto mu ne daju nekakav posao u kancelariji ili bilo kakvu poziciju, samo da ga oce vise maknuti iz tima. Dobar je lik i sve to, ali j*balo majku... Ajde, ajde.. jos ova sezona, valjda, i onda ce morati da se rijese makar trojice ili cetvorice ako misle da zadrze ovu sjajnu grupu golobradih

                              Comment

                              Working...
                              X